Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 186 226 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Intencja modlitwy - Bóg Ojciec

Przekaz odebrał Stanisław G. 31.05.2008 r. godz. 7.09

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!
Czy mogę prosić o przekaz?

Tak. Mówi Ojciec,

(-)
 
    Witaj kochane dziecko szczerze Mi oddane. Wysłuchałem Twoje modlitwy, których dobroczynne działanie odczujesz, jak również odczują je ci, w których intencji o całościowe ich uzdrowienie modliłeś się. Modlitwa wdzięczności płynąca z głębi serca o całościowe uzdrowienie bliźniego jest przejawem Miłości. Wielka jest Moc uzdrawiająca takiej modlitwy. Dlatego oddawaj się jej z radością i ufnością w jej skuteczność, a energia modlitwy spłynie także i na ciebie. Modlitwą w intencji całościowego uzdrowienia bliźniego przybliżasz go do Mnie, wręcz zwracasz go Mnie. Ma to miejsce wówczas, gdy energia Miłości twojej modlitwy i Moc Mego Światła rozpuszczą obciążenia Duszy, czy zatwardziałość serca Twego bliźniego, kierując go do Mnie. Wówczas i Ty uwalniasz się w części, w jakiej byłeś powiązany karmicznie z bliźnim, w intencji którego modlisz się o jego całościowe uzdrowienie. W ogniu Miłości rozpuściły się także i Twoje obciążenia jakie miałeś z tą osobą. Warto więc modlić się w intencji całościowego uzdrowienia bliźniego. Toteż, na taką modlitwę spójrz pod kątem swoiście rozumianej tratwy ratunkowej, darowanej Sobie, gdyż w ostatecznym rachunku modlitwa w intencji całościowego uzdrowienia bliźniego przybliża do Mnie również i Ciebie.
    Raduję się z powrotu do Mnie każdej zbłąkanej Duszy, a radość Moją kieruję także do tych, którzy przyczynili się do tego. Życzę Tobie, abyś był adresatem Mojej wdzięczności, Moich łask i darów. Bądź Moim Ogniem Miłości, Którym rozbudzam do życia śpiące dzieci ludzkie, rozkruszam i rozpuszczam bariery stojące na drodze ich powrotu do Mnie.
   Błogosławię Ciebie światłem Mojej Miłości. Pragnę, Abyś był ze Mną w nieustającej świadomej Jedności. Przeszkody leżą po Twojej stronie. Módl się w intencji ich rozpuszczenia. Niechaj to będzie modlitwa wdzięczności. Ufnie powierz się Mnie, Który Jestem Miłością. Pomocna w tym względzie jest także Twoja codzienna modlitwa w intencji Mojego prowadzenia, przewodnictwa i ochrony we wszystkich Twoich sprawach.
Bóg Ojciec   
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
18 marca o godzinie 8,30 widnieje obraz rezonansu gdzie widać jakie fale będą za kilka godzin...
Witam, Bog jest we wszystkim I wszystkich we mnie w tobie w Aniolach. Powinnismy oddawac czesc...
Tak zgadzam sie.
Dziękuję za ten przekaz. Biorę odpowiedzialności za oczyszczanie mej świadomości, bym...
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate