Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 377 365 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Troszcz się o wewnętrzne dziecko - El Morya

Przekaz odebrał Stanisław G. 28.06.2007 r., godz. 6.55

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się El Morya,

     Bądź czystością Twego serca. Odczuwaj, myśl i działaj przez serce. To pozwoli patrzeć na życie z perspektywy Duszy, nie zaś racjonalnego umysłu. Wówczas inaczej będziesz odbierał świat i całe Twoje życie. Takie doświadczenia są potrzebne. Pozwoli to również w lepszym niż dotychczas stopniu patrzeć na świat oczami innego człowieka, którego spotykasz na Swojej drodze. Błogosław go. Wysyłaj do niego uczucie życzliwości, bezwarunkowej Miłość, nie oczekując niczego w zamian. Kochaj z całego serca wszystko i wszystkich. Bądź życzliwym i tolerancyjnym. Nie oceniaj innych.
    Nie oceniaj Siebie z pozycji oskarżyciela. Przyjmuj wobec Siebie w większym stopniu postawę wyrozumiałości. Wszystko co rozpoznasz jako negatywne, przekaż Bogu do oczyszczenia. Nie obwiniaj Siebie za to, że ujawniłeś istnienie w Sobie przymiotu, który nie odpowiada Twej Boskiej naturze, jaką chcesz być. Rozpoznawszy w Sobie negatywny aspekt nie popadaj więc we frustrację, lecz wręcz przeciwnie okaż Sobie radość, że masz możliwość odłożyć to ze swego życia, przekazując Bogu do oczyszczenia, i więcej już tak nie myśleć, mówić, postępować. Niech będzie Twoim pragnieniem każdego dnia, coraz lepiej i pełniej wyrażać w Swoim życiu doskonałość.
    Troszcz się o Swoje wewnętrzne dziecko. Ono jest wrażliwe. Ono potrzebuje Twojej Miłości i wyrozumiałości. Ono jest częścią Ciebie. Nie czyń niczego, co krzywdzi Ciebie. Proś Boga o pokój i harmonię w Tobie. Ale zarazem o pokój i harmonię Ty musisz dbać.
    Proś Boga o pomoc w rozpoznaniu źródeł niepokojów, zakłócających w Tobie radość życia, co powinieneś przekazać do oczyszczenia. To jest żmudna praca, ale za Ciebie nikt jej nie wykona. Wszechświat może Tobie pomóc, jeżeli o to poprosisz.
    Wyrabiaj w Sobie postawę bycia sługą Boga, ofiarowującego się Mu bez reszty. To powoduje wzmożony napływ do Ciebie Światła i Miłości, a tym samym uzdrawianie Ciebie.
    Miej ufność i wiarę w Moc Boga stale obecnego w Tobie, stale gotowego służyć Ci pomocą. On pragnie opiekować się Tobą. Umożliw to Bogu, a Twoje życie będzie dużo prostsze i łatwiejsze, bez niepotrzebnych cierpień i zmagań z ziemską rzeczywistością.
El Morya
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate