Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 978 709 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Częste pytania do nauki kontaktu telepatycznego - Telepatii Miłości

CZĘ˜STE PYTANIA DO NAUKI KONTAKTU TELEPATYCZNEGO

 

  1. Od czego zależy faktyczny czas potrzebny do wejścia na kontakt?  Jest wiele aspektów, które o tym decydują. Bardzo ważna jest twoja wiara w to, że postępujesz właściwie. Wszelkie wątpliwości, dylematy, które mogą pojawić się w trakcie nauki będą tylko opóźniać i zakłócać przekazy. Ważne jest, czy już kiedyś zajmowałeś się medytacjami, czy modliłeś się, czy prowadziłeś zdrowy tryb życia. To z kolei przyspiesza kontakt. Przemęczenie, choroba, nadmiar jedzenia, alkohol i inne używki będą zakłócały i opóźniały proces dostrojenia się. Systematyczne, codzienne wchodzenie na kontakt, nawet jak nie będziesz słyszał Nauczycieli jest podstawowym warunkiem nauczenia się tej techniki.
  2. Co się stanie, jeżeli błędnie zrozumiem Nauczycieli albo potraktuję własne myśli, jako przekaz? Nauczyciele wszystko widzą, słyszą i czują. Wiedzą, że nie usłyszałeś Ich dokładnie, że błędnie spisałeś przekaz, że podążasz nie tam, gdzie Oni chcieli tobie wskazać. Nie obawiaj się. Masz szczere intencje i podążasz drogą ucznia. Nauczyciele na pewno ci pomogą i naprowadzą na poprawne tory i rozumienie przekazów. Im częściej będziesz się kontaktował, tym większą masz szansę usłyszenia korekty przekazu. Czasami Nauczyciele przekazują informację poprzez sytuację, zdarzenia, znajomych. Bądź po prostu czujny, zwracaj uwagę na wszystko, co się wokół ciebie dzieje, co przekazują ci inne osoby.        
  3. Czy będę miał jednego czy więcej Nauczycieli i kto nim będzie?  Każdy z nas podąża swoim indywidualnym tokiem nauczania. Można mieć jednego Nauczyciela, można mieć kilku na raz, mogą się oni zmieniać, co jakiś czas. Praktyka uczy, że będziemy mieli wielu Nauczycieli.  
  4. Czy inni ludzie, którzy kontaktują się z Nauczycielami wiedzą o mnie wszystko? Nie, nie wiedzą. Tylko osoby na bardzo wysokim poziomie rozwoju duchowego czasami uzyskają dostęp do informacji dotyczących części waszego życia i to tylko za zgodą Nauczycieli. Najczęściej informacje otrzymują uzdrowiciele w celach leczniczych, a i tak dotyczy to tylko tych aspektów waszego życia, które mają wpływ na stan zdrowia pacjenta.   
  5. Czy będę słyszeć myśli innych ludzi? Słyszenie cudzych myśli jest darem. Jest to dość trudny dar do niesienia. Jeżeli Nauczyciele uznają, że twoja misja tego wymaga, że jesteś go godzien i nie wykorzystasz tego w niecnych zamiarach, to otrzymasz taki dar. Możemy przekazać, że tak naprawdę jest bardzo niewielu ludzi, którzy posiadają taki dar.   
  6. Co to jest jasnowidzenie? Jasnowidzenie posiada wiele stopni. Dotyczy postrzegania tego, czego nie widzi większość ludzi począwszy od otoczki energetycznej człowieka i przedmiotów, energii kształtów, aż do dostępu do Kosmicznego Banku Danych w formie widzenia przeszłych i obecnych zdarzeń widzianych na niewidzialnym ekranie. Widzenia te mogą mieć różną ostrość, jakość i zakres. Czasami otrzymuje się dar widzenia zdarzeń, które mogą nastąpić w przyszłości. Wielokrotnie pojęcie jasnowidzenia jest mylnie łączone z jasnosłyszeniem, jasnoczuciem, jasnowąchaniem i innymi zdolnościami paranaturalnymi. Popularnie jasnowidzenie określane jest również mianem otwarcia tzw. „trzeciego oka”.
  7. Czy będę znać przyszłość tak, jak inni jasnowidze? Wiele osób ogłasza się jako jasnowidze, oferuje seanse jasnowidzenia, a wręcz nawet przepowiednie przyszłości. Nauczyciele radzą zachować pełną powściągliwość do tego rodzaju proroczych wizji. Nawet Oni nie mają prawa narzucania nam decyzji i postępowania, a co za tym idzie, nie są w stanie przepowiedzieć do końca przyszłości. Na podstawie postrzegania wszelkich zdarzeń z poziomu Ducha potrafią z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa określić, co przyniesie przyszłość. Nauczyciele mają prawo podpowiadania nam, co może się wydarzyć, gdy zrobimy to, czy tamto. Mogą nam nawet pokazać takie sytuacje. Ostatecznie jednak, to my sami zdecydujemy, co tak naprawdę zrobimy. W ten sposób to my tworzymy przyszłość, a nie osoba jasnowidząca. 
  8. Nie potrafię zapisywać przekazów, co robić? Niektóre osoby słyszą przekazy, ale gdy mają je zapisać, to dekoncentrują się, udaje im się przelać na papier tylko kilka słów. Potem mają poczucie urwania się kontaktu. Kontakt się nie przerwał, pytajcie się dalej, wsłuchajcie się ponownie.  Równoczesne słyszenie i pisanie też jest umiejętnością, której trzeba się nauczyć. Możesz sobie pomóc prosząc Nauczycieli o wolniejsze przekazywanie treści. Zadawaj pytania, gdzie spodziewasz się krótkiej odpowiedzi. Każdy potrzebuje swojego czasu do opanowania danej sztuki.   

                                                                       Autor tekstu - Mariusz Brzoskowski 
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha