Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 567 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Przyjmij pokój, który ci przynoszę - Ojciec

Przekaz odebrał Stanisław G. 30 stycznia 2008 r. godz.7.29

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele! Czy mogę prosić o przekaz?

Tak. Mówi Jezus Chrystus, Zbawiciel ludzkości,

    Pozdrawiam ciebie. Przynoszę tobie pokój. Przyjmij go i zaprowadź w sobie samym i w otoczeniu, w którym żyjesz. Pielęgnuj ten dar, gdyż ma on wielką wartość. Bez pokoju trudno jest urzeczywistniać miłość. Zaprowadzaj więc pokój i miłość w sobie samym i w otoczeniu, w którym żyjesz. 
    Słuchaj Mnie. Ja Jestem głosem Boga w tobie. Słuchaj Mnie w każdej sytuacji w jakiej się znajdujesz. Mój głos jest przejawem Boskiej mądrości, miłości i mocy. Te wielkie wartości znajdują się w tobie, do twojej dyspozycji i są darowane tobie przeze Mnie, jeżeli słuchasz głosu Mego i spełniasz to co do ciebie mówię. Mówię natomiast tylko to co jest istotne, co wznosi, ciebie do Mnie, przyczynia się do wzbogacenia ciebie i twoich bliźnich. Wielka jest więc wartość głosu Mego kierowanego do ciebie. On jest dla ciebie ratunkiem w każdej sytuacji, z którą nie możesz sobie poradzić, która wywołuje w tobie stres czy dyskomfort. W Moim głosie znajdziesz pomoc, wskazówki co należy uczynić, aby uzdrowić daną sytuację. W Moim głosie znajdziesz także ukojenie i radość dziecka Bożego. Dlatego czyń wszystko co jest w twojej mocy, w twoich możliwościach, aby doskonalić odbieranie przekazów od Nauczycieli, a zwłaszcza ode Mnie, od Boga, stale obecnego w tobie.
    Słusznie robisz modląc się w tej intencji i afirmując. Postępuj tak dalej z całą determinacją wiary w końcowy sukces bycia ze Mną w 24-godzinnym kontakcie. To jest możliwe. To zależy tylko od ciebie, od twego zaangażowania, od wiary w twoje Boskie możliwości, wiary w moc Boga w tobie – twego najlepszego przyjaciela. Pomocna jest także twoja miłość do Mnie, zawierzenie się Mnie, ufność, że zawsze możesz liczyć na Mnie. Ty zawsze powinieneś czuć potrzebę chęci bycia ze Mną w sposób świadomy, dzielenia się ze Mną wszystkimi twoimi sprawami, zapraszania Mnie do aktywnego uczestnictwa w twoim życiu, które jest także, a może przede wszystkim, Moim życiem. To Ja bowiem odradzam się i wzrastam w tobie. Toteż, Moim pragnieniem jest bycie z tobą w nieustannym kontakcie, abym w tobie i przez ciebie doświadczał Moich Boskich Przymiotów. Będzie to utrudnione jeżeli jesteś głuchy na Moje słowa kierowane do ciebie. Dlatego nieustannie wsłuchuj się w Mój głos i bądź otwarty na nieustanny kontakt ze Mną, a efekty przyjdą szybko.
   Kocham ciebie i pragnę pogłębiać z tobą Naszą Jedność opartą na miłości. Doceń Moje zaangażowanie w przywracaniu pełni miłości w twoim życiu, gdyż Ja Bóg, Ojciec-Matka, Jestem miłością i wszystko co czynię jest jej przejawianiem się. Pragnę, abyś ty był taki sam, gdyż z Mego Ducha zostałeś odrodzony, z Moimi Przymiotami i Właściwościami.
Ojciec
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate