Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 377 404 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Miłość kluczem do sukcesu - Maryja

Przekaz odebrał Stanisław G. 8.02.2007 r.  godz. 0.28

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!
 

Zgłasza się Maryja,

 
    Moja Matczyna Miłość towarzyszy Tobie; jest zawsze Obecna przy Tobie. Doświadczaj Jej w Swoim życiu, ufnie zawierzając się Mnie. Jestem po to, aby pomagać Tobie wzrastać w Jedności z Bogiem Ojcem-Matką. Doceń Moją pomoc, bezinteresownie darowaną, z Miłością. Ja taką Jestem, niczego nie oczekując w zamian. Jednakże, jak każdy z Was, Ja także pragnę Waszej Miłości. Stańcie się Miłością, abyście w całej pełni Jej doświadczali.
    Ty stajesz się już Miłością. Podążaj za Nią. Urzeczywistniaj Ją. Czyń Ją celem ziemskiego życia, gdyż wszystko inne, o co zabiegasz, nie jest Jej warte. Tylko Miłość ma trwałą wartość i tylko Ona w wymiarze duchowym Ciebie wzbogaca. Miłość to Bóg. Pragnij więc Boga, pragnij Miłości, którą On Jest. Pragnij w pierwszej kolejności, a reszta będzie Tobie dodana. Będąc Miłością, która jest Pełnią, w Której wszystko jest, co jest, będziesz z Niej czerpał. Dlatego nie goń za marnościami jakie daje ziemski materialny świat, a skup się na najważniejszym celem życia, jakim jest urzeczywistnianie Miłości, poprzez stawanie się Nią w Jedności z Bogiem, jako Jego sługa i instrument, jako pole dla Jego przejawiania się. Możesz oczywiście, i czyń to, doświadczać przyjemności w kontaktach z materialną rzeczywistością, ale to Ty kieruj tymi doświadczeniami, w Jedności z Bogiem, nie zaś materia Tobą. Patrz na materialną rzeczywistość z pozycji i z perspektywy Ducha, jako pole dla doświadczeń, najlepiej miłych i budujących Ciebie, nie zaś jako cel sam w sobie, rozumiany jako jej zawłaszczanie tylko dla Siebie i identyfikowanie się z nią. Jeżeli będziesz doświadczał kontaktów z materią przez pryzmat Swojej duchowej Istoty, będziesz wówczas miał do niej odpowiedni dystans i nie zawładnie ona tobą. Materia ma być twoim instrumentem i polem dla doświadczania Boskości, w Jedności z Bogiem. Niczym więcej. Nie Jesteś bowiem materią, chociaż jako Duch żyjesz w materialnej rzeczywistości, i tylko tymczasowo. Twoją ojczyzną jest czyste duchowe Niebo skąd przyszedłeś i dokąd wrócisz, wzbogacony o ziemskie doświadczenia. Przezwyciężenie przez Twojego Ducha uzależnienia od materii to cenne doświadczenie jakie On uzyskał, wzbogacające Go, bo pozwalające poznać Swoje Boskie właściwości i przymioty, których najlepiej można doświadczać i urzeczywistniać w rzeczywistości dualnej. Ufam Twojej Mądrości i roztropności w kontaktach z materią, że nie zdominuje ona Ciebie, a jedynie pozwoli Tobie na uzyskanie wglądu w Swoją istotę i doświadczenie tego Kim Jesteś, Swoich możliwości jako Boga w działaniu.
    Kluczem dla osiągnięcia sukcesu, jakim jest zwycięstwo Ducha nad materią, jest Miłość. Sięgaj więc do korzeni Swojej istoty, jaką jest Miłość, gdyż z Niej się wywodzisz, gdyż Ona Ciebie zrodziła. Jesteś Duchem z Ducha Boga, który Jest Miłością, a Którego cząstką Jesteś. Kieruj się więc Miłością w materialnej rzeczywistości, stając się całkowicie Miłością. Bycie Miłością w materialnej rzeczywistości nie jest dla Ducha i Duszy łatwym zadaniem. Duchowy Wszechświat Światła i Miłości ma to na uwadze, dopuszczając wielokrotne inkarnowanie się dusz w rzeczywistości dualnej, aby dusze przezwyciężyły uzależnienie od materii.
    Powinieneś być świadomy, że obecnie kurczą się możliwości inkarnowania dusz obciążonych materialnymi uwarunkowaniami. Ziemia wchodzi bowiem w wyższe pola wibracyjne Światła i dualna rzeczywistość niebawem będzie poza nią. Podczas wielu inkarnacji Ty, podobnie jak wiele, bardzo wiele dusz, osiągnęło wysoki poziom dojrzałości w kontaktach z materialną rzeczywistością. Nie ma więc powodu dla dalszych inkarnacji. Toteż, całą Swoją uwagę kieruj na stawanie się Miłością, na Twój duchowy aspekt, na Duszę, gdyż z Nią twoja świadomość przejdzie w wyższe wymiary Światła, aż ostatecznie trafi do Źródła, do Istoty Boga, Którego cząstką Jesteś.
    Dziękuj Bogu za wszystko czego doświadczasz, gdyż wszystko jest przejawem Jego Miłości, dla Twojego dobra. Bądź z Nim nieustannie w świadomej Jedności Waszych serc, umysłów, Ducha, gdyż na najgłębszym poziomie egzystencji jesteś Jednością z Bogiem i z całym Jego Stworzeniem. Odrębność to iluzja, zaś jej uleganie może być, i z reguły jest, bardzo bolesne. Najlepszym przykładem jest historia, żyjącej w oderwaniu od Boga ludzkości, jakże pełna okropności, ale zarazem jakże piękna wielkością tych Dusz, Które rozbudziły w sobie Miłość i dały świadectwo Swojej Boskości. Bądź właśnie takim i dąż do realizacji tego celu ziemskiego życia. Wiedz, że cały duchowy Wszechświat Światła i Miłości zawsze przyjdzie Tobie z pomocą, jeżeli o to poprosisz, gdy prosisz o ochronę, opiekę, przewodnictwo. Proś także i Mnie, Twoją Pocieszycielkę i Orędowniczkę, a z radością i z Miłością, przez wzburzone morze materialnej egzystencji planety Ziemi, bezpiecznie poprowadzę Ciebie do Boga.
Z miłością,
Maryja
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate