Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 841 093 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Porady, zabiegi, uzdrawianie

Witam serdecznie! 

     Na planie fizycznym działam i pracuję w Fundacji „Świadomość Ziemi”. Formalnie pełnię funkcję prezesa zarządu, ale zakres moich czynności i zadań jest dużo szerszy. Z fundacją jestem związana od samego początku jej istnienia (2004). Razem z moim przyjacielem Mariuszem poczuliśmy potrzebę powołania jej do życia, a moja mama jest fundatorem Fundacji „Świadomość Ziemi”.
     Do tego, co obecnie robię, jaka jestem, co teraz potrafię naprowadził mnie głos duszy, który poczułam, usłyszałam w sobie prawie dziesięć lat temu. Inspirował on mnie do działania na rzecz Matki Ziemi, transformacji i przeistaczania samej siebie, rozwijania w sobie wyższej świadomości i poszerzania przestrzeni serca. Naraz okazało się, że czuję więcej, że doświadczam szerszej perspektywy rzeczywistości. Nastąpił szybki rozwój zdolności paranaturalnych – telepatii, jasnowidzenia, jasnoczucia, jasnowiedzenia, uzdrawiania. Dokonywało się to przede wszystkim w bezpośrednich relacjach z Wyższym Ja, duchowymi przewodnikami Miłości i Światła, jak też na różnych kursach i warsztatach rozwoju duchowego (bioenergoterapii - 3 stopnie, pracy z Aniołami i Archaniołami, oczyszczania energetycznego, praktyk starosłowiańskich, tradycji Północy, tajemnej wiedzy metafizycznej, długowieczności, uzdrawiania duchowego, pracy z dźwiękiem - kamertonami, Merkaby).  
     Okazało się, że mogę łączyć pracę i rozwój osobisty z pomaganiem innym, że mam duży dar uzdrawiania ludzi, zwierząt, natury; że potrafię oczyszczać energetycznie ziemię, wodę, powietrze, pola i przestrzenie. Wyznaję jednak podstawową zasadę, że to nie ja uzdrawiam, a po przeze mnie Bóg, Stwórca. Jestem tylko kanałem, instrumentem do uzdrawiania.
     Było to tak niesamowite, że całkowicie zmieniło moje życie. Stałam się innym człowiekiem – bardziej empatycznym, współodczuwającym, kochającym, działającym z impulsu serca i wyższej potrzeby. Cały czas uczę się, rozwijam otrzymane dary, dostrajam się do wyższych wymiarów istnienia, doskonalę siebie.
     Tymi doświadczeniami i możliwościami, jakie przynosi świadomy kontakt z wewnętrzną mądrością, przewodnikami duchowymi, zdolnościami jakie rozwinęłam, dzielę się w ramach działalności Fundacji „Świadomość Ziemi”, której podstawowa misja to ratowanie Ziemi i rozwój duchowy ludzi. Prowadzimy m.in. medytacje z przekazu, uzdrawiające medytacje grupowe, warsztaty rozwoju duchowego, zapraszamy ciekawych ludzi do współpracy, organizujemy niezwykłe mistyczne podróże duchowe.
Pozdrawiam serdecznie, 
Helena Nieczyporenko
 
ŚWIADCZONE USŁUGI UZDROWICIELSKIE:
 
BIOENERGOTERAPIA Z PRZEKAZU – zabiegi bioterapeutyczne z pomocą Przewodników Duchowych.
UZDRAWIANIE DUCHOWE – modlitwa, medytacja, błogosławieństwo.
UZDRAWIANIE NA ODLEGŁOŚĆ – niektóre dolegliwości, problemy można uzdrowić na odległość. 
OCZYSZCZANIE LUDZI, DOMÓW, ZIEMI – na różnych planach istnienia. 
KONSULTACJE, PRZEKAZY DUCHOWE – przekazanie informacji i Energii z wymiaru Ducha Miłości. 
PORADY ŻYCIOWE – na podstawie zdobytego doświadczenia i przekazów telepatycznych.
INNE ZABIEGI – w zależności od potrzeb i możliwości
NA ODLEGŁOŚĆ - część prac, sesji można wykonać na odległość, w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez Skype itp. 
 
 
WSZYSTKIE ZABIEGI:
 
Oparte są na zasadzie MIŁOŚCI
Uzdrawiające duszę, umysł i ciało
Przygotowujące do rozwoju kwantowego
Uruchamiające procesy samouzdrawiania
Wzmacniające wewnętrzne Światło i siły życiowe
 
We Wrocławiu zabiegi wykonywane są w pomieszczeniach Fundacji „Świadomość Ziemi” przy ul.Ożynowej 23 lub w Warszawie przy ul.Zimna 2 lub w trakcie sesji telefonicznej, Skype. Na zabiegi, spotkania trzeba umówić się telefonicznie 509-905-498.
Udostępnij

Komentarze

2012-10-23 19:54:59 DANUTA
KOCHAM WAS ALE HIE WIERZĘ˜ W TO BYŚCIE MOGLI UZDRAWIAĆ NA ODLEGŁOŚĆ. CIĄGLE PYTAM CZEMU WAS NIE MA W Łodzi, co myśmy takiego zrobil, że nas pomijacie????
danuta

2012-10-25 10:47:20 Mariusz FSZ
Hej Danuta! W przyszłym roku zajedziemy z przyjemnością do Łodzi. Jak będzie jakiś konkret to zamieścimy informację na stronie. Pozdrawiam z miłością, Mariusz
2012-10-29 12:03:57 Stasia
Podziwiam Was Pani Heleno ,Panią i Pana Mariusza i wierzę w Wasze umiejętności.Dziesięć lat temu miałam bardzo ale to bardzo traumatyczne przeżycia razem z moimi dziećmi i właśnie dzięki osobom Takim jak Wy żyjemy i mamy się bardzo dobrze.Zło nas nie przemogło a dobro po prostu Nieziemskie Dobro sprawiło że ponownie uwierzyliśmy w Boga i Ludzi,i zawsze i wszędzie mogę zaświadczyć że to Co Wy robicie jest Prawdziwe i pomaga ,tyko trzeba wierzyć.Pewnie powinnam również iść w tym kierunku ale sytuacja życiowa zmusiła mnie do innych wyborów a bardzo tego żałuję .Wiem też że na naukę nigdy nie jest za późno więc może kiedyś jak zdolności pozwolą .Serdecznie pozdrawiam.
2012-10-29 19:32:22 Mariusz FSZ
Dzięki za słowa wiary i uznania. Mariusz i Helena
2013-03-16 20:12:36 Mirosław
Dzień dobry.Chciałem podzlękować za wtorkowe uzdrawiania i medytacje!Intencje podane przeze mnie zaczęły się realizować!Mój kręgosłup wrócił prawie do zdrowia nerwica lękowa sie zmniejsza.Największe zmiany widzę u Eli trafiła do dobrego lekarza finansowo sie poprawiło jest pełna optymizmu sama twierdzi że zmieniła się na lepsze negatywności się oczyściły dzieje się coś niezwykłego nasze relacje się poprawiają.Zauważyła żę mniej je a więc nadwaga zacznie się zmniejszać.I wiele niezwykłych rzeczy .Dziękujemy!Niech Moc Miłości oczyści wszystkie przeszkody przedstawiane we wtorkowym kręgu dla pożytku Wszystkich Istot!Z wyrazami szacunku Mirek

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Bardzo proszę o modlitwę i uzdrowiającą energię dla mojej kochanej maltanki Smiley....
Fundacja Świadomość Ziemi w KURS NAUKI TELEPATII DUCHOWEJ
W przyszłym roku planujemy kurs we Wrocławiu. Pomyślimy i o Łodzi. Będziemy dawać znać na...
Kiedy można spodziewać się takiego kursu w Łodzi
Czy jest możliwa organizacja kursu we Wrocławiu ???
Obserwuje smugi rozpylane juz od wielu lat - zadziwiajace jest jak mało ludzi zwraca na to uwagę...
Na razie nie. W chwili obecnej oleje AXXA można zamówić u nas telefonicznie. Wkrótce produkty...
Czy dostępny w naszych aptekach
moja córka została obdarowana przez kryształ górski umiejętnością czytania poprzednich...
Tak chcę.Jestem wolnym człowiekiem, istotą suwerenną. Podpisuję deklarację wolności.
Dziękuję
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate