Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 600 750 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Jesteś cudem w moich oczach - Stwórca

Przekaz odebrał Stanisław G. 29 stycznia 2007 r., godz. 9.22

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Stwórca,

   Moje dziecko kochane słuchaj Mnie, twojego Ojca-Matkę, Który jest zawsze w tobie obecny. Jest już czas najwyższy, abyś wreszcie przestał zamartwiać się iluzorycznymi problemami, troskami, strachami, które niepotrzebnie sam stwarzasz w swoim umyśle. Odrzuć raz na zawsze te negatywne myśli i odczucia. Przekaż Mi je do oczyszczenia i nigdy do nich nie wracaj. W to miejsce niech w tobie zaistnieją radosne myśli i programy. Ciesz się życiem. Niech będzie w nim więcej optymizmu i radości bycia dzieckiem Bożym, Moim dzieckiem. Ja pragnę cieszyć się w tobie, wzrastać z tobą, radośnie uczestniczyć w jedności z tobą w doświadczaniu przez ciebie wizerunku syna Bożego, wielkości bycia Bogiem w warunkach ziemskiej rzeczywistości. Jakie cuda chcesz tworzyć będąc ciągle zamartwiany swoimi własnymi myślami? Co to za cud, który podparty jest strachem i negatywizmem? Pamiętaj o tym kim jesteś, a także o Moim nierozerwalnym związku z tobą. Jesteś cudem w Moich oczach, jedynym w swoim rodzaju. Nie ma w całym wszechświecie nikogo takiego, który mógłby ciebie zastąpić w twojej niepowtarzalności. Niech ta perspektywa dodaje tobie skrzydeł, nie zaś przytłacza ciebie. Wszechświatowi nie jest potrzebny twój smutek, pesymizm czy jakiekolwiek obawy podważające twój Boski potencjał i moc Boga będącego w tobie stale obecnym.
   Otwórz się całkowicie na Mnie i podporządkuj się Mnie. Bądź Moim instrumentem i na „Boga” bądź radosny i optymistyczny we wszystkim co czynisz, nawet w głębokim relaksie. Radość przyciąga do ciebie siły Światła i Miłości, gdyż taka jest właśnie Ich natura. Tym sposobem wzmacniasz w sobie Boski potencjał. Pamiętaj również, że jesteś pod Moją ochroną. Nie pozwolę, aby ktokolwiek i kiedykolwiek ciebie skrzywdził. Jesteśmy jednością. Działając razem nie ma takiej siły, która by Nas pokonała.
   W twoim życiu potrzeba więcej Miłości i otwartości na drugiego człowieka, na jego potrzeby. Obserwuj życie, obserwuj swoje własne reakcje na wszystko czego doświadczasz. Na ile możesz pomóc innym, choćby nawet dobrym słowem, drobną przysługą, uczyń to. Miej świadomość życia w jedności z całym Moim stworzeniem. Miej także świadomość, że wszystko co dotyka twego bliźniego, dotyka także ciebie samego. Jego cierpienie nie może być tobie obojętne, gdyż wszyscy stanowicie jedność we Mnie. Współodczuwaj. Nie czyń niczego co stwarza obciążenie dla innych.
   Jesteś wielką istotą kosmiczną w szacie ziemskiej. Z własnej woli przyjąłeś te ograniczenia, aby dalej wzrastać na drodze życia, ku Mnie, ku Źródłu. Twoje życie na Ziemi zostało zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach i ukierunkowane na twoje duchowe wzrastanie, a także na uzdrawianie i oczyszczanie z twoim udziałem Ziemi, ludzkości, wszechświata. Wyraziłeś zgodę na ten scenariusz. Wiedziałeś, że jest on realny, że dasz sobie radę. Także wiedziałeś, że na twojej drodze życia na Ziemi nigdy nie będziesz sam, pozbawiony pomocy, i nie jesteś jej pozbawiony. Zawsze proś o pomoc Mnie i cały świetlisty Wszechświat. Nie musisz zbierać bolesnych doświadczeń, jeżeli zawsze będziesz w jedności ze Mną, realizując Moją wolę i Moje zamierzenia. Wiedz, że Ja nigdy się nie mylę. Wobec ciebie, podobnie jak wobec każdego innego, kieruję się Miłością i realizacją twojego najlepiej rozumianego interesu. Dlatego przyjmij Moją pomoc. Nie wstydź się o nią prosić, zarówno Mnie, jak i twojego bliźniego, w którym także jestem obecny. Tak samo nie odmawiaj pomocy bliźniemu, który do ciebie się o to zwróci, jeżeli możesz to uczynić. I mniej myśl, a więcej działaj z potrzeby serca, z poziomu swoich uczuć. Tym sposobem rozwijasz swoją duchową wrażliwość.
   I kochaj siebie samego. Sprawiaj sobie przyjemności, gdyż zasługujesz na to z racji bycia Moim dzieckiem. Dziękuj Mi za wszystko. Dziękuj też i sobie, jako cząstce Boga, Mojej cząstce. Doświadczaj życia, najlepiej całego jego piękna, a będzie to miało miejsce wówczas, gdy będziesz świadomy Mojej obecności i będziesz w jedności ze Mną.
   Nie krytykuj i nie utyskuj na los, gdyż zbierasz tylko to co sam zasiałeś. I tak zbierasz mniej, gdyż chronię ciebie przed niebezpieczeństwami twoich nierozważnych kroków. Dziękuj Mi za to i proś o opiekę i przewodnictwo, tak jak to zresztą dotychczas robisz.    
  Wiedz zawsze o Mojej Miłości bezgranicznej dla ciebie, o moim pragnieniu zacieśniania z tobą związków Miłości i udziale w twoim życiu. Nie odmawiaj Mi tego, a wręcz przeciwnie zbliż się do Mnie, aby zajaśniała w tobie cała Moja wielkość i Mój potencjał Boga-Stwórcy.
Z Miłością,
Stwórca
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Tak chcę, wyrażam zgodę
Witam, Czy ktoś jeszcze wpisuje komentarze na blogu?? Jest 2019 rok i pusto tutaj jest
Niech się stanie:)
o zdrowie i szczęśliwą operację tętniaków mózgu w marcu br.
Zgadzam się
Jestem zainteresowana kupnem SCIO,jak mge uzyskac informacje o szkoleniu I jakie sa koszty zakupu...
TAK, CHCĘ, WYRAŻAM ZGODĘ
Tak chcę, wyrażam zgodę.
andrzej z Gdyni (kamyk zielony) w Deklaracja wolności
Wyrażam zgodę
Jezus o tym nie wspominał bo nie istniał a biblia jest fałszerstwem.
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate