Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 992 988 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Byliśmy w Afryce - listopad 2009r.

                   

    W dniach od 8 do 29 listopada 2009 roku byliśmy w Afryce (Ugandzie, Kenii i Tanzanii) oraz Istambule, gdzie skierowali nas Duchowi Przewodnicy. Do tego wyjazdu byliśmy przygotowywani przez Nauczycieli co najmniej przez pół roku, kiedy to dowiedzieliśmy się i zdecydowaliśmy na wyjazd do Afryki.  
    Ten wyjazd był dla nas dużym przeżyciem, wyzwaniem, pielgrzymką. Pojechaliśmy fizycznie z grupą kilkunastu osób do krajów i miejsc, gdzie nigdy do tej pory nie byliśmy. Przed wyjazdem było trochę pytań, pewnych obaw związanych z mitami o „czarnym lądzie” – malaria, temperatury, warunki higieniczne, walki plemienne, rozboje itp. Wszystkie one rozpłynęły się w bezpośrednim doświadczeniu, bo ich po prostu nie było tam, gdzie my byliśmy. A  odwiedziliśmy 3 kraje, przejechaliśmy ponad 4 tysiące kilometrów afrykańskimi drogami tzw. „Africa music” – mało asfaltu, dużo dziur, czasami jeszcze więcej kurzu, spaliśmy pod Kilimandżaro, na skraju krateru Ngorogoro i w Masai Mara. Poznaliśmy wiele wspaniałych ludzi, zobaczyliśmy wiele zwierząt z bliska w naturalnych warunkach, wykonaliśmy wiele świadomych i nieświadomych prac duchowo-energetycznych, które zwieńczyliśmy symbolicznym złożeniem Znaku Miłości w ziemi Afrykańskiej, w Masai Mara, gdzie po raz ostatni w ciągu tych trzech tygodni byliśmy w parku narodowym.
     Razem z nami podróżowało i medytowało znacznie więcej osób, które były tam z nami duchowo, energetycznie, mentalnie. Było to wyczuwalne, wręcz widzialne. Dzięki temu dokonało się więcej aniżeli myśleliśmy i przeczuwaliśmy.
    Na początek zamieszczamy kilka przekazów, które odebrano przed i w trakcie wyjazdu. Niedługo będziemy wzbogacać ten tekst o zdjęcia, filmy, wrażenia i przemyślenia związane z tym niezwykłym wyjazdem, podczas którego wydarzyło się bardzo dużo, a dokonało jeszcze więcej. Była też super przyroda, pogoda i przygoda. Więcej opowiemy na "afrykańskiej" Medytacji Miłości 13 grudnia i na zlocie sylwestrowym. 
Pozdrowienia miłości dla wszystkich, 
Mariusz i Helena

                                                                               
Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski w samolocie z Rio de Janeiro do Madrytu 25.03.2009r. około 8-mej rano czasu warszawskiego.  
     Patrzysz i oczom nie wierzysz – Nairobi, Uganda, Rwanda, Tanzania, Kenia. Trudne tereny, zalane krwią, rytuałami śmierci i dominacji. Bezwzględne podporządkowanie życia ambicją przywódców rodów i różnych uzurpatorów bycia ważnymi, panami życia i śmierci.
    Nie wiesz jak to zrobić, ale kółko same Ci się pokazało, Kenia na ostatek, na pobycie z przyrodą i rozprzestrzenienie energii krystalicznych zwierząt, podniesienie wibracji tego świata w celu transmutacji krwiożerczości i drapieżności w bycie razem i odżywianie się plonami Ziemi i Kosmosu (czytaj Światła Miłości, Energii Miłości). Ten wyjazd może się odbyć w tym roku lub na początku przyszłego. Postudiujcie, poszukajcie, ale przygotowania do niego ruszą po zjeździe. 
    Ten zjazd jest bardzo ważny. Doskonalenie Boskich Cech w Was/Nas ma przenosić się na całe otoczenie, przestrzenie, pola tak, aby stawało się to oczywiste dla wszystkich. Może nie zdajecie sobie sprawy, nie widzicie w sobie tego wszystkiego, ale wiedzcie, że wiele w Waszych strukturach, programach, przyzwyczajeniach zostało przygotowane do przejawiania Boskich Cech. Jedną z nich jest Tworzenie Miłością. To jest coś, co trudno ogarnąć umysłem, zrozumieć zasady, uwierzyć, że niedoskonały, ciągle pełen wad i egocentryzmu, wahań i sprzeczności człowiek może tworzyć pola Miłości, zmieniać globalną świadomość i energetykę. Pamiętajcie jednak, że ciągle żyjecie w świecie sprzeczności, dualności i jest to częścią Waszego życia, świadomości. Istotne jest dopuszczenie Boskiego Głosu – Dźwięku w Naszym przejawieniu i to wystarcza, aby się działo na tyle ile jest to możliwe. Im bardziej przykładamy się jako jednostka do wewnętrznego przeistaczania w Miłość, tym pełniejsze i światlejsze płyną impulsy Boskości w Nas samych. Odrzućcie więc na bok wszelkie wątpliwości, zastąpcie je zaufaniem do Ducha Miłości, Ją – MIŁOŚĆ pielęgnujcie i rozwijajcie. Przecież już wiecie, że temu, czemu poświęcacie swoją uwagę, energię, myśli, emocje to to rozwijacie i wzmacniacie. To jest takie proste, że czasami o tym się zapomina i ulega wpływom niemocy, złości, agresji, depresji, rozżalenia, zwątpienia itp.

Nie wątpcie, a DZIAŁAJCIE!

     Nie rezygnujcie, a idźcie śmiało, wiedząc, że jesteście dziećmi Miłości, którą macie roznosić i pomnażać również w swoim życiu, przejawieniu.

PIELĘ˜GNUJCIE WIĘ˜C MIŁOŚĆ,
MYŚLCIE MIŁOŚCIĄ,
REAGUJCIE MIŁOŚCIĄ,
PRACUJCIE Z MIŁOŚCIĄ,
WZRASTAJCIE W MIŁOŚCI,

aby śmiało i bez zwątpienia nieść Boski Dźwięk Tworzenia.
Z wdzięcznością i radością ze wspólnego Tworzenia Miłości, 

Jezus i Jam Jest 

                                                    *****************************
 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, Warszawa, dn. 08.11.2009r.  godz. 7.20

  Trochę przeleżałeś, więc będzie krótszy przekaz, w samolocie dostaniesz więcej.

  Wasz wyjazd jest bardzo ważny i istotny nie tylko dla tych krajów, kontynentu, Ziemi, ale i Was samych. Przejdziecie go radośnie, ciesząc się z tego gdzie i z kim jesteście, zarówno w wymiarze ludzkim, ziemskim jak i boskim, kosmicznym. Tam poczujecie jeszcze głębiej Naturę i Kosmos, związek między Niebem a Ziemią, czasem a bezczasowością, ciszą a dźwiękiem, wibracją a stagnacją.
   Afryka jest barwna, bardzo ciekawa, różnorodna, potrzebująca miłości jak każda część, piędź Ziemi. Ludzie potrzebują uwagi, zrozumienia i poszerzenia horyzontów, świadomości, czułości bezinteresownej. Siejcie więc jak najwięcej Boskich Cech, Uniwersalnych Prawd, Jedności w te przestrzenie, dla tych miejsc i istnień. Nie oceniajcie, nie lękajcie się, a działajcie, żyjcie i bawcie się tym pobytem.
Z miłością,

Jezus i Melchizedek                                 
            
                                                       *******************************
 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, Kampala (stolica Ugandy), dn. 09.11.2009r.  godz. 22.20

Słucham Was, Nauczycie Miłości! 

   Miło, że usiedliście, porozmawialiście, byliście otwarci na to co słyszycie, co kto doświadcza, odczuwa, co przez Was się dokonuje. Człowiek świadomy służy Wszechświatowi, jemu podporządkowuje priorytety życia, na tej bazie buduje i rozwija siebie samego, swoją naturę, doskonal je w nieustannie poszerzającym się Wszechświecie Miłości, Boga Stwórcy.
   Lecąc tutaj poddaliście się impulsowi prowadzenia, nawigacji duszy, oczekiwania wewnętrznej mądrości na trudne, aczkolwiek też miłe wyzwanie jednoczenia się kontynentów Ziemi (rozerwanie ducha – już wiesz o co chodzi). Jej podział nie był kwestią przypadku czy też li ruchów płyt tektonicznych, wypiętrzeń lawy itp. Był zaplanowanym ogniwem doświadczenia jak i impulsem do intensywniejszego rozwoju samej Ziemi, jak i tego/tych co korzysta z jej gościnności, ale też ją współtworzy. O tym współtworzeniu trzeba nieustannie pamiętać. Ziemia by się bez nich nie rozwijała, oni/ono też bez niej – Ziemi by nie współistnieli, czy też doskonalili siebie samego dla całego duchowego i biosystemu. 
   Czasami dzielimy się (coś jak dusza robi), aby coś przemyśleć, poczuć na własnej skórze jak to jest, gdy skierujemy się na bardziej osobiste odczuwania, jak na generalne współodczuwanie. 
    Ziemia – planeta chciała pomóc wzrosnąć innym, stworzyć większe bogactwo, pozwolić dojrzewać czemuś w spokoju, a nawet w odosobnieniu. Istotom ją zamieszkujące - skupmy się przede wszystkim na homo-sapiens - stworzona została możliwość rozwoju bardzo subtelnych form telepatycznych, energetycznych, paranaturalnych, poznawania samego siebie, poznawania niewidzialnego. Osiągnięcia te były z jakichś tam konkretnych przyczyn zatracone, zarówno w formie jednostkowej jak i globalnej. Chodzi Nam o to, aby pobudzić te najczystsze wzorce i siać nowe, niezbędne dla całego procesu (wiemy, że jesteś zmęczony, kręci Ci się w głowie, ale idzie duże strojenie i wytrzymaj jeszcze trochę). 
   Uganda ma w sobie wiele nie odkrytych prawd energetycznych, nosi ich świadomość (stąd świadoma zgoda na inne religie, choć gdy dotykało bezpośrednio, to bolało, czyli tutaj też człowiek nie dorósł jeszcze do tego, aby być królem i dopuszczać kosmiczne królestwo). Trzeba je zaktywować. Wy to robicie rozmawiając o tym, rozmyślając, biorąc przekazy, medytując. 
   Postarajcie się na każdym safari, lodge (hotel, camping w parkach narodowych) świadomie popracować, pomedytować, aby jeszcze bardziej pogłębić te prace i Waszą świadomość. 
Z miłością równą wszem i wobec,

Jezus, Syn Boży - Jam Jest Radością Urzeczywistnioną                                    

                                  *****************************************
 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, Istambuł, dn. 28.11.2009r.  godz. 20.35

Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

  Nie zawsze zdarza się coś takiego, co dokonało się dzięki Naszej, wspólnej wyprawie, eskapadzie, pielgrzymce pod nazwą „Wyjazd do Afryki”. Nie udałoby się to, gdyby nie wspólna, grupowa współpraca na każdym poziomie i wymiarze. W duchu byliście zwarci, zjednoczeni, w energii i fizycznie różnie już z tym było, ale co najważniejsze aspekt duchowy był łącznikiem Waszej jaźni i współistnienia. A co w duchu to z czasem ciele. 
   Stąd też przeżywaliście wiele różnych sytuacji i zdarzeń, które mają Wam pomóc zrozumieć i udoskonalić to, co jeszcze wymaga czy to rozpuszczenia czy napełnienia miłością i mądrością Bożą. Ona zawsze jednoczy, wskazuje to co dobre, pobudza do rozwoju i miłości. Wydarzyło się tak wiele dobrego, zasialiśmy wiele nasion Boskiej Wizji, przygotowaliśmy ogromne połacie, przestrzenie pod Nową Ziemię. Ona się rodzi i tworzy przy Naszym współudziale i każdy z Nas ma swoje zadanie w tej niezwykłej kosmicznej przemianie. Przemieniajcie więc nie tylko Ziemię, ale i Siebie, żyjcie dla wszystkich, budujcie wspólny nowy dom – Nową Ziemię. 
   W tym uczestniczyliśmy, tym żyjemy, to tworzymy. Razem, wspólnie, innej drogi nie ma. 
Z miłością,

Niebiańscy Przyjaciele

Więcej zdjęć obejrzycie w naszej galerii zdjęć!!!

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Proszę o modlitwę za mojego ukochanego psa Loca. Dzisiaj zjadł trutke na gryzonie:( Niech Boża...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Boże mój Wszemogacy Tatku mój proszę Cię o ochronę mojej osoby przed najbliższymi,ktorzy...
Niech tak się stanie!
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate