Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 377 384 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Literatura duchowa - Ojciec

Przekaz odebrał Stanisław G. 29.10.2010 r. godz. 23.36

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości!

Zgłasza się Ojciec,

 (-)
 
       Utrwalaj w sobie stan ufności wobec Mnie, twego Ojca. Bądź Moim narzędziem przejawiania się w tej materialnej rzeczywistości, w której żyjesz.
    Czyń swoje powinności Ratownika z radością i ufnością w niezbędność twoich działań dla podnoszenia z upadku do Boskości Ziemi i rozwijającego się na Niej życia.
     We wszystkim Jestem obecny i pragnę wzrastać wraz z wami wszystkimi, którzy przebywacie na tej planecie. Pragnę waszej świadomej jedności ze Mną, gdyż wszystko co jest zostało zrodzone z Mego Ducha, na Moje podobieństwo. Wszystko ma powrócić do krystalicznej czystości, do Boskiego prawa, którym Jestem. We Mnie nie ma nic nieczystego. Dlatego też Moje stworzenie ma być czyste, tak jak Ja Jestem czysty. W czystości jest uzdrawiająca Moc. Ufaj czystości, gdyż ona oddaje Moją naturę.
     Kocham Ciebie Moje dziecko. Zawsze będą to powtarzał. Jestem Miłością, a kochanie oddaje Jej naturę. Kochaj i ty. Kochaj w pierwszej kolejności siebie, abyś mógł pełnią Miłości pokochać Mnie i całe Moje stworzenie. Ćwicz się w Miłości, w kochaniu, przede wszystkim siebie. Dostrzegaj Boskość w sobie i z tej racji kochaj siebie jako dziecko Boga. Bez Miłości nie ma drogi powrotnej do Mnie, bo Jestem Miłością. Jak możesz dojść do Mnie inaczej niż przez Miłość? To jest niemożliwe, skoro Ja Jestem Miłością. Módl się w intencji Mojego prowadzenia ciebie, gdyż tym sposobem otwierasz się na Moją aktywną obecność w tobie, świadomie dostrzeganą przez ciebie.
 
Pytanie: Ojcze, czy Gabriela z Wurzburga jest czystym kanałem Światła?
 
     Tak, wyraża Boską Prawdę na bardzo wysokim poziomie jej przejawiania w słowie pisanym. Rozprzestrzeniaj tę prawdę będąc w kontakcie ze Mną, a nie pobłądzisz. Gabriela jest jednym z największych proroków jacy chodzili na tej Ziemi od czasów Jezusa. Doceń Jej wielki dorobek publikacyjny. Ale niech on nie przysłania tobie twoich możliwości czerpania ze źródła duchowej mądrości jakim Jestem. Pamiętaj, że nic nie może zastąpić Boga w tobie, bo we Mnie jest zawarte wszystko co jest rzeczywiste, wszelka mądrość, bo nią Jestem. Książka, nawet pisana przez tej klasy proroka co Gabriela, nie oddaje pełni mądrości. Mądrość bowiem ma wymiar czysto duchowy. Nie można jej więc w pełni wiernie przenieść na papier. Musisz być tego świadomy. Słowo pisane, czy wypowiedziane, to tylko klucz, symbol. Musisz przeniknąć go, aby poznać prawdę, tę duchową rzeczywistość, która się za nim kryje. To możesz osiągnąć tylko swoimi oczyszczonymi, duchowymi zmysłami, a nade wszystko duchowym umysłem. Należy się w tym ćwiczyć i rozbudzać duchowy potencjał.
Ojciec-Matka Bóg
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate