Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 300 513 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Podnoszę twoją świadomość - Saint Germain

Przekaz odebrał Stanisław G. 11.02.2008 r., godz. 21.20

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Saint Germain,

 
    Miłość Boga towarzyszy tobie. Stawaj się Miłością, rozwijaj ją i doświadczaj w całej pełni. W Miłości jest wszystko zawarte. Ona jest pełnią. Dzięki Miłości wzrastasz. Bóg jest Miłością przejawiającą się w tobie. Jesteś cząstką Boga odradzającego się w tobie. Odmawiaj afirmacje, które przygotowałeś, dla pogłębienia w tobie świadomej jedności z Bogiem. Bądź otwarty na wsłuchiwanie się w sobie głosu Boga obecnego w tobie. Bóg cały czas jest świadomy twojej obecności. Ty także bądź takim. Dąż do tego. Pragnij z całego serca kontaktu z Bogiem. Zapraszaj Boga, Świętą Obecność JAM JEST, do twego życia. Wszystko czyń z Jego obecnością i z Jego natchnienia. Niechaj w twoich działaniach będzie jak najmniej ludzkiej woli, aby przejawiała się Jego Boska wola.
    Kocham ciebie dziecko Boże i bądź świadomy Mojej Miłości. Podążaj drogą Światła i Miłości. Czyń wszystko w jedności z Bogiem. Pamiętaj, że Bóg odradza się w tobie, że jesteś polem odradzającego się i wzrastającego w tobie Boga. Pozbywaj się ludzkich aspektów w sobie i w miejsce tego stań się Boską Miłością, rezonującym w rytmie świetlistego wszechświata. Nie pozwalaj, aby czysto ludzkie odczucia i uczucia zaciemniały twoją Boską naturę. Oczyszczaj swoje myśli. Wprowadzaj w nie Światło i Miłość. Odmawiaj afirmacje JAM JEST.

Prowadzę ciebie z woli Boga, kierując się bezinteresowną, braterską Miłością. Zaufaj Mojemu prowadzeniu. Jesteś dojrzałą duszą świadomą swojej nieśmiertelności i zadań, których realizacji podjąłeś się. Twoja dusza pragnie powrotu do Źródła, do bycia w jedności z Bogiem, do stania się Bogiem.

    Umożliw duszy realizację tego uniwersalnego pragnienia każdej świadomej cząstki Boga, jaką jest twój duch i dusza. Drogą do realizacji jedności z Bogiem, opartą na Miłości, jest ofiarna służba Jemu i Jego stworzeniu. W Miłości znajdziesz radość życia i spełnienie. Bądź Miłością. Czyń wszystko z Miłością i dla Miłości. Eliminuj ze swojej świadomości, ze swego życia, wszelkie przejawy niechęci czy nietolerancji wobec twoich współbraci, wobec wszelkich przejawów życia, gdyż we wszystkim obecny jest Bóg, Którego cząstką jesteś. Czyniąc cokolwiek względem bliźniego, czynisz to wobec Boga i siebie samego. Doświadczysz skutków twego działania, gdyż wszystko jest jednością w Bogu, gdyż On we wszystkim jest obecny. Zachowuj pokój w sobie i w swoim otoczeniu. Doświadczaj pokoju. Bądź uważnym obserwatorem wszystkiego wiedząc, że we wszystkim Bóg jest obecny.
    Odmawiaj modlitwy w intencji transformacji i transmutacji ludzkości i Ziemi. Bądź obecny w mocy Boga w tobie, Którego cząstką jesteś. Bóg przejawia się przez ciebie i przez ciebie Siebie doświadcza. Pozwól Bogu, aby przejawiał się zgodnie z Jego wolą. Pozwól, aby Jego Miłość prowadziła ciebie. Bądź Jego instrumentem i żyznym polem dla Jego wzrastania w tobie. Dzięki Jego wzrastaniu w tobie wzrastasz ty, jako Jego cząstka, Jego dziecko. Bądź tego świadomy.
    Myśl, odczuwaj i postępuj tak jak Bóg, zgodnie z Jego wolą, w pełni identyfikując się z Nim i w jedności z całym Jego stworzeniem. Jesteś cząstką większej całości. Dlatego musisz być w harmonii ze wszechświatem.
    Moje dziecko kochane to Ja Ojciec w tobie obecny. Przenikam ciebie Moim Światłem i Moją Miłością. Uzdrawiam ciebie. Podnoszę twoją świadomość, abyś był dojrzałym dzieckiem Boga, Który odradza się w tobie i wzrasta razem z tobą. Powierzaj się Mnie bez reszty, gdyż oddzielność ode Mnie nie istnieje.   
Saint Germain
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o przesłanie pozytywnej energii dla psa z chorobą pokleszczową, wabi się PAKO i bardzo...
Błagam o przesłanie dobrej energii dla mojego ukochanego psa Barego Błagam o modlitwę za niego...
Błagam o modlitwę o mojego ukochanego psa Barego jest starszy i ma problemy z chodzenie ból...
Tak.wyrażam zgodę.
Pomóż mi w nauce a właszcz z angielskim żeby na koniec miałam 2 bez poprawek. Pomóż mi aby...
Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich dzieci: Natalii, Piotra
Proszę o modlitwę o cud życia i zdrowia dla mojego męża Bogusława, o cud uzdrowienia jego...
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate