Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 377 369 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Zaprowadzaj Miłość

Przekaz odebrał Stanisław G. 26.04.2010 r. godz. 2.22

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości!

Zgłasza się Miłość,

    Pozdrawiam Ciebie. Przenikam Moimi wszechogarniającymi, uzdrawiającymi Energiami, będącymi Najczystszym Zdrojem Życia, pierwotną zasadą wszystkiego, co jest, wszystkiego, co wyłoniło się ze Mnie, co zostało zbudowane, wytworzone z budulca, jakim Jestem. Otwórz się na Moje energie Światła i Miłości i pozwól, abym Ja, pierwotna Zasada, uzdrowiła w tobie wszystko, co tego wymaga.
   Jesteś Moim dzieckiem, przejawem Mojej duchowej aktywności, Moim życiem. Doceń wartość twojego życia, jako przejawu Miłości, Którą Jestem. Nie ma nic piękniejszego i doskonalszego we Wszechświecie niż Miłość. W swej najgłębszej naturze jesteś najdoskonalszym wytworem Miłości i Jej przejawianiem się we Wszechświecie. Wyrażasz wszystkie przymioty, właściwości, atrybuty Miłości. Uwierz, że tak jest i wznieś się do wyżyn swojej natury Miłości. Rozprzestrzeniaj Ją, poczynając od siebie, twojego życia, otoczenia, w którym przebywasz, aż do granic Kosmosu, Który jest bezkresny, tak jak Miłość, Która nie ma granic. Wykraczaj poza swoją ludzką formę manifestowania się. Zrób to teraz mówiąc:
„Jestem Miłością, jestem dzieckiem Miłości, moją ojczyzną jest cały Kosmos, nieograniczony w Swej wielkości Wszechświat. Przenikam cały Wszechświat mocą i naturą Miłości, Którą jestem, dla Której nie ma żadnych granic. Tak jest i tak zawsze będzie, i nie ma na to wpływu forma człowieka, w jakiej obecnie na Ziemi przejawiam naturę i właściwości Miłości”.
  Znalazłeś się na Ziemi dobrowolnie, wychodząc naprzeciw potrzebom zaprowadzania i urzeczywistniania na Niej Miłości, dla podniesienia Ziemi z ciemności do Światła, z upadku do Boskości. Ty wielka Dusza, owoc Mojej Miłości, podjąłeś się tego zadania dla Miłości, kierując się Miłością. Przeniknij głębię swojej świadomości i wejrzyj w nią. Odkrywaj prawdę swojej istoty zrodzonej z Miłości, bo przez Twojego Boga, Który jest Miłością. Wyrażaj wdzięczność Stwórcy za wyodrębnienie ciebie, jako doskonałej cząstki Miłości, Którą jesteś, dla poznawania i doświadczania całego bogactwa natury Miłości. Zaprowadzaj piękno i doskonałość, jaką Jestem, w swoim życiu, w otoczeniu, w którym przebywasz, we wszystkim, co ogarniasz swoim potencjałem w jedności ze Mną, z Bogiem, Który jest Miłością, z całym stworzeniem, które zostało wyodrębnione z Miłości.
    Pozwalaj kierować się i prowadzić przez Miłość. Niech Ona zawsze będzie dla ciebie drogowskazem jak żyć i postępować w życiu, aby oddawało ono naturę Miłości, Którą Jestem i Którą ty jesteś, bo jednością Jesteśmy. Uświadamiaj sobie swój nierozerwalny związek ze Mną, z Bogiem, Który jest Miłością, ze wszelkim życiem, które jest formą manifestowania się Miłości, którą jesteś jedną z nich.
    Kocham ciebie, gdyż kocham Siebie, a ty jesteś Mną, a Ja tobą. Uświadamiaj sobie więzy Naszego związku, jako nierozerwalne, trwałe, niezmienne. Nikt i nic nie może tego zmienić. Także i Ja tego nie uczynię, bo to jest niezgodne z Moją naturą. Zawsze przywracam zachwianą równowagę i uzdrawiam wszystko, co nie odpowiada Mojej naturze Miłości. Czynię to z Miłością, w Miłości i dla Miłości, bo wszystko ma odpowiadać krystalicznie czystemu Jej przejawianiu się we wszystkich formach stworzonych i wyodrębnionych ze Mnie.
    Moją naturą jest wieczność, niezniszczalność, doskonałość, ale też i ciągły rozwój, doskonalenie się w Jej przejawianiu się. Moją naturą nie jest stagnacja, lecz rozwój, rozprzestrzenianie się na kresy, których nie ma dla Miłości, gdyż Ona jest bezkresna i nie ma dla Niej granic. Te wszystkie właściwości i przymioty Miłości zawarte są w całym twoim jestestwie. Nie zmienia tego twoja ludzka forma przejawiania się na Ziemi, gdyż jest to jedna z wielu, w jakich funkcjonujesz w Kosmosie. Jesteś Istotą wielowymiarową, bo taką naturę ma Miłość i Bóg – twój Stworzyciel. W swoim odczuwaniu, myśleniu, działaniu wykraczaj poza ludzką formę twego przejawiania się. Patrz na swoje ziemskie życie przez pryzmat Istoty kosmicznej stworzonej z Miłości, Którą Jesteś. Niech taka percepcja dodaje tobie skrzydeł w urzeczywistnianiu swojej natury tak daleko jak tylko zdolny jesteś ogarnąć bezkresy Miłości. Proś Mnie Miłość, proś Boga, Który jest Miłością, o powiększenie percepcji twoich ziemskich zmysłów, rozwijania twoich duchowych zmysłów, rozwijania kosmicznej świadomości, w stawaniu się Bogo-Człowiekiem.
     Dla Boga, który jest Miłością, nie ma ograniczeń w przejawianiu się. Bądź takim także i ty, gdyż ty, On i Ja jednością jesteśmy. Tę jedność uświadamiaj sobie zawsze i wszędzie, bo ona jest trwałą, niezbywalną właściwością twojej natury opartej na Miłości, poza Którą nie ma niczego, co jest rzeczywiste. Wszystko, co nie jest Miłością zostanie rozpuszczone, pochłonięte w bezmiarze Miłości, bo Miłość jest najwyższą Inteligencją i Mocą Jej przejawiania się. Nikt i nic nie może Jej zdominować.
     Bądź ofiarnym, pokornym i doskonałym narzędziem Miłości w rękach Boga, Który jest Miłością, a tym samym narzędziem Mego przejawiania się. Tak postępując będziesz zawsze w zgodności ze Mną i w pełnej harmonii z prawami Życia osadzonymi w Miłości.
Błogosławię Ciebie, oczyszczam, uzdrawiam i chronię, jako Mój owoc.
Miłość
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate