Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 713 768 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Stwórca

Dlaczego zwą Cię Stwórcą?

Przekaz otrzymany przez A.M. w dniu 06.06.2004r. godz.14.00                                                                                          

Pytanie: "Ojcze Kochany, powiedz, dlaczego zwą Cię Stwórcą” i co dla nas oznacza – Tworzyć? I dlaczego Wszechświat został stworzony nie przez żniwiarza, kowala, tylko przez Stwórcę?”

                                                                                                     

Odpowiada Ojciec Ellochet,                  

     Kochane Moje Dzieci! Drodzy Ziemianie – Ratownicy, partnerzy i wszystkie istoty zamieszkujące Wszelkie Przestworza Wszechświata!

    Wszystko, co powstało w Przestworzach Wszechświata i Ja sam, narodziłem się z Wielkiej Siły Miłości Wszechświata, która otacza nas wszystkich od dnia narodzenia się Duszy, otula widzialne i niewidzialne i daje tę Niezwyciężoną Siłę do tworzenia Majestatycznego i małego, niezauważalnego w dowolnym momencie swego istnienia.                                                    

    Twórczość – jest jądrem, który wyznacza granice w charakterze każdej żywej istoty, z pomącą której wszyscy kierujemy się ku poznaniu Prawdy. Umiejętność i pragnienie tworzenia wszystkiego wokół siebie i dowolnym odcinku waszego ziemskiego czasu, daje możliwość pójścia naprzód, poznaniu nowego, nieznanego i rozszerza granice bytu każdemu, kto zetknie się z tym zjawiskiem.         

     Twaróg – to wasz ziemski produkt, gdzie z płynnego mleka powstaje twarda masa, posiadająca inną jakość. Tak jest również u ludzi. Kiedy człowiek jest jeszcze dzieckiem, żywi się mlekiem matki, wchłaniając wszystko, co przekazała mu ona z piersi. Stopniowo jednak człowiek zaczyna żyć samodzielnie, rośnie i mleko nie jest mu już potrzebne. Dojrzewa do nowych produktów żywnościowych, które może już strawić jego organizm. Znaczy to, że Tworzy on samego siebie, opierając się na nowym materiale, a nie na substancji początkowej. Tutaj przejawia się jego twórczość, odsłanianie horyzontów poznania samego siebie, wielkość jego postrzegania otaczającej przestrzeni.

    Jeśli człowiek nie będzie tworzył, marzył o nowym cudownym Świecie, życiu, jego istnienie przeobraża się w zastój. Jest mu smutno, otaczają go problemy. Myśli jego są chaotyczne, kończy się jego rozwój i zaczyna się proces degradacji. Jeśli w duszy takiego człowieka nie powstają warunki do tworzenia i pójścia naprzód, brak jest istoty  „twarogu” – siły Tworzenia, to takiemu człowiekowi trudno jest żyć na Ziemi. Tylko wypełniając całe swoje życie Tworzeniem dowolnego przedsięwzięcia, myśli, spraw, czynów, które są w swej istocie nieograniczone i przynoszą wzrost rozwoju Duszy, można iść naprzód w kierunku dokonania nowych dzieł i Cudów.          

    Kiedy tylko, Moi Kochani, odczujecie apetyt na takie zjawisko w życiu dowolnej istoty, zamieszkującej w przestworzach Wszechświata, wówczas Życie wasze ulegnie gwałtownej zmianie. Rozwijaliście swój umysł i daleko poszliście w tym kierunku, lecz Dusza została pominięta, a jej potencjał jest milion i więcej razy większy niż ograniczoność waszej materialnej części mózgu. Wszyscy w tej chwili przełączacie się na pracę Duszy, która kryje w sobie ogromną ilość tajemnic Wszechświata i pomoże wam spojrzeć inaczej na to, co się dzieje, na wasze życie, życie bliskich, na kochane wasze dzieci.

    Moje Życie nierozerwalnie związane jest z tworzeniem Nowych zjawisk, odkryć i dlatego nie mam czasu zastanawiać się nad tym, co już powstało. Również teraz tworzę Nową Realność istnienia dla was i dla wszystkich żyjących we Wszechświecie, wykorzystując Siłę Kosmicznej Miłości Wszechświata. Zachęcam was wszystkich do Tworzenia i wznoszenia Nowej Realności istnienia i waszego i swojego, tak jak jesteśmy nierozerwalnie związani od Urodzenia Duszy Mojej, jednoczącej was wszystkich, Moje Kochane Dzieci! Skończył się czas waszej Ziemskiej tułaczki w klatkach ograniczonego umysłu. Ptak – Dusza wyleciał z klatki rozpościerając Skrzydła, gotowa polecieć w dowolną stronę Nieogarnionego Wszechświata i Tworzyć, Cieszyć się Nowym wiatrom – energiom odkryć, spotykających się na Drodze do wzrostu. Uprzedzam: „Tylko nie rozbijcie się w tym Wzlocie!” Czeka was Wzlot długi i radosny, ale tylko ci zdołają pokonać go bez strat, którzy przyjmą Duszą i Sercem ten Nowy Stan swojego Wiecznego Bytu, niosący każdemu niezapomniane dzieło ku szczęściu całego Stworzenia i nie istnieją granice tych odkryć kart Miłości Wszechświata.

    Zatem, Kochani Moi! Życie trwa. Naprzód! W kierunku poznania szczytów Tworzenia! Zostańcie Współtwórcami, Moimi Pomocnikami w tym pięknym przedsięwzięciu tworzenia Nowego Wszechświata, bez wojen i przemocy, w jakiejkolwiek postaci by się to nie przejawiało! Lećcie , moje Ptaszęta Niebieskoskrzydłe, w Wieczne Przestworza i rozsyłajcie Moją Miłość i pragnienie Tworzenia Nowego wszystkim , których spotkacie na swojej Wielkiej Drodze, ratując ciała, Nowe Dusze przed materialnymi ograniczeniami.

Wierzę w was, Moje Niepowtarzalne Dzieci!
                           Kocham WSZYSTKICH i pamiętam o każdym z was!!!                              
Zawsze z wami.

Wasz Kochający Ojciec Ellochet,

Tłumaczenie – Irena Łaszewska

Udostępnij

Komentarze

2014-09-25 17:18:31 ewa
"Tylko wypełniając całe swoje życie Tworzeniem dowolnego przedsięwzięcia, myśli, spraw, czynów, które są w swej istocie nieograniczone i przynoszą wzrost rozwoju Duszy, można iść naprzód w kierunku dokonania nowych dzieł i Cudów"- piękne, rozsyłam....
2014-10-06 18:48:06 Przebudzony
Wiele stron internetowych poświęconych rozwojowi duchowemu, odnosi sie do religii. W szczegulności Kościoła Katolickiego, modlitwy klepanych w kółko bezmyślnie jak z automatu, nie bardzo rozumiejąc ich przesłanie. Jako autorytery podaje słowa świętych choć by Jan Pawel 2. Od takich witryn bądzcie z dala bo one mają na celu zatrzymanie rozwoju. Ludzie w pełni przebudzeni doskonale wiedzą, że rozwój duchowy nie ma nic wspólnego z którą kolwiek religią. Każda religia jest mechanizmem stworzonym z chciwości, rządzy władzy nad ludźmi po przez manipulację nimi.

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Na razie nie. W chwili obecnej oleje AXXA można zamówić u nas telefonicznie. Wkrótce produkty...
Czy dostępny w naszych aptekach
moja córka została obdarowana przez kryształ górski umiejętnością czytania poprzednich...
Tak chcę.Jestem wolnym człowiekiem, istotą suwerenną. Podpisuję deklarację wolności.
Dziękuję
Prosze o modlitwe za Basie Kowalska za jej szczescie w zyciu.Bog zaplac.
DZIĘKUJĘ że mogłam poznać metodę Ho oponopono ta metoda to klucz do cudów. DZIĘKUJĘ...
Tak, wyrazam zgode jaknajbardziej.
Jestem pod wielkim wrażeniem ,jaki ta książka ma na mnie wpływ. Tylko poprzez samo czytanie...
Tak chcę, wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate