Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 488 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Napełniam Ciebie Światłem i uzdrawiam - Chrystus

 Przekaz odebrał Stanisław G.  31.07.2007r. godz. 7.08

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele! Z kim rozmawiam?

Chrystus,

     Napełniam ciebie Moim Światłem i uzdrawiam w Tobie wszystko co tego wymaga. Otwórz się szeroko na Mój przepływający przez ciebie strumień Światła. Pozwól, aby przeniknął ciebie, głęboko wniknął we wszystkie struktury twojego ciała i duszy, rozświetlając je.

     Jam Jest Chrystusem Bożym w tobie. Doceniaj tę Moc i zawsze bądź Jej posłusznym, a nie pobłądzisz. Ta Moc wznosi ciebie ku Mnie, Chrystusowi, twemu zbawicielowi. Otwieraj się na tę Obecność w tobie, na Boga, w którym Jestem zawarty.

     Kochaj wszystko i wszystkich, gdyż we wszystkim jest Boska Energia. Niczego nie oceniaj i nie potępiaj, lecz we wszystkim dostrzegaj Boską Doskonałość. Identyfikuj się i wszystko czyń w zgodności z Nią. Nieustannie ukierunkowuj się na Boga w tobie, na tę Boską Obecność JAM JEST, w której Ja Chrystus jestem także Obecny.

     Pozwalaj, aby przez ciebie przejawiała się Boska Miłość i Mądrość, abyś był Miłością i Mądrością Boga w każdej chwili twojego życia. To wymaga od ciebie nieustannego obserwowania się, a więc bycie czujnym i uważnym na wszystko co dzieje się w tobie i wokół ciebie. Niech ćwiczenie w byciu uważnym i świadomym każdej przeżywanej chwili będzie trwałym elementem twojej pracy duchowej. Módl się do Boga, Naszego Ojca-Matki, w tej intencji. Dzięki uważności i świadomemu przeżywaniu każdej chwili wzrasta twoja dusza, a ty razem z nią. Świadome życie, to życie wolne od automatyzmu w reagowaniu na pojawiające się wydarzenia. Niekontrolowane reakcje bazują na twoich przeszłych doświadczeniach. Zatem, reagując nieświadomie nie rozwijasz się, lecz żyjesz w stagnacji, utrwalając stare wzorce postępowania. Dopiero świadome przeżywanie każdej chwili pozwala tobie, twojej duszy, żyć na nowo, według nowych kryteriów opartych na Miłości.

     Świadome życie to pozwolenie sobie na spojrzenie z dystansu na to co dzieje się w tobie i wokół ciebie. Taka postawa jest twórcza. Pozwala, aby napływające Światło i Miłość pomogły dane wydarzenie, a nic nie dzieje się przypadkowo, ujrzeć w innej perspektywie, doświadczyć je i zareagować na nie zgodnie z Miłością. Natomiast nieuświadamianie sobie znaczenia każdej przeżywanej chwili nie pozwala dostrzec całego bogactwa, jakie życie ofiaruje dla rozpoznania wszystkiego co negatywne w tobie i odłożenia tego do oczyszczenia. Dlatego ćwicz się w byciu uważnym. 

     Nie sposób przecenić znaczenia uważności dla duchowego wzrastania. Postawa uważności i dystansu wobec zachodzących wydarzeń, jeżeli w następstwie tego będziesz kierował się Miłością, a nie reagował według starych zakodowanych wzorców, ogranicza rolę ego w twoim życiu. To wówczas dusza przejmuje kontrolę nad twoim życiem, nie zaś ludzkie ego. Taka sytuacja będzie miała miejsce, gdy twojej postawie uważności będzie towarzyszyło otwarcie serca i kierowanie się nim, nie zaś tylko umysłem. Umysł nie może być decydującym czynnikiem dla podejmowanych przez ciebie działań. Na umysł bowiem w znacznym stopniu oddziałuje ludzkie ego. Umysł zaś powinien być instrumentem duszy, Miłości, Światła.

     Kocham ciebie i z Miłością prowadzę ku Światłu, ku naszemu ukochanemu Ojcu, który jest wszystko we wszystkim. 
Chrystus

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate