Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 992 940 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Łączenie kontynentów - byliśmy w Ameryce Płd. - marzec 2009r.

W marcu 2009 roku byliśmy grupą prawie trzydziestu osób w Brazylii i Argentynie, gdzie pracowaliśmy duchowo-energetyznie, zwiedzaliśmy, bawiliśmy się i uczestniczyliśmy w szamańskich ceremoniach przesilenia jesiennego. Było niezwykle ciekawie, mistycznie, radośnie i energetycznie. Niedługo podzielimy się szerzej, a teraz kilka przekazów.


                                           **********************************

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 28.02.2009r.
Drodzy Nauczyciele! Czy coś chcecie przekazać?

A to zależy gdzie przyłożymy ucho, sami posłuchamy i wtedy może coś zagramy,


Saint Germain

   Może sambę – sambę sikoreczkę. A może tango, do którego trzeba dwojga. Zatańczycie z Nami, duchami, miłośnikami życia, ludzkości i Miłości? Jeżeli tak, to jedziecie do Brazylii, Argentyny, tam pogadamy, potańczymy, poleniuchujemy. Na to też możecie sobie pozwolić. Nie ma to być marszobieg przez miasta i miejsca, gdzie dotrzecie, a celebracja, rozrywka, sianie i branie, czerpanie i wołanie o Miłość.


                                                                **************************
 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 13 marca 2009 roku w Aperecidzie (Brazylia, około 150 km od San Paulo) pod figurą Matki Boskiej z Apericidy  - Opiekunki, Patronki Brazylii.

Słowa klucze:

MIŁOŚĆ, BOSKA OPIEKA, POKORA,

CZYSTOŚĆ DUCHOWA

Doskonaląc, przejawiając, opierając się na nich zawsze znajdziecie rozwiązanie, otrzymacie Moje i Boskie wsparcie. Nieście to proste przesłanie, które sprowadza Niebo na Ziemię, otwiera i jednoczy ludzkie i duchowe serca. Kocham Was, Miłością Błogosławię czując się przez Was błogosławiona, 

Maryja z Aperecidy

PS. Każdy dzień jest ważny, każda chwila warta jest życia Miłością. Kochajcie, kochając innych sami jesteście kochani.

Jam Jest Maryja.
Jam Jest Matka tej Ziemi.
Jam Jest w Jam Jest.
Trwaj w Jam Jest.
Bądź Mną abym była Tobą.

    Nasze spotkanie nie jest przypadkowe. Każdy z Was do tego dojrzewał, tak jak i ja, drobna kobieta dojrzewałam do roli jaką naznaczył mi Bóg, a ja ją wypełniałam wsłuchana w wewnętrzny Głos Ojca-Matki, odkrywając w sobie swoją Boskość i pojmowanie tego świata zanurzonego w Miłości. 
   Zrodziłam syna, posłańca Miłości, Przeznaczenie, aby wypełnił swoją misję Miłości, aby poprzez Niego Ojciec-Stwórca mógł przypomnieć, co jest w życiu najważniejsze, najistotniejsze, najpełniejsze. To jest w Was również. Rodźcie i tworzycie, współtworzycie małe i wielkie, ludzkie i Boskie. I gdy to zintegrujecie, to ludzkie stanie się Boskie, a Bóg zejdzie na Ziemię i stanie się Bogo-Człowiekiem. Tak rodzi się Chrystus (Mesjasz, Posłaniec, Zbawiciel) w każdym z Was. Teraz przyszedł czas bycia Mną, Rodzicielką, Opiekunką, Wsparciem, Opoką dla wszystkich dzieci Bożych, dla całego stworzenia. 
    Moja historia nie jest za długa, ale obfita w cuda, nawrócenia. Takim cudem jest też Wasz przyjazd tutaj. Dokonało się coś, czego większość, a prawie nikt się nie spodziewał. Nie trzeba fizycznego uzdrowienia, aby mówić o cudzie, czyli o czymś nadzwyczajnym, niezwykłym. 
   Czyż niezwykłe jest nasze tutaj spotkanie? Czyż nie jest wspaniałe łączyć kontynenty, ludzi, ducha? Doceńcie tą niezwykłość w sobie, w Waszym wysiłku i nie dajcie się zwieść pozornymi, choć czasami przykrymi doświadczeniami na planach materialno-emocjonalnym. 

Jam Jest Opiekunką, Jam Jest Waszym czującym, żyjącym sercem Miłości.

   Dzisiaj zaślubiny, przenikanie, branie i dawanie. Dziś jesteście tu, aby jutro być Mną tam. Z ogromną radością przekazuję tę nowinę, że Wasz Duch się Jednoczy, Scala, aby razem dokonywać rzeczy niezwykłych, na wszelkich planach i wymiarach. 
   Bądźcie otwarci na świeży powiew rozumienia, pojmowania, przekazywania. Jest on nam wszystkim bardzo potrzebny, aby realizować wizję Boga w Nas samych dla Nas wszystkich. 
   Myślcie tymi kategoriami, odczuwajcie sercem, aby ciało i umysł wiedziało co od Boga pochodzi, a co się gdzieś z boku przyplątało. Do tego potrzeba cierpliwości, uważności i pokory. I Ja Was będę w tej pokorze wzmacniała, aby Miłość się lała, fruwała, pływała, zalewała, rozlewała i działała na wszelkich poziomach świadomości i materialności. Uczcie się pokonywać przeciwności, nawet gdy będzie się Wam zdawało, że głowa Wam spadła, że życie Wam się skończyło. Ten symbol odrodzenia się poprzez Miłość pomimo ściętej głowy jest bardzo istotny i aktualny w każdej sytuacji.  
   Z Bogiem, Miłością Wasze sytuacje bez wyjścia stają się z czasem narodzinami czegoś nowego, piękniejszego, jeszcze bardziej przepełnionego Miłością ku szczęściu i radości wielu.

Czcijmy Pana,
Chwalmy Niebiosa,
Głośmy Miłość,
Tak po prostu żyjmy!

Maryja z Aperecidy

Od Mariusza: Figurka Maryi została wyłowiona z rzeki w 1717 roku przez rybaków, którzy najpierw wyciągnęli z sieci korpus figurki Maryi bez głowy, a przy drugim zarzucie głowę. Data wyłowienia, powtórnego odrodzenia się figurki daje numerologicznie 7 i gdy wychodziliśmy grupą z kościoła, to była akuratnie 19-ta i biło 7 dzwonów. Dla nas był to kolejny w tej podroży-pielgrzymce znak, tzw. „czysty przypadek”.

 

 
Więcej w biuletynie Fundacji "Świadomość Ziemi" nr 4(33) lipiec-sierpień 2009r. oraz w naszej galerii zdjęć.  
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Proszę o modlitwę za mojego ukochanego psa Loca. Dzisiaj zjadł trutke na gryzonie:( Niech Boża...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Boże mój Wszemogacy Tatku mój proszę Cię o ochronę mojej osoby przed najbliższymi,ktorzy...
Niech tak się stanie!
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate