Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 293 105 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Pomagamy dzieciom w Ugandzie

 POMAGAMY DZIECIOM - SIEROTOM Z UGANDY

     Będąc w listopadzie 2009 roku w Afryce dotarliśmy m.in. do przepięknego miejsca w Ugandzie – nad jezioro Bunyonyi. Gdy kwaterowaliśmy się w lodge (rodzaj lepszego kampingu), podeszła do naszej grupy młoda kobieta o białym kolorze skóry (jak się później okazało Kanadyjka o imieniu Crystal) z kilkumiesięcznym, czarnoskórym niemowlęciem na rękach. Powiedziała, że niedaleko od tego lodge prowadzi szkołę i sierociniec dla okolicznych dzieci. Zaproponowała przechadzkę z jej przewodnikiem (bez żadnych opłat) po okolicznych miejscach widokowych z zajściem do sierocińca. Zgodziliśmy się na tą propozycję.
     Następnego dnia dwóch przewodników poprowadziło nas stromą ścieżką w górę. Po drodze dopytałem się o sierociniec, bo przy pierwszym spotkaniu nie było na to zbytnio czasu. Okazało się, że Crystal studiowała w Ugandzie, potem wróciła do Kanady, ale miała już w swoim sercu zamysł otworzenia sierocińca dla ugandyjskich dzieci. Zaczęła zbierać środki w Kanadzie, odkładać co mogła ze swoich zarobków. Po jakimś czasie wróciła do Ugandy (mieszka w domu bez elektryczności, bieżącej wody, tak jak większość okolicznych mieszkańców) i przystąpiła do jego realizacji. Na przełomie roku 2007 - 2008 rozpoczęła budowę, jednocześnie roztaczając opieką dzieci z ulicy, które nie miały rodziców, a dalsza rodzina nie interesowała się ich losem. Swoim pomysłem i zapałem zaktywizowała kilka miejscowych rodzin, które przyjęły pod dach osierocone dzieci. Crystal zapewnia im wikt i bieżącą edukację, opiekę lekarską, oczywiście na miarę  możliwości. Z czasem zatrudniła pielęgniarkę, dwie nauczycielki, dwóch opiekunów - przewodników.
     Odruch serca, a raczej głęboka wiara w to, co ma do wykonania na ziemi Ugandyjskiej, pomoc ludzi dobrej woli, turystów przybywających do sierocińca pozwala funkcjonować i rozwijać ten projekt. Gdy tam dotarliśmy, wiedzieliśmy już, że na pewno wspomożemy ten projekt nie tylko modlitwą, ale również finansowo. Na miejscu zebraliśmy prawie 300 usd, jak też zdecydowaliśmy, że będziemy jako fundacja wspierać Lion’s Hart Pre-School (tak się nazywa szkoła i sierociniec), organizując zbiórki datków na ten cel, zamieszczając informację na stronie internetowej, szukając innych sponsorów. Koszt utrzymania jednego dziecka to 30 usd miesięcznie! Za niecałe 100 złotych można zapewnić wikt, dach nad głową, opiekę, naukę jednemu dziecku. W sierocińcu prowadzonym przez Crystal jest ich tam obecnie prawie siedemdziesiąt (skromna część dzieci ulicy tego regionu), z czego ponad czterdzieści nie ma ani jednego rodzica, kilkanaście tylko jednego, a pozostałych dzieci rodzina nie jest w stanie utrzymać.
    Na XXVI Medytacji Miłości, która odbyła się 13 grudnia 2009 roku w Warszawie zebraliśmy na ten cel 930 złotych, (równowartość 320 usd), czyli na miesięczne utrzymanie jedenastu dzieci. Są również inne potrzeby jak np.: budowa nowych pomieszczeń szkolnych, sierocińca, miejscowej kliniki, zbiorników na wodę. Kto zechce wesprzeć dzieci z Ugandy finansowo, ten może przelać na konto naszej fundacji dowolną kwotę z dopiskiem „Sierociniec Uganda”, a my będziemy zebrane kwoty raz w miesiącu przelewać na konto Lion’s Heart Pre-School. O ilości zebranych środków będziemy informować na stronie internetowej, z podaniem imiona i nazwiska darczyńcy (gdyby ktoś chciał pozostać anonimowy, to prosimy o informację). Pieniądze można przelewać bezpośrednio na konto sierocińca w Ugandzie – szczegóły w języku angielskim na stronie www.mindfulmarket.blogspot.com
     Przekazujemy moc Światła i Miłości dzieciom z Ugandy, Crystal i jej współpracownikom, orazwszystkich darczyńcom. Z miłością, 
Fundacja „ Świadomość Ziemi”

 

                                           

Więcej zdjęć zobaczyć można w naszej galerii!

Udostępnij

Komentarze

2013-10-30 10:14:09 ANNA GLUSZEK
WITAM !!! SLICZNE ANIOLKI :) SERCE SIE RADUJE TRZEBA IM POMAGAC DZIECI TO NASZA PRZYSZLOSC NA TEJ ZIEMI I NE TYLKO :)
2018-02-07 18:58:38 Justyna
Dzień dobry. Kontaktuję się z Państwem ponieważe natrafiłem na artykuł, w którym piszecie że pomaganie dzieciom z Ugandy. Chciałabym wiedzieć w związku z tym czy odbywacie tam podróże nadal? Mam kontakt z Ugandyjskim sierocińcem i chciałabym przekazać im odzież jednak z uwagi kosztów pojedynczej przesyłki nie uniósł tego. W związku z tym chciałam prosić o pomoc.
Kontakt justyna.turek1@wp.pl lub tel 666419527
Pozdrawiam
Justyna Bodnar

2018-02-07 22:16:30 Fundacja Świadomość Ziemi
Pani Justyno! Z tego samego powodu, tj. wysokich kosztów przesyłek, my wysyłamy im tylko pieniądze. Nie byliśmy tam od 2009 roku, ale jesteśmy w stałym kontakcie z założycielką sierocińca - Crystal Evens. Pozdrawiamy serdecznie :)

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o przesłanie pozytywnej energii dla psa z chorobą pokleszczową, wabi się PAKO i bardzo...
Błagam o przesłanie dobrej energii dla mojego ukochanego psa Barego Błagam o modlitwę za niego...
Błagam o modlitwę o mojego ukochanego psa Barego jest starszy i ma problemy z chodzenie ból...
Tak.wyrażam zgodę.
Pomóż mi w nauce a właszcz z angielskim żeby na koniec miałam 2 bez poprawek. Pomóż mi aby...
Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich dzieci: Natalii, Piotra
Proszę o modlitwę o cud życia i zdrowia dla mojego męża Bogusława, o cud uzdrowienia jego...
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate