Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 608 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Miłością uzdrawiaj życie - Maryja

Przekaz odebrał Stanisław G. 29.04.2010 r. godz. 7.44

Z Kim rozmawiam?

Zgłasza się Matka Maryja, Twoja Nauczycielka,

    Pozdrawiam Ciebie Moje dziecko. Błogosławię Światłem Mojej Miłości. Otwórz się na przyjęcie tych uzdrawiających darów, które są krystalicznie czystą energią, darowaną Mi ze Źródła, abym ją rozprzestrzeniała na wszystkich, którzy są gotowi na jej przyjęcie. Zawsze bądź otwarty na przyjęcie Miłości. Powtarzaj: „Jestem otwarty na przyjęcie Miłości i uzdrowienie przez Miłość całego mojego życia. Powierzam się Miłości i jestem narzędziem Jej przejawiania się we wszystkich sprawach i aspektach życia, a także Jej rozprzestrzeniania się do wszystkich, którzy są otwarci na przyjęcie Miłości”.
    Czyń wszystko z Miłością i dla Miłości, gdyż Ona jest jedyną trwałą rzeczywistością. Miej nieustanny kontakt z Miłością. Będąc w kontaktach z twoimi braćmi i siostrami patrz na nich przez pryzmat Miłości, Której przejawem oni są. Żyjesz na tym ziemskim świecie, świecie form, w których Miłość przejawia się, odradza, wzbogaca. Miej tego świadomość, że wszelka rzeczywistość, zarówno ta, której jesteś świadomy, jak i ta, która jest poza zakresem twojego postrzegania, jest przejawem Miłości, Która Siebie samą poznaje, doświadcza, wzbogaca. Bądź ogniwem Miłości, stając się Nią w procesie życia, w którym uczestniczysz. Kieruj się zasadami Miłości i nie pozwalaj, aby cokolwiek, co wyszło od ciebie, nie było przejawem Miłości. Jeżeli powierzysz się Miłości, Ona prowadzić będzie ciebie ścieżkami Miłości, które są proste i świetliste, dające radość życia, wzbogacające, zarówno ciebie, jak i wszystkich tych, których spotykasz, z którymi wchodzisz w różnorodne związki. Miej tego świadomość, że dla Miłości nie ma alternatywy, bo w Niej wszystko jest zawarte, a Ona jest jedyną trwałą rzeczywistością.
   Kochaj Miłość, bo Ona jest Jej przejawianiem się. Kochanie jest Jej naturą. Kochaj siebie, bo ty także jesteś Miłością. Kochaj współbraci, bo oni też są przejawem Miłości. Czyń wszystko, aby doskonalić i wzbogacać swoje życie. Miłość i życie, w którym Ona przejawia się, nie jest stagnacją, lecz ciągłym rozwojem, pięknieniem, podążaniem do coraz wyższego poziomu doskonałości, która nie ma granic, bo nie ma ich dla Miłości.
    Kochaj i bądź kochany. Kochaj także i Nas – Twoich Nauczycieli. Jesteśmy cały czas przy tobie. Odczuwaj Naszą obecność. Błogosław Nas Światłem Miłości. Odwzajemniamy twoje błogosławieństwa. Tym sposobem wszyscy razem wzbogacamy się i wzrastamy w Miłości, dla Naszego wspólnego dobra, dla dobra Miłości, dla chwały Naszego Ojca-Matki, Który Jest Miłością.
Pozdrawiam i błogosławię,
Maryja
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate