Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 055 862 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
6 gość/-ci.

Poczuj się wolnym w materii - Jezus Sananda

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 21.04.2010r. godz. 10.30

Słucham Was Nauczyciele Miłości i Wewnętrzne Jam Jest!
 
    Nie ma co przejmować się nie załatwionymi sprawami, powierz je Bogu, nie rób z nich problemu, obciążenia, a zawierzaj i dostrajaj się, wsłuchuj w to co ważne i pozwól sobie płynąć.
     Oczy trochę szczypią, to wynik cięższej pracy w ostatnich dniach i związanego z tym zmęczenia. Je też zawierz Bogu. Tak …, zawierz swoje zmęczenie, nie izoluj siebie w tym stanie, nie myśl, że Wszechświat Miłości ma to gdzieś. Tak uważając jesteś w błędzie, czyli w mroku, zamiast w Jasności i Jedności.
    Twój wysiłek jest konieczny do realizacji wielu zadań materialnych, energetycznych, ale pamiętaj, że Źródło Wszelkiej Obfitości, w tym mocy, sił życiowych jest w Miłości Wszechświata, w planktonie Miłości rozsianym wszędzie gdzie jesteś i nie jesteś. Ucz się nim odżywiać, to studiuj, to zgłębiaj, to trenuj, tu koncentruj swoje myśli, oczekiwania, działania. Zostaw ziemskie walory jedzeniowe, bo one na pewnym poziomie ograniczają twoje wzniesienie i rozwój. Nie chodzi o zaniechanie jedzenia, a twój stosunek do niego, świadomość jakości tego pożywienia. Ucz się radości z oddychania Światłem, napełniania siebie praną, Boską Miłością i Świadomością.
    W materii rób to co najważniejsze, na bieżąco, pozwalając sobie na płynięcie i pozorne opóźnianie lub nie realizowanie niektórych projektów, spraw, emalii, itd. Wyluzuj, poczuj się wolnym w tym co robisz, zamiast utwierdzać się w niemożności, przeciążeniu, przymusie. To są stare programy, stare energie.
   Nowa Świadomość, Nowe Czasy, Nowe Energie to oktawy Ducha w ciele, w materii. Ty wraz z innymi coraz bardziej świadomymi wprowadzacie, rodzicie Nową Ziemię z wszystkimi nowościami. Wyprzedzacie epokę, jesteście posłańcami i uczniami NOWEGO. Ucz się bycia nowym człowiekiem, nowym Mariuszem, bardziej wolnym, świetlistym, miłującym i pewnym tego co robisz, dokąd i z kim idziesz.
    Twój rozwój jest nierozerwalnie połączony z rozwojem Ziemi. Jesteś jej motorem, gazem, luzem i hamulcem, możesz być też wstecznym biegiem. Najlepiej jechać na 4-ce, 5-ce, równo, spokojnie, na średnich obrotach. Będziesz mógł przyśpieszyć i zwolnić płynnie. To jest twoje zadanie, nauka i układ. Realizuj go spokojnie, ufnie, mądrze i zawsze w wibracjach akceptacji, zrozumienia i zawierzenia. Gdy tego brakuje, to znaczy, że hamujesz bez rzeczywistych przyczyn i potrzeby. Zwalniaj zdejmując nogę z gazu, ale nie hamuj pędu ku Źródłu w Źródle.
     Uwierz, że wszystko zdążysz, tylko nie myśl, że to wszystko ktoś za Ciebie zrobi. Tego nie oczekuj, wręcz odwrotnie, działaj z nasłuchem jak najdoskonalej i najpiękniej potrafisz.
To tyle (Jezus w Tobie), chyba że masz jakieś pytania… Już Ci uciekły i dobrze, spokojnie rób swoje np. lista zadań na teraz, ale ty to wiesz. Do roboty z miłością, czułością, akceptacją obecnego stanu rzeczy.
Sananda 
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Fundacja w Kontakt z Nami
Hej Anna! Twój wpis jest niestety okraszony rasizmem i negatywną oceną.Widać mamy swoje powody...
Life Balance kosztuje 570 Euro. Life Expert Profi 577 Euro. Urządzenia są dystrybuowane w...
Kamienie i inne przedmioty organiczne mają ogromny pozytywny wpływ na ludzki organizm. Trzeba...
trofilam na wasza strone bardzo interesujace rzeczy na zachodzie znane juz od ponad 30 lat....
JAKA JEST CENA TEGO APARATU
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate