Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 407 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Cisza i spokój - Jezus Chrystus

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn.08.08.2010r. godz. 8.35

Mówi Melchizedek i Saint Germain,

    Dbaj o te aspekty, również w kontaktach z Duchowymi Nauczycielami. Doceń je, uszanuj wybór duszy i Wyższego Ja, zrozum sens i cel bycia w takim stanie. Dużo o tym opowiadasz podczas warsztatów, trzeba  jednak to nieustannie doskonalić w sobie, aby było częścią Ciebie, nie budzącą niepokoju, obawy o odcięcie od Źródła, od Wyższego Kosmicznego Rozumu, od przesłań i przekazów ze świata Wyższej Świadomości i Czystego Ducha Miłości i Światła. One cały czas są, ty jesteś cały czas kanałem, tyle że jako człowiek nie odbierasz innych frekwencji poza ciszą i spokojem.
    Popatrz ile potrzebuje ciszy i spokoju świat, Ziemia, ludzie, przyroda. Wiesz, że twoje pole, świadomość, duch rozlewa się na szerszych przestrzeniach i wymiarach aniżeli fizycznie jesteś. Będąc w ciszy, spokojnej, ufnej, w zawierzeniu tego stanu, procesu Źródła, powinieneś być całkowicie utwierdzony w zasadności tego co się dzieje, umieć być sprzymierzeńcem jak i uczestnikiem. Jesteś siewcą Światła, nosisz je w sobie, ono jest w wyższych oktawach płynne, ciche, spokojne. Pierwotny dźwięk, pierwotne Światło jest niesłyszalne i niewidzialne, jest transparentne i wieczne, bez początku i końca – JEST. Dlatego trudno znaleźć Źródło, Istotę Wszechrzeczy, gdy myśli się centrycznie, a tym bardziej egocentrycznie. Źródło, Absolut, Wieczność – JEST. Szukanie początku, środka, końca, zasady działania nie ma sensu bez uwzględniania takiego stanu rzeczy. Im bardziej człowiek identyfikuje się z rozumieniem Źródła, jako BYCIA, CAŁOŚCI, tym łatwiej doświadcza ciszy i spokoju, umie znaleźć w tym wyższą prawdę, sens życia i istnienia.
     Człowiek dojrzały duchowo, osobowo ma w sobie ciszę i spokój, ale też płynność, rozlewanie się, jednoczenie, patrzy poza horyzonty, wypływa i podróżuje śmiało, w pokoju i miłości po Wszechświecie. Wie, że jest w Źródle, że podróżuje ze Źródłem, rozwija się i doświadcza Źródła. Staje się transcendencją, wiecznością i umie łączyć bycie w fizycznym ciele z Wyższym Rozumem, Kosmiczną Świadomością Wszechrzeczy, Anielską Łagodnością i Cierpliwością, Wieczną Miłością, bycie Światłością.
    Taki człowiek nie tylko umie, on taki jest! Tak staje się Oświeconym, Bogo-Człowiekiem, Boskim Posłańcem na Ziemi i we Wszechświecie. Jest w JEST i cieszy się tym stanem, taką możliwością. Umie docenić wartości i przyjemności ziemskie, ale korzysta z nich obficie, gdy są one czystą emanacją Ducha, wnoszą radość szerszemu gronu i środowisku jako fizyczne „ja”.
    Przejawianie Miłości Tu i Teraz to klucz do szczęścia osobistego i globalnego. Wszyscy potrzebujemy Miłości, jej wielu form i przejawienia w swoim Byciu, bo jest to nasza zasada, prawda, duch, energia, nasze Źródło i Ciało. Gdy się nią stajemy, czujemy więcej, wiemy i rozumiemy więcej, zmieniamy siebie w ciszy i pokoju, osiągając wewnętrzny stan szczęścia. Wtedy możemy tworzyć nowe gwiazdy, nowe przestrzenie, dawać życie wielu, a nie tylko swoim dzieciom. Wchodzimy na inne, pełniejsze, bliższe Źródłu pola tworzenia, będąc jednocześnie w pełni obecni w życiu ziemskim, choć nie we wszystkich jego przejawach i formach, bo już wiemy, co to dobro, a co miłostki i pożądanie.
     Wiemy i zgodnie z tą prawdą w nas, tacy się stajemy. Wiedza często wyprzedza praktykę, bo przychodzi do nas z zewnątrz, czasami z wewnątrz. Cisza i spokój to stan wewnętrzny, nie zrozumiemy go i nie nauczymy się tylko z zewnątrz. Trzeba ją poczuć w sobie, praktykować, obcować z samym sobą w ciszy, zrozumieniu i akceptacji, jako pewnego spektrum Źródła we Wszechświecie a tym samym w nas samych.
Ucz się bycia cichym i spokojnym, to jest twoje zadanie (nie tylko te … ha, ha, ha  – serdeczny śmiech)
Jezus w Tobie w stałej łączności ze Źródłem, Chrystusem, Melchizedekiem, Saint Germainem …
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate