Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 293 070 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Wspomagamy budowę sierocińca w Ugandzie

 WSPOMAGAMY BUDOWĘ˜ SIEROCIŃCA

   Jak już wcześniej informowaliśmy, Fundacja „Świadomość Ziemi” poza stałym sponsorowaniem utrzymania siedmiorga ugandyjskich dzieci w Lione’s Hart Pre-School nad jeziorem Bunyonyi (210 usd. miesięcznie), zebrane nadwyżki pieniężne przekazuje na inwestycje.
   Crystal zdecydowała, że na obecny czas najważniejsza jest budowa sierocińca, gdzie będzie mogła przyjąć więcej dzieci pod opiekę. Oto krótka historia jak powstają cegły na tę budowę (na podstawie emaila z  30.06.2010r. i 9.07.2010r.):


„Błogosławieństwa dla przyjaciół z Polski: Budujemy sierociniec z cegieł, które sami przygotowujemy. Samodzielny wyrób jest bardziej ekonomiczny dla nas. 

JAK SIĘ˜ ROBI CEGŁY? 

Każda cegła przygotowywana jest z dużą uwagą oraz nakładem sił i czasu. Po pierwsze, proces ten potrzebuje dużo ludzkiej siły, aby wykopać odpowiednią glebę do stosowania w budownictwie. Potem trzeba dużo wody, którą musimy czerpać z jeziora, a to co oznacza dla nas częste schodzenie i wchodzenie z ciężkimi karnistrami na nasze wzgórze (od M.B. – różnica poziomu pomiędzy szkołą, gdzie budowany jest sierociniec, a jeziorem to około 500m; samo zejście zajmuje około 30 minut, a wejście z karnistrem pewnie z 40 minut). Następnie gleba i woda jest mieszana (gołymi stopami). Potem umieszcza się tą mieszankę w specjalnych formach do wyrobu cegieł i ostrożnie umieszcza na słońcu do wyschnięcia, co trwa kilka tygodni. Gdy jest już zrobiona większa ilość cegieł, to trzeba je wypalić. Ten proces palenia trwa kilka dni. Cegły muszą być palone dzień i noc, co oznacza, że trzeba mieć odpowiedni zespół ludzi, którzy będą pilnować i dokładać do ognia przez 24 godziny na dobę. Gdy cegły są już gotowe, wypalone, to trzeba je przenieść na miejsce budowy.  Jesteśmy już na drugiej rundzie wypalania cegieł, których zrobiliśmy już kilka tysięcy. Chciałam podziękować za wysyłanie funduszy i poinformować, że je otrzymaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy za waszą pomoc i miłość. Pokój i Miłość,
Crystal

Kochani! Z naszej strony dziękujemy wszystkim darczyńcom z całego serca. 
Fundacja „Świadomość Ziemi”

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o przesłanie pozytywnej energii dla psa z chorobą pokleszczową, wabi się PAKO i bardzo...
Błagam o przesłanie dobrej energii dla mojego ukochanego psa Barego Błagam o modlitwę za niego...
Błagam o modlitwę o mojego ukochanego psa Barego jest starszy i ma problemy z chodzenie ból...
Tak.wyrażam zgodę.
Pomóż mi w nauce a właszcz z angielskim żeby na koniec miałam 2 bez poprawek. Pomóż mi aby...
Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich dzieci: Natalii, Piotra
Proszę o modlitwę o cud życia i zdrowia dla mojego męża Bogusława, o cud uzdrowienia jego...
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate