Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 508 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Bądźmy razem, aby być Jednością

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 04.05.2010r. godz. 9.08

Słucham Was Drodzy Nauczyciele Miłości!

Ojciec mówi,

      Po prostu bądź. Bądź sobą i Mną. Połącz to w Jednym. Wiesz, że patrzę, słucham, smakuję, czuję, oddycham wraz z Tobą.

      Nie umniejszaj swojej roli, wagi, znaczenia, spójrz na siebie tak, jak ty patrzysz na swoje dzieci oczyma pełnymi miłości, czułości, współodczuwania, wzajemnego radowania się. Przenieś ten wzrok, ten stan na świat. To jest moje dziecko, moja rodzina. Kocham je, go, tak jak i ciebie kocham, bo jesteś jego częścią, współtwórcą.

     Tak, stan współistnienia wymaga bardzo dużo akceptacji, wyrozumiałości, a przede wszystkim miłosierdzia i miłości. Rozwijaj te cechy nieustannie, w każdej sytuacji, ucz się je przekładać na język ludzki, na rzeczywistość ziemską, której składowymi są też stany subtelne, wewnętrzne, ale poprzez ich wszechobecność są też zewnętrzne - emocje, myśli, uczucia, psychika, ten cały wymiar, który jest, a więc się realizuje w skali powszechnej, globalnej.

     Mistrzostwo polega na osiągnięciu pewnych stanów rozumienia, pojmowania, przejawiania, jak i na nieustannym rozwijaniu, doskonaleniu i poszanowaniu tego stanu oświecenia. To jest prawdziwe mistrzostwo. Czasami trudniej utrzymać ten tytuł, jak go zdobyć (coś jak w sporcie, ale nie chodzi o konkurencję z innymi, a o samodyscyplinę i czasookres utrzymania szczytowej formy). Dlatego mistrz ma świadomość bycia uczniem, oświecony konieczności podtrzymywania tego stanu.

     Utrzymanie ognia, jego podsycanie jest w twoich rękach, w twojej rzeczywistości koniecznością do przejawiania Źródła na Ziemi. Kieruj się tą mądrością, pamiętaj o tym, nie ulegaj i nie poddawaj się nawet wtedy, gdy coś innego robią wszyscy naokoło. Owszem, możesz z niektórych spraw, zadań, zrezygnować, nie kontynuować ich (powierz to też Stwórcy), ale nie zrywaj duchowo-energetycznego połączenia z Ojcem-Matką, nie odcinaj się od Źródła, a szukaj natchnienia, zrozumienia, otuchy.

     Myślisz czasami o tym, co byłoby gdyby była wojna, tragedia, rzeź i okrucieństwo w twoim życiu. Ono jest gdzieś na Ziemi, choć ciebie to nie dotyka bezpośrednio. Rzadko było tak, aby dotyczyło to wszystkich i wszędzie, przez większą część życia. Owszem, tak próbują to wam przedstawić historycy, politycy, siły ciemności, abyście się bali, abyście wątpili, abyście rezygnowali z czynienia dobra, z rozwoju duchowego, bo to się zawsze w popiół obróci (według nich). Ale gdzie są ci historyczni tyrani, mordercy, oprawcy, gdzie są demony i ciemne energie? Nie ma ich, gdy jesteście światli i rozumni, gdy serce jest otwarte i kochające, a umysł spokojny i służący.

     Wszechświat ewoluuje, rozszerza się, a ponieważ jesteście jego częścią, to też tak z wami się dzieje, czy tego chcecie czy nie. To są prawa Natury, taki jest Byt. Takie są istoty, które chcą się doskonalić, ulepszać, więc nie działają przeciw lub wbrew Naturze i Wszechbytowi. Gdy jednak jest dużo przeciwstawiania się Naturze, działania wbrew Uniwersalnemu Prawu Miłości i Jedności, to wtedy pojawiają się wojny, klęski, zanika płynięcie i radość z bycia.

     Raduj się nawet w obliczu śmierci. W obliczu różnych śmierci, bo to oznacza koniec pewnego etapu i początek nowego. Bądź piewcą nowego, nowej rzeczywistości, nowego siebie – bardziej uduchowionego, transcendentalnego, kochającego, służącego bez poświęcenia, z głębi swojej natury.

     NIE OBAWIAJ SIĘ˜ WYZWAŃ, A PRZYJMUJ JE JAKO COŚ, CO MASZ UDUCHOWIĆ I NADAĆ TEMU WŁAŚCIWY KIERUNEK I JAKOŚĆ. WYKORZYSTAJ ENERGIĘ˜ ZDARZENIA NA JEJ NOWE UFORMOWANIE - TO JEST TWOJE ZADANIE. Czyń to w duchu miłości, w zgodzie z Prawami Miłości, w kontakcie ze Mną, Stwórcą, Stworzeniem, z Źródłem w Tobie i we Mnie, z pełną świadomością współistnienia i współodczuwania. Bądź Mną, abym był Tobą. Bądźmy razem, aby być jednością. 

Kocham Cię,

Twój Ojciec i Matka w Jednym

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha