Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 599 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Zmiana myślenia to zmiana świadomości - Jezus

Przekaz otrzymała Helena Nieczyporenko, dn. 19.05.2010r. godz. 23.35

Słucham Cię Jezusie!
 
     Czytasz nową książkę o Żywym Słowie. Czytaj ją uważniej. Zwracaj uwagę na istotne zdania i stwierdzenia, przemyśl pod swoim kątem, co możesz przyswoić dla siebie. Bardzo dużo z tej książki znasz, ale czasami zdania są inaczej ujęte. Jak każda duchowa książka może coś dobrego przynieść. Miłej i uważnej lektury. Niektóre treści już zostały przez wasz czas skorygowane, ale większość jest ponadczasowym przesłaniem. Cieszę się, że tłumaczenie tej książki pojawiło się na polskim rynku. Czym więcej książek ukaże się na polskiej ziemi mówiących o obłudzie kościoła, tym szybciej ludzie obudzą się i zaczną myśleć. Zmiana myślenia doprowadza natomiast do zmian świadomości indywidualnej i globalnej, a teraz jest przecież bardzo dobry i ważny moment ku temu.           
    Dzisiaj była bardzo ważna medytacja. Wiele zrozumiałaś. Przede wszystkim - cokolwiek lub ktokolwiek próbuje podważyć twoją czystość – słuchaj Boga Ojca w sobie. Jemu oddaj pierwszeństwo oceniania i określania poziomu czystości i jedności w Nim i z Nim. Nigdy nie podważaj Boga w sobie. Jest to fundamentalna podstawa czystości twojej duszy. Uwierz, że będąc w jedności z Ojcem i Świadomością Chrystusową w tobie zwyciężysz każdy swój lęk i oczyścisz każde zanieczyszczenie.
    Żyjecie w dualnym świecie pełnym bólu, lęku, krzywdy. Sztuką jest żyć w harmonii i całkowitej czystości duchowej. Ale macie dążyć do wzrastania duchowego w pełnej świadomości do kogo dążycie, co chcecie osiągnąć i jaką drogą podążać.
     Idąc z Bogiem i w drodze Chrystusowego Światła nigdy nie zboczysz. Nawet jeżeli chwilowo się zatrzymasz, poczujesz zmęczenie, niepokój czy też zwątpienie, krocz do przodu z wiarą w Boga Miłości i Światła, w Jego Moc. Tak jak powiedziałem – nie ma takiej ciemności, której nie można oświetlić Światłem Ojca! Nie ma takiej Istoty, której nie można oświecić Światłem Miłości!
      Tylko tak postępuj, a zobaczysz zwycięstwo własne i wszystkich tych, którzy wraz z tobą podążają tą drogą.
Z miłością, błogosławieństwem krocz drogą Boga w Tobie,
Jezus
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate