Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 184 440 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Myśl i postępuj tak jak Bóg - Jezus

Przekaz odebrał Stanisław G. 24 stycznia 2008 r. godz. 6.36

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele. Czy mogę prosić o przekaz?

Tak. Możesz. Mówi Jezus,

    Pozdrawiam ciebie. Przynoszę tobie Światło Boga, aby prowadziło ciebie bezpiecznie na twojej drodze życia. Przyjmij z wdzięcznością ten dar Ojca i pozwól, aby rozgościł się na trwałe w tobie.
   Ufaj Bogu bezgranicznie. Mocą miłości, mocą zawierzenia się Bogu, oddalaj wszystkie myśli, które podważają twoją wiarę, twoją ufność w miłość i moc Boga w tobie. Uświadamiaj sobie nieustannie, zwłaszcza w chwilach twojej słabości, obecność w tobie Boga, twego najlepszego przyjaciela, pragnącego się w tobie odradzać dla twojego dobra i Jego chwały. Wiesz przecież, że Bóg, Który zamieszkuje w tobie, i w Którym cały jesteś zawarty, Jest Bogiem Wszechmocnym, dla Którego nie ma rzeczy niemożliwej dla udzielenia pomocy Swemu dziecku, które z wiarą i zaufaniem, z całego serca swego, prosi Go o pomoc, o przewodnictwo, o ochronę. Korzystaj z tego daru Boga, ofiarowującemu się tobie nieustannie.
   Myśl, odczuwaj, postępuj tak jak by na twoim miejscu postępował Bóg, którego cząstką jesteś. On pragnie odradzać się w tobie najpełniej i najpiękniej, tak jak tylko na to pozwala twoje przyzwolenie i twoja ludzka natura. Z całego serca radzę tobie, abyś tak jak Ja, także i ty, całkowicie powierzył się Bogu jako Jego ofiarny, skromny, pełny pokory i uważności instrument. Czyń tak, aby Bóg jak najlepiej przejawiał się w tobie, aby dobrze się czuł w twojej obecności, jako akceptowany i kochany przez ciebie. On kocha ciebie pełnią Boskiej miłości, bezwarunkowej, czystej, nie oczekującej niczego od Swego dziecka. Mimo, że Bóg jest pełnią i niczego w związku z tym nie potrzebuje, pragnie On miłości Swego dziecka, tak jak miłości pragnie każda żywa istota. Daruj więc Bogu swoją miłość i swoje zaangażowanie w ofiarnej służbie Jemu. Z radością zawierzaj się Bogu i z ufnością poddawaj się Jego prowadzeniu, przewodnictwu i ochronie. Oddaj swoje serce Bogu, do Jego dyspozycji, i siebie całego. On bowiem stworzył ciebie, odradza się i wzrasta w tobie razem z tobą. Jesteś z Nim w Jedności i nic nie może tego zmienić, gdyż On nie może odrzucić ciebie jako Swojej cząstki. Zatem, i ty nigdy nie odrzucaj Boga, w którym cały jesteś zawarty. Doceń miłość Boga jaką darzy ciebie, zawsze i wszędzie, bez względu na twoje zachowanie, czy twój stosunek do Niego. Uczyń wszystko co w twojej mocy, abyś stale pogłębiał z Bogiem więzy miłości, stając się Nim, w pełnej Jedności serc Waszych. Bądź zawsze z Nim w świętej komunii, pełny radości i oddania Mu za wszystko co dla ciebie czyni.
   Jesteś wielki Jego miłością. Dlatego niech będzie twoim największym pragnieniem pogłębianie z Bogiem więzów miłości, pozwalając Mu na pełne przejawianie w tobie całego bogactwa, piękna i wielkości Boga, na tyle na ile pozwala na to twoja ludzka natura.
Z miłością,
Jezus                                  
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
18 marca o godzinie 8,30 widnieje obraz rezonansu gdzie widać jakie fale będą za kilka godzin...
Witam, Bog jest we wszystkim I wszystkich we mnie w tobie w Aniolach. Powinnismy oddawac czesc...
Tak zgadzam sie.
Dziękuję za ten przekaz. Biorę odpowiedzialności za oczyszczanie mej świadomości, bym...
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate