Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 541 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Jestem otwarty?

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 14.04.2010r. godz. 8.45

Słucham Was Nauczyciele Miłości i Wewnętrzne Jam Jest!
Jestem otwarty? Jaki jest mój stan otwartości? Na co mam się otworzyć? Po co się otwierać? Jeżeli tak, to jak to robić, jak się otworzyć?
    Rozwój duchowy związany jest z otwarciem się na ducha, Wszechducha, Ducha Miłości, na stan Miłości Duchowej w sobie i w otaczającym nas świecie. Nie można mówić o rozwoju duchowym bez kontekstu duszy i nieskończonego niewidzialnego. Nie można doskonalić siebie w pełni bez uwzględnienia nadrzędnego aspektu miłości bliźniego i siebie samego. A co można co się powinno otwierać? Przede wszystkim duszę na Boga, serce na współodczuwanie, umysł na Wyższy Kosmiczny Rozum, Boski Umysł, ciało na wibracje i dźwięki Miłości.
   To są podstawowe kierunki, szyny rozwoju osobistego, które zaprowadzi każdego w objęcia szczęścia, radości, spełnienia, harmonii, równowagi, obfitości, nieskończoności i nieśmiertelności. Proste drogowskazy, czysta droga, Światłość i Miłość. Nie warto zgłębiać mroku, bo można się w nim łatwo pogrążyć i utonąć.
    Nie warto wchodzić w labirynty życia opartego na iluzji osobistej mocy, wiedzy, dążenia do bycia kimś ważnym, bo prędzej czy później się zabłądzi i straci orientację gdzie się jest i kim jest.
    Po co szukać, gdy można żyć tworząc, ciesząc się ze współistnienia, własnej boskości, rozwoju posiadanych darów i talentów. Po co otwierać coś na siłę, gdy można to zrobić w pełnym zaufaniu, zawierzeniu do Źródła, Pierwotnego Stwórcy, do Miłości Wszechświata. Po co doświadczać ból i cierpienie zamiast budować dzień po dniu wspólny dom Miłości oparty na solidarności, braterstwie, duchowej jedności, Boskich wartościach i przesłaniach. Po co żyjesz? Dla przyjemności życia? Tak, dlatego również. Dla konsumpcji, doświadczania tego co jest? Tak, dla tego również. Ale przede wszystkim żyjesz dla współistnienia, zrozumienia, że życie oparte jest na uzupełnianiu się, wzbogacaniu się, dzieleniu i wspieraniu się. To łączy w sobie Miłość, a Światłość obejmuje sobą, pokazując gdzie mrok i zło, a gdzie Światło i dobro.
    Proces otwierania przechodzi wiele etapów, poziomów i wymiarów. Można go wdrożyć w życie poprzez rozpoznanie, powolne kroczenie, zdobywanie wiedzy, uchylanie drzwi serca i umysłu jak w ziemskiej szkole, klasami, szczeblami, tytułami. Można to jednak zrobić kosmicznie, kwantowo, z poziomu zawierzenia siebie Źródłu Wszechistnienia. Tak robili mistycy, prorocy, najwięksi uzdrowiciele ducha i ciała. Zawierzali i podążali. Nie znali, ale wiedzieli. Nie rozumieli do końca, a kochali. To jest rozwój kwantowy, który otwiera przed tobą Wszechświat, jego strukturę, praenergię, prawa i czasoprzestrzenie, wymiary i pozawymiary, czas i bezczas, materię i ducha, umysł i wiedzenie bez uczenia.
   Wzywamy Was, kochani Ziemianie do otwarcia się na rozwój duchowy, kwantowy w oparciu o Pierwotny Impuls Tworzenia – Boga Stwórcę i wieczne istnienie, bycie, stan – Miłość Wszechświata. Łączcie Niebo z Ziemią, Ducha z duszą, Światło z Miłością. Innej drogi nie ma, bo pozostałe są iluzją życia i śmierci, kary i nagrody, nadrzędności umysłu nad Duchem, Miłością. Szukajcie równowagi w sobie, Boskiego Ziarna w Sobie, Boskiej Miłości w sobie. Klucz jest w waszych polach, ciałach, sercach i umysłach, weźcie go tylko w swoje ręce i otwórzcie nim cały Wszechświat, wszystkie Wszechświaty. Otwierajcie się, sami wyciągajcie, wypychajcie korki, które blokują, zamykają dopływ Światła i wyłonienia się waszej rzeczywistej duchowej natury. Każdy jest Aladynem, Aladynem Miłości.
    Nawet gdy jesteście zamknięci, zakopani, schowani, to możecie wołać o pomoc w otwarciu się, odnalezieniu was. Gdy to będziecie robić, przywołując Boga o pomoc, ona przybędzie czy to z zewnątrz czy z wewnątrz. Ona jest, cały czas jest, tylko obudźcie się, przetrzyjcie oczy i otwierajcie się, na co …? Na własną moc, mądrość, miłość, zawierzając swoje życie swojemu duchowemu dziedzictwu, duszy, Światłu, Bogu, Miłości Wszechświata.
     Otwierajcie serca, ciała, umysły, domy, otwierajcie siebie całego, zawsze i wszędzie, powierzajcie wszystko Miłości, Światłości, a będziecie, jesteście Czystym Boskim Światłem Istnienia. Krzewcie Miłość, by nią Być!   
   Twórzcie z Miłością, aby Ona Była, istniała, urzeczywistniała się w waszym i naszym życiu. Otwierajcie drzwi, bramy, mosty Miłości, aby jej duch i światło rozświetliło umysły, ciała, całe życie i przestrzenie. Otwierajcie się, otwierajcie się na Nową Ziemię, na Nowe Energie, na Nową Rzeczywistość w was samych dla nas wszystkich.
  Kochamy, błogosławimy i pozdrawiamy z otwartej przestrzeni Boskości, z głębi duszy i współistnienia,
OTWARCI W MIŁOŚCI
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate