Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 142 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Iluzja zawsze jest iluzja - Jezus Chrystus

Przekaz odebrał Stanisław G. 18.05.2010 r. godz. 9.24

Z Kim rozmawiam?

Zgłasza się Jezus Chrystus, 

    Błogosławię ciebie Światłem Mojej Miłości. Otulam polem z Mojego pola, abyś wzrastał w Miłości, tak jak i Ja wzrastam, także dzięki tobie. Wszystko jest jednością. Jeżeli ty wzrastasz w Miłości, stając się piękniejszym i doskonalszym w oczach Boga, od tego czym i kim byłeś poprzednio, wzrastam i Ja, a także i Bóg, w Którym wszyscy jesteśmy zawarci, a Którego obecność jest w każdym z Nas. Zawsze bądź świadomy istnienia jedności z Bogiem, z Miłością, ze wszystkim co jest, a co wyłoniło się z Miłości i z Boga, Który Jest Miłością. Te odwieczne prawdy pogłębiaj i utrwalaj na każdym kroku i w każdej chwili twojego życia.
    Świadomość jedni człowieka z Miłością, z Bogiem Który Jest Miłością, ze wszelkim życiem, a więc także i ze sobą samym, jako cząstki wielkiej całości, jest bezcennym skarbem człowieka. Taki stan czyni go otwartym na przyjmowanie łask i darów Stwórcy. Bez stanu świadomości jedni człowieka z Bogiem niemożliwy jest wzrost Boskości w człowieku. Módl się w intencji pogłębiania świadomości jedni człowieka z Bogiem, z wszelkim życiem, w którym zawarta jest Miłość i Bóg, Który Nią Jest.
    Świadomość jedni z Bogiem jest także niezbędnym warunkiem dla osiągnięcia przez człowieka stanu świadomości Chrystusowej. Świadomość Chrystusowa jest właśnie przejawem zrozumienia i doświadczenia przez człowieka, że jest Bogiem, że jest Miłością, w Której wszystko jest zawarte i Która jest jedyną trwałą rzeczywistością. Dlatego nieustannie rozwijaj i utrwalaj w sobie stan świadomej jedni z Miłością i z Bogiem, Który Jest Miłością, a także ze wszelkim życiem.
    Odrzuć od siebie, uczyń to stanowczo, wszelkie przejawy dualności w twoim życiu. Niech one nie przejawiają się w tobie. Nie bądź glebą, na której przejawy świadomości dualności mogłyby ujawniać się i wzrastać w tobie. Definitywnie skończ z myśleniem, że obok ciebie jest Bóg lub ktokolwiek inny. Ty jesteś Bogiem, a On jest tobą. Również twój bliźni jest tobą, a ty nim. Ty tylko dostrzegasz iluzyjność odrębności od ciebie wszystkiego co postrzegasz swymi ziemskimi zmysłami. Ale iluzyjność postrzegania nie jest prawdziwym duchowym postrzeganiem z pozycji Miłości i Boga. Iluzja zawsze jest iluzją. Nie jest więc odwieczną prawdą, która jest w tobie i którą jesteś. Pogłębiaj wyższe zrozumienie prawdy o Bogu, Który Jest wszystkim co jest, gdyż jest to także prawda o tobie, jako jedni z Nim.  
    Jeśli w pełni zrozumiesz i doświadczysz stanu jedni z Bogiem, z wszelkim życiem, odpadnie od ciebie wszystko co jest przejawem dualnego myślenia, odczuwania, postępowania. Znikną wówczas wszelkie przejawy egotyzmu i związanych z tym negatywizmów, jak chciwość, pożądanie, nieumiarkowanie, samowola, prostactwo, krzywdzenie innych, a w rzeczywistości siebie przez siebie samego. W to miejsce otworzysz się na przejawianie w tobie przymiotów Boga, a w szczególności Miłości, mocy i mądrości. Z całym zaangażowaniem, na jakie ciebie stać, a stać ciebie na wiele, dąż do urzeczywistnienia wspaniałych przymiotów Boga, wiedząc że droga do tego prowadzi przez pełne urzeczywistnienie przez ciebie stanu jedni z Bogiem i z całym Jego stworzeniem.
Z Miłością,
Jezus Chrystus
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate