Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 057 332 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Czym jest samodzielność duchowa?

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski dn. 06.08.2010r. godz.8.22

Słucham Was Nauczyciele Miłości i Wewnętrzna Mądrości!
     Cieszy nas, że dbasz o łącza, że ich używasz wielotorowo, że jest w tobie radość życia, ciekawość słuchania, wola uczenia i rozwijania się też samodzielnie, choć ty już wiesz, że nic nie jest samodzielne.
   Czym jest samodzielność? Sposobem na życie? Filozofią życiową, duchową? Czymś co łączy czy dzieli?
     Duchowa samodzielność jest wyrazem pewnej dojrzałości, gdy wie się już, że we wszelkich samo-, a więc i samodzielności jest współpraca, współdziałanie, współistnienie, że jest już taka symbioza siebie ze Wszechświatem (całościowym, transcendentalnym, takim złożonym z ciała, umysłu i ducha, że to wszystko jedno jest), że mówimy, myślimy, działamy z poziomu Dobra i Miłości, My i Nasze, Dawania i Brania, jak też takich cech jak radość i odpowiedzialność, twórczość i pasja, mądrość i wiedza, życie i nieśmiertelność.
    Samodzielność wymaga uważności, dużej dozy i umiejętności samo- i obserwacji, bycia świadomym uczestnikiem życia i śmierci, Światła i cienia, mądrości czerpania, umiejętności rozdawania, dzielenia się sobą. Czyli samodzielność to też, a może przede wszystkim dzielenie się sobą ze Wszechświatem na każdym poziomie, wymiarze, w każdej sytuacji. Gdy tak już żyjemy i działamy, to naraz się okaże, że faktycznie można być samodzielnym, choć nie oderwanych od innych.
    Samodzielność to umiejętność radzenia sobie w prostych i trudnych sprawach, w łatwych i skomplikowanych meandrach życia. Samodzielność wzywa do hartu ciała i ducha, woli i niezłomności bycia dobrym, współodczuwającym, kreatywnym i mądrym Bytem, który swoją moc czerpie ze Światła Miłości, ze Źródła, będąc jego żywą emanacją.
    Źródło jest samodzielne, twórcze, a przede wszystkim rodzące, dające, stwarzające możliwości i przestrzenie istnienia, rozwoju, wzrostu życia wiecznego, nieśmiertelnego.
    Źródło jest i Duchem i Ciałem, Energią i Światłem, Dobrem i Miłością, Mądrością i Wdzięcznością. Źródło uczy jak być samodzielnym, wspiera ten proces w oparciu o powyższe zasady, o same jądro Jej istnienia i bycia.
 
JESTEM, JESTEM, JESTEM.
KOCHAM, WIĘ˜C JESTEM.
KOCHAM, WIĘ˜C ŻYJĘ˜ I DAJĘ˜ ŻYCIE.
KOCHAM, MIŁUJĘ˜, OŚWIECAM.
TAKA JESTEM!
Przekazała:
Świadomość Chrystusowa
Światło Miłości
Niebiańska Mądrość
Kosmiczna Wiedza
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Fundacja w Kontakt z Nami
Hej Anna! Twój wpis jest niestety okraszony rasizmem i negatywną oceną.Widać mamy swoje powody...
Life Balance kosztuje 570 Euro. Life Expert Profi 577 Euro. Urządzenia są dystrybuowane w...
Kamienie i inne przedmioty organiczne mają ogromny pozytywny wpływ na ludzki organizm. Trzeba...
trofilam na wasza strone bardzo interesujace rzeczy na zachodzie znane juz od ponad 30 lat....
JAKA JEST CENA TEGO APARATU
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate