Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 674 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Urzeczywistnienie Miłości - Jezus

Przekaz odebrał Stanisław G. 30.07.2007r. godz. 7.20

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele. Z Kim rozmawiam?

Jezus,

(-)

     Dziękuj Bogu za wszystko czego doświadczasz, zarówno za tak zwane dobre, jak i za tak zwane złe zdarzenia. Nie wiesz bowiem, czy te tak zwane złe zdarzenia, które tak oceniasz przez pryzmat twego umysłu, według ziemskich kryteriów, nie są dobrymi dla twojej duszy, a więc wznoszącymi ciebie w rozwoju. Dziękuj Naszemu Ukochanemu Ojcu za Jego gotowość przychodzenia z pomocą, jeżeli zwrócisz się do Niego.

     Ucz się odczuwać i okazywać Bogu wdzięczność za wszystko czego doświadczasz. Bóg, który zamieszkuje w tobie, a w którym ty jesteś zawarty, Jest wszystkim. Bóg Jest wszędzie obecny. Będąc Miłością Wszechogarniającą każdą rzeczywistość, doświadczasz Boga, a zatem Jego Miłości, zawsze i wszędzie. Nie ma takiego miejsca, ani takiej chwili w twoim życiu, aby nie dotykała ciebie Miłość, którą jest Bóg. Uświadamiaj sobie Obecność Boga-Miłości w każdej chwili twojego życia i w każdym miejscu, w którym przebywasz. Miłość to darowanie się Boga, bezwarunkowe i bezinteresowne. Bądź wdzięczny za Miłość i przyjmuj ją z pokorą i otwartością twojego serca. Nie oceniaj daru Boga, który jest twoim udziałem, lecz wyrażaj wdzięczność za ten dar.

     Miłość uzdrawia twoje życie i czyni je pięknym, bogatym, spełnionym. Stań się Miłością, gdyż wówczas będziesz urzeczywistniał w swoim życiu Boskie Prawa, Prawa Miłości. Stając się Miłością pozwalasz Bogu wyrażać w tobie całą pełnię jaką On jest, pełnię na jaką pozwala twoja fizyczność na danym etapie twojego rozwoju. Módl się o urzeczywistnianie w twoim życiu Miłości. Podkreśl to. Modlitwa o Miłość, o stanie się Miłością, to jest piękna modlitwa, miła Bogu. Bóg nie odmawia Swemu dziecku prośby o Miłość, o stanie się Miłością. On stworzy ku temu warunki. Uczyń pierwszy krok, prosząc Naszego Ojca-Matkę o stanie się Miłością i kierowanie się nią, a On wyjdzie tobie wiele kroków naprzód, aby Miłość w twoim życiu zadomowiła się na trwałe.

      Ty jednak musisz być stale obecny i świadomy swoich zachowań, twojego stanu świadomości, czy jest to zgodne z Miłością, czy odzwierciedla Miłość w twoim życiu. Obecność tu i teraz jest istotnym warunkiem wzrastania w tobie Miłości. Pozwala obserwować siebie samego, a także otoczenie w którym żyjesz, i w zależności od tego podejmować odpowiednie kroki dla realizacji Miłości w twoim życiu. Zatem, proś naszego Ukochanego Ojca o pomoc bycia obecnym tu i teraz, zawsze świadomym każdej chwili życia, przeżywającym tę chwilę w zgodności z Jego Wolą, z Miłością.

    Niechaj twoje życie będzie przejawem pokornej, ofiarnej służby Bogu. Módl się o pokorę, skromność i uważność, gdyż są to wielkie cnoty każdego, kto podąża wewnętrzną drogą do Boga i zamierza urzeczywistniać w swoim życiu Miłość. Wyzbywaj się wszelkich przejawów egoizmu czy samowoli. Patrz na swoje życie oczami Miłości, oczami Boga, który jest w tobie, a także w każdym przejawie życia. Na każdą istotę patrz jak na swoją cząstkę, z którą jesteś zespolony uniwersalnym spoiwem, jakim  jest Bóg, Wszechogarniający i Będący Jedyną rzeczywistością.

     Wczuwaj się w to co myśli i odczuwa druga istota, z którą wchodzisz w kontakt. Współodczuwaj. Kieruj się w swoim życiu w znacznie większym stopniu sercem, nie zaś tylko umysłem. Niech twój umysł będzie instrumentem twego serca, Miłości. Uszlachetniaj twój umysł, aby był ukierunkowany na Miłość, nie zaś tylko na realizację ludzkich celów, według zamierzeń ego.

     Przyszedłeś na ten świat, aby kochać i doświadczać Miłości, gdyż taki jest Bóg, którego cząstką jesteś. Natomiast celem twojego życia nie jest doświadczanie, czy kontemplowanie swojej odrębności, a tym bardziej lepszości od twoich braci i sióstr. Dlatego nie pozwalaj, aby wzrastało w tobie ludzkie ego, akcentujące twoją niezależność czy odrębność, rywalizujące ze wszystkimi o wielkość, o ziemskie zaszczyty. W to miejsce rozwijaj Jedność ze wszystkimi formami życia, gdyż twoja esencja zawarta jest w każdej istocie, którą spotykasz. Uświadamiaj to sobie wciąż na nowo, aż będzie to głęboko osadzone w tobie. Nie stawiaj barier czy granic między tobą a bliźnimi, lecz harmonijnie z nimi współdziałaj. Kieruj się swoim najwyższym dobrem, a taka postawa uwzględnia również dobro każdego człowieka, gdyż wszystko co dla bliźniego czynisz, w ostatecznym rachunku czynisz dla siebie samego. Kierowanie się w życiu Miłością i sprawiedliwością zgodne jest więc z twoim najwyższym  dobrem, gdyż tego samego i ty będziesz doświadczał.

     Dlatego kontroluj się, czy każda chwila twojego życia zgodna jest z tymi zasadami. Niech to będzie trwałym elementem twojej pracy duchowej. Praca duchowa nie polega bowiem na zamykaniu się i medytowaniu, lecz na stałym, bieżącym, świadomym urzeczywistnianiu w życiu najszerzej rozumianej Miłości, obejmującej także zwykłą życzliwość i uczciwość w stosunkach z bliźnimi. Wymaga to od ciebie uważności, a więc świadomego przeżywania życia. Dlatego czyń wszystko co pomocne, abyś świadomie przeżywał życie. Pomocne będzie tutaj uświadamianie sobie nieustannej Obecności w tobie pełnego Miłości Boga i zapraszanie Go do aktywnego udziału w twoim życiu. Wówczas zauważysz, że życie, którym jest Bóg, przygotowało tobie całe bogactwo zdarzeń dla doświadczania Boskości i zbliżania się do Boga. Otwierając się na Jego Obecność wykorzystuj szanse jakie dla twojego wzrastania przynosi każda chwila życia. 
Jezus

 


Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate