Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 377 385 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Jedność człowieka z Bogiem

Przekaz odebrał Stanisław G.  22.06.2007 r. godz. 22.15

Słucham Was Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Stwórca, 

     Moje dziecko kochane, mówi Ojciec, Stwórca wszechrzeczy. Powierz Mi się bez reszty, całkowicie i bądź Moim instrumentem. Pozwól Mi przejawiać się w tobie, abym za pośrednictwem ciebie doświadczał życia, Swojej wielkości, Swego potencjału duchowego w szacie ziemskiej. Ty i Ja jedno jesteśmy. Ty i Ja działamy na tej samej fali życia.

     Jestem tobie bliższy niż możesz to sobie wyobrazić, gdyż jesteś częścią Mojego duchowego organizmu. Pragnę pogłębiać z tobą Mój związek, wyrażać go coraz pełniej i coraz piękniej. Pozwól Mi na to. Odrzuć wszelkie bariery, wszelkie granice oddzielające ciebie ode Mnie jakie zbudowałeś. Odrzuć to wszystko i przyjmij Mnie całym swoim sercem, gdyż jedno jesteśmy, a twoja prawdziwa natura jest Moją Boską naturą. Uświadom to sobie, że jesteśmy jednością, ty i Ja, wraz z wszelkim życiem, którym jestem.

     Kocham ciebie moje dziecko i nigdy kochać nie przestanę. Wróciłeś do Mnie po eonach nieobecności i tak już zostanie po wsze czasy.

     W tobie jest całość Mojej Boskiej natury. Stworzyłem ciebie doskonałego na Moje podobieństwo. Pozwól, aby cała Moja doskonałość, jaką jesteś, zakwitła, rozwinęła się w tobie. Moje serce raduje się, gdy odżywa w tobie całe piękno, które upatrzyłem sobie w akcie twego stworzenia. Widząc piękno w tobie doświadczam Boskiej radości jako Stworzyciel, stwarzający Siebie ponownie w tobie i doświadczający Swej wielkości i doskonałości w tobie, jako Moim synu, Mojej cząstce. Odrodziłem się w tobie i miej tego świadomość, że jesteś Mną, Moim dziedzicem, nosicielem Mojego Światła, Moich Boskich przymiotów.

     Jesteś Moim instrumentem, za pośrednictwem którego doświadczam Siebie. Czy może istnieć związek bardziej intymny niż ten, który Nas łączy, że jestem w tobie i wyrażam Siebie przez ciebie, a ty jesteś we Mnie, wyrażając Mnie? Rozważ to co powiedział Jezus, że Ojciec i Ja to jedno. Uświadamiaj to sobie wciąż na nowo. Czerp radość z tego związku, związku z Bogiem, Którym jesteś, bo ty i Ja to jedno, gdyż jesteś tej samej natury i Jego moce są twoimi mocami.

     Abyś mógł doświadczać Boskich przymiotów oddaj Mi się bez reszty, bez lęku, bez obaw, bo w swej istocie na najwyższym poziomie duchowego rozumienia jest tylko jeden z Nas, w Którym wszystko jest zawarte.

     Podzieliłem się na biliony bilionów cząstek, wyposażając je w Swoje właściwości i w każdej z nich jestem obecny, doświadczając w tych cząstkach, które są Mną, Siebie samego. Wzrastam w tobie w miarę jak ty wzrastasz. To oddaje istotę życia, którym jestem.

     Jestem Miłością i ty jesteś Miłością, gdyż jesteś Moją cząstką, zasilany przeze Mnie z Mojego Źródła. Dziękuj Mi za wszystko i błogosław Mnie i wszystkich, których spotykasz, którzy są Mną, a Ja jestem w nich. Uświadamiaj sobie nieustannie jedność życia, którym jestem, a ty we Mnie, jako cząstka Mojego życia, którym jestem. Podejmując rozwój, rozwijasz Mnie w sobie, Który jest tobą.

     Proś Mnie o pomoc w twoim powierzaniu się Mnie, Źródłu, abyś mógł rozbłysnąć całą Moją pełnią, jako Ja, gdyż ty i Ja to jedno.

     Bądź życzliwym, pełnym Miłości i wyrozumiałości wobec bliźnich, gdyż oni są Mną i Ja w nich jestem. Oni są również tobą, gdyż Ja, jedność z Tobą, wszystkim jestem.

     Pozwól Mi działać przez ciebie, aby przez ciebie przejawiała się Miłość, Moje bogactwo, Moja wielkość.

     Pozostawiam ciebie w Moim Świetle i pod Moją ochroną. Błogosławię ciebie, taki jak ty Mnie błogosławiłeś.

 

Stwórca

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha