Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 163 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
5 gość/-ci.

Moc fioletowego płomienia - Saint Germain

Przekaz otrzymała Viktoria Hammernick, dn.19.01.2009r.godz. 18.20

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości!      
 
     Witaj kochana w dniu tym pięknym jaki jest każdy dzień wypełniony miłością, boską obecnością, majestatem i wszystkim tym, co w Źródle powstałe.

Mówi Saint Germain,

    Nie wiem dlaczego, ale pragnę dzisiaj przekazać tobie niezwykłej mocy przesłanie, które dotyczyć będzie mocy fioletowego płomienia. Każdy z Was, który pracuje z nim jest świadom jego potęgi i mocy, mocy Ojca, która poprzez fioletowy płomień działa i pracuje na rzecz ludzkości, rozwoju w duchu miłości, na rzecz całego Wszechświata. Różne warianty pracy z nim i ze Mną umożliwia miłość, która wypełnia go w pełni, jest jego esencją, duszą. Niepojęte są dla Was wszystkie możliwości fioletu płomienia. Praca z nim jest niekończącą się, wspaniałą przygodą. Za każdym razem jest inna, niepowtarzalna, pełna boskiego Jam Jest w Was. W rękach Waszych - dzieci Ojca, moich podopiecznych uczniów, fioletowy płomień jest niezwykłym narzędziem pracy, a właściwie można by rzecz, że fioletowy płomień jest cząstką Was, a Wy cząstką niego.
 

Jest żywą mocą, obecnością miłości transformującej, obecności Ojca. 
Każda przygoda z nim wnosi w Was piękno, majestat fioletu, który lśni mocą.

   Pracujcie z nim - Fioletowym Płomieniem, doświadczajcie go w sobie i płyńcie wraz z nim do Ojca przystani.
   Fioletowy Płomień Was zaprowadzi, razem tam dotrzecie jako jedno, jako boskie istoty Ojca, pełne Ojca w Ojcu.
 

Jam Jest bytem Fioletu Płomienia!
Jam Jest fioletu płomieniem tak jak i Wy!
My jesteśmy czystością boskiego marzenia!
 

Bądźcie w tej mocy, bądźcie tą mocą, Jam z Wami zawsze, Ja jako Wasz brat i nauczyciel prawy fioletu płomienia, Wy - moi uczniowie fioletu płomienia, razem drużyną Ojca, drużyną boskiego płomienia jesteśmy i niech Nasza przygoda wiecznie trwa, moi kochani uczniowie. Ja Was kocham i fioletowym płomieniem otulam, a on Was w Was będąc, lśniąc mocą Ojca. 

Saint Germain

                                   O Mistrzu Duchowym Saint Germain przeczytacie tutaj 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha