Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 184 462 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Poczuj się wolnym w materii - Jezus Sananda

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 21.04.2010r. godz. 10.30

Słucham Was Nauczyciele Miłości i Wewnętrzne Jam Jest!
 
    Nie ma co przejmować się nie załatwionymi sprawami, powierz je Bogu, nie rób z nich problemu, obciążenia, a zawierzaj i dostrajaj się, wsłuchuj w to co ważne i pozwól sobie płynąć.
     Oczy trochę szczypią, to wynik cięższej pracy w ostatnich dniach i związanego z tym zmęczenia. Je też zawierz Bogu. Tak …, zawierz swoje zmęczenie, nie izoluj siebie w tym stanie, nie myśl, że Wszechświat Miłości ma to gdzieś. Tak uważając jesteś w błędzie, czyli w mroku, zamiast w Jasności i Jedności.
    Twój wysiłek jest konieczny do realizacji wielu zadań materialnych, energetycznych, ale pamiętaj, że Źródło Wszelkiej Obfitości, w tym mocy, sił życiowych jest w Miłości Wszechświata, w planktonie Miłości rozsianym wszędzie gdzie jesteś i nie jesteś. Ucz się nim odżywiać, to studiuj, to zgłębiaj, to trenuj, tu koncentruj swoje myśli, oczekiwania, działania. Zostaw ziemskie walory jedzeniowe, bo one na pewnym poziomie ograniczają twoje wzniesienie i rozwój. Nie chodzi o zaniechanie jedzenia, a twój stosunek do niego, świadomość jakości tego pożywienia. Ucz się radości z oddychania Światłem, napełniania siebie praną, Boską Miłością i Świadomością.
    W materii rób to co najważniejsze, na bieżąco, pozwalając sobie na płynięcie i pozorne opóźnianie lub nie realizowanie niektórych projektów, spraw, emalii, itd. Wyluzuj, poczuj się wolnym w tym co robisz, zamiast utwierdzać się w niemożności, przeciążeniu, przymusie. To są stare programy, stare energie.
   Nowa Świadomość, Nowe Czasy, Nowe Energie to oktawy Ducha w ciele, w materii. Ty wraz z innymi coraz bardziej świadomymi wprowadzacie, rodzicie Nową Ziemię z wszystkimi nowościami. Wyprzedzacie epokę, jesteście posłańcami i uczniami NOWEGO. Ucz się bycia nowym człowiekiem, nowym Mariuszem, bardziej wolnym, świetlistym, miłującym i pewnym tego co robisz, dokąd i z kim idziesz.
    Twój rozwój jest nierozerwalnie połączony z rozwojem Ziemi. Jesteś jej motorem, gazem, luzem i hamulcem, możesz być też wstecznym biegiem. Najlepiej jechać na 4-ce, 5-ce, równo, spokojnie, na średnich obrotach. Będziesz mógł przyśpieszyć i zwolnić płynnie. To jest twoje zadanie, nauka i układ. Realizuj go spokojnie, ufnie, mądrze i zawsze w wibracjach akceptacji, zrozumienia i zawierzenia. Gdy tego brakuje, to znaczy, że hamujesz bez rzeczywistych przyczyn i potrzeby. Zwalniaj zdejmując nogę z gazu, ale nie hamuj pędu ku Źródłu w Źródle.
     Uwierz, że wszystko zdążysz, tylko nie myśl, że to wszystko ktoś za Ciebie zrobi. Tego nie oczekuj, wręcz odwrotnie, działaj z nasłuchem jak najdoskonalej i najpiękniej potrafisz.
To tyle (Jezus w Tobie), chyba że masz jakieś pytania… Już Ci uciekły i dobrze, spokojnie rób swoje np. lista zadań na teraz, ale ty to wiesz. Do roboty z miłością, czułością, akceptacją obecnego stanu rzeczy.
Sananda 
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
18 marca o godzinie 8,30 widnieje obraz rezonansu gdzie widać jakie fale będą za kilka godzin...
Witam, Bog jest we wszystkim I wszystkich we mnie w tobie w Aniolach. Powinnismy oddawac czesc...
Tak zgadzam sie.
Dziękuję za ten przekaz. Biorę odpowiedzialności za oczyszczanie mej świadomości, bym...
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate