Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 427 091 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Myśl i postępuj tak jak Bóg - Jezus

Przekaz odebrał Stanisław G. 24 stycznia 2008 r. godz. 6.36

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele. Czy mogę prosić o przekaz?

Tak. Możesz. Mówi Jezus,

    Pozdrawiam ciebie. Przynoszę tobie Światło Boga, aby prowadziło ciebie bezpiecznie na twojej drodze życia. Przyjmij z wdzięcznością ten dar Ojca i pozwól, aby rozgościł się na trwałe w tobie.
   Ufaj Bogu bezgranicznie. Mocą miłości, mocą zawierzenia się Bogu, oddalaj wszystkie myśli, które podważają twoją wiarę, twoją ufność w miłość i moc Boga w tobie. Uświadamiaj sobie nieustannie, zwłaszcza w chwilach twojej słabości, obecność w tobie Boga, twego najlepszego przyjaciela, pragnącego się w tobie odradzać dla twojego dobra i Jego chwały. Wiesz przecież, że Bóg, Który zamieszkuje w tobie, i w Którym cały jesteś zawarty, Jest Bogiem Wszechmocnym, dla Którego nie ma rzeczy niemożliwej dla udzielenia pomocy Swemu dziecku, które z wiarą i zaufaniem, z całego serca swego, prosi Go o pomoc, o przewodnictwo, o ochronę. Korzystaj z tego daru Boga, ofiarowującemu się tobie nieustannie.
   Myśl, odczuwaj, postępuj tak jak by na twoim miejscu postępował Bóg, którego cząstką jesteś. On pragnie odradzać się w tobie najpełniej i najpiękniej, tak jak tylko na to pozwala twoje przyzwolenie i twoja ludzka natura. Z całego serca radzę tobie, abyś tak jak Ja, także i ty, całkowicie powierzył się Bogu jako Jego ofiarny, skromny, pełny pokory i uważności instrument. Czyń tak, aby Bóg jak najlepiej przejawiał się w tobie, aby dobrze się czuł w twojej obecności, jako akceptowany i kochany przez ciebie. On kocha ciebie pełnią Boskiej miłości, bezwarunkowej, czystej, nie oczekującej niczego od Swego dziecka. Mimo, że Bóg jest pełnią i niczego w związku z tym nie potrzebuje, pragnie On miłości Swego dziecka, tak jak miłości pragnie każda żywa istota. Daruj więc Bogu swoją miłość i swoje zaangażowanie w ofiarnej służbie Jemu. Z radością zawierzaj się Bogu i z ufnością poddawaj się Jego prowadzeniu, przewodnictwu i ochronie. Oddaj swoje serce Bogu, do Jego dyspozycji, i siebie całego. On bowiem stworzył ciebie, odradza się i wzrasta w tobie razem z tobą. Jesteś z Nim w Jedności i nic nie może tego zmienić, gdyż On nie może odrzucić ciebie jako Swojej cząstki. Zatem, i ty nigdy nie odrzucaj Boga, w którym cały jesteś zawarty. Doceń miłość Boga jaką darzy ciebie, zawsze i wszędzie, bez względu na twoje zachowanie, czy twój stosunek do Niego. Uczyń wszystko co w twojej mocy, abyś stale pogłębiał z Bogiem więzy miłości, stając się Nim, w pełnej Jedności serc Waszych. Bądź zawsze z Nim w świętej komunii, pełny radości i oddania Mu za wszystko co dla ciebie czyni.
   Jesteś wielki Jego miłością. Dlatego niech będzie twoim największym pragnieniem pogłębianie z Bogiem więzów miłości, pozwalając Mu na pełne przejawianie w tobie całego bogactwa, piękna i wielkości Boga, na tyle na ile pozwala na to twoja ludzka natura.
Z miłością,
Jezus                                  
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate