Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 600 715 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Cisza i spokój - Jezus Chrystus

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn.08.08.2010r. godz. 8.35

Mówi Melchizedek i Saint Germain,

    Dbaj o te aspekty, również w kontaktach z Duchowymi Nauczycielami. Doceń je, uszanuj wybór duszy i Wyższego Ja, zrozum sens i cel bycia w takim stanie. Dużo o tym opowiadasz podczas warsztatów, trzeba  jednak to nieustannie doskonalić w sobie, aby było częścią Ciebie, nie budzącą niepokoju, obawy o odcięcie od Źródła, od Wyższego Kosmicznego Rozumu, od przesłań i przekazów ze świata Wyższej Świadomości i Czystego Ducha Miłości i Światła. One cały czas są, ty jesteś cały czas kanałem, tyle że jako człowiek nie odbierasz innych frekwencji poza ciszą i spokojem.
    Popatrz ile potrzebuje ciszy i spokoju świat, Ziemia, ludzie, przyroda. Wiesz, że twoje pole, świadomość, duch rozlewa się na szerszych przestrzeniach i wymiarach aniżeli fizycznie jesteś. Będąc w ciszy, spokojnej, ufnej, w zawierzeniu tego stanu, procesu Źródła, powinieneś być całkowicie utwierdzony w zasadności tego co się dzieje, umieć być sprzymierzeńcem jak i uczestnikiem. Jesteś siewcą Światła, nosisz je w sobie, ono jest w wyższych oktawach płynne, ciche, spokojne. Pierwotny dźwięk, pierwotne Światło jest niesłyszalne i niewidzialne, jest transparentne i wieczne, bez początku i końca – JEST. Dlatego trudno znaleźć Źródło, Istotę Wszechrzeczy, gdy myśli się centrycznie, a tym bardziej egocentrycznie. Źródło, Absolut, Wieczność – JEST. Szukanie początku, środka, końca, zasady działania nie ma sensu bez uwzględniania takiego stanu rzeczy. Im bardziej człowiek identyfikuje się z rozumieniem Źródła, jako BYCIA, CAŁOŚCI, tym łatwiej doświadcza ciszy i spokoju, umie znaleźć w tym wyższą prawdę, sens życia i istnienia.
     Człowiek dojrzały duchowo, osobowo ma w sobie ciszę i spokój, ale też płynność, rozlewanie się, jednoczenie, patrzy poza horyzonty, wypływa i podróżuje śmiało, w pokoju i miłości po Wszechświecie. Wie, że jest w Źródle, że podróżuje ze Źródłem, rozwija się i doświadcza Źródła. Staje się transcendencją, wiecznością i umie łączyć bycie w fizycznym ciele z Wyższym Rozumem, Kosmiczną Świadomością Wszechrzeczy, Anielską Łagodnością i Cierpliwością, Wieczną Miłością, bycie Światłością.
    Taki człowiek nie tylko umie, on taki jest! Tak staje się Oświeconym, Bogo-Człowiekiem, Boskim Posłańcem na Ziemi i we Wszechświecie. Jest w JEST i cieszy się tym stanem, taką możliwością. Umie docenić wartości i przyjemności ziemskie, ale korzysta z nich obficie, gdy są one czystą emanacją Ducha, wnoszą radość szerszemu gronu i środowisku jako fizyczne „ja”.
    Przejawianie Miłości Tu i Teraz to klucz do szczęścia osobistego i globalnego. Wszyscy potrzebujemy Miłości, jej wielu form i przejawienia w swoim Byciu, bo jest to nasza zasada, prawda, duch, energia, nasze Źródło i Ciało. Gdy się nią stajemy, czujemy więcej, wiemy i rozumiemy więcej, zmieniamy siebie w ciszy i pokoju, osiągając wewnętrzny stan szczęścia. Wtedy możemy tworzyć nowe gwiazdy, nowe przestrzenie, dawać życie wielu, a nie tylko swoim dzieciom. Wchodzimy na inne, pełniejsze, bliższe Źródłu pola tworzenia, będąc jednocześnie w pełni obecni w życiu ziemskim, choć nie we wszystkich jego przejawach i formach, bo już wiemy, co to dobro, a co miłostki i pożądanie.
     Wiemy i zgodnie z tą prawdą w nas, tacy się stajemy. Wiedza często wyprzedza praktykę, bo przychodzi do nas z zewnątrz, czasami z wewnątrz. Cisza i spokój to stan wewnętrzny, nie zrozumiemy go i nie nauczymy się tylko z zewnątrz. Trzeba ją poczuć w sobie, praktykować, obcować z samym sobą w ciszy, zrozumieniu i akceptacji, jako pewnego spektrum Źródła we Wszechświecie a tym samym w nas samych.
Ucz się bycia cichym i spokojnym, to jest twoje zadanie (nie tylko te … ha, ha, ha  – serdeczny śmiech)
Jezus w Tobie w stałej łączności ze Źródłem, Chrystusem, Melchizedekiem, Saint Germainem …
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Tak chcę, wyrażam zgodę
Witam, Czy ktoś jeszcze wpisuje komentarze na blogu?? Jest 2019 rok i pusto tutaj jest
Niech się stanie:)
o zdrowie i szczęśliwą operację tętniaków mózgu w marcu br.
Zgadzam się
Jestem zainteresowana kupnem SCIO,jak mge uzyskac informacje o szkoleniu I jakie sa koszty zakupu...
TAK, CHCĘ, WYRAŻAM ZGODĘ
Tak chcę, wyrażam zgodę.
andrzej z Gdyni (kamyk zielony) w Deklaracja wolności
Wyrażam zgodę
Jezus o tym nie wspominał bo nie istniał a biblia jest fałszerstwem.
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate