Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 888 439 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Jakiego języka mam się uczyć?

Przekaz otrzymała uczennica gimnazjum, dn. 08.07.2009r.

Drodzy Nauczyciele! Jakiego języka mam się uczyć?

     Języka, który zna Twoja dusza. Języka Miłości. Dopiero, gdy nauczymy się go, to możemy zacząć myśleć o językach, których nauczył ludzi Bóg (patrz w Ewangelii). Bóg chce, żebyśmy posługiwali się językiem, który wygrywa nam dusza i serce. Oba człony powinny współpracować ze sobą by stworzyć język rozumiany dla każdego z nas. Tym językiem jest Miłość. Posługując się nim rozumie nas każda istota na Ziemi. Nawet gdy nie będzie ona mówić naszym językiem, to gestem miłosierdzia, wyrażania miłości możemy posługiwać się wszędzie. Również osoba, która nas kocha, rozumie nasze wybory. Patrzy na nie z wyrozumiałością mimo, że mogą one nie zawsze być najlepsze. Dlatego też musimy uczyć się wybaczać. Wybaczanie to droga miłości, język miłości.

     Miłość daje nam niesamowite możliwości. Posługując się Nią dopniemy naszego celu. Więc jeżeli chcemy się uczyć języka obcego, to musimy podchodzić do sprawy z miłością. Rozumieć czemu „bonżur” po francusku to dzień dobry itd.

     Bóg stworzył te języki, ludzie je wyszlifowali i niestety ocenili, np.: szwedzki jest trudny i nie warto się go uczyć; angielski jest taki czy siaki… Nie oceniajmy w ten sposób. Jeżeli pokochamy język, którego chcemy się nauczyć, to przyjdzie nam to z łatwością. Nie podchodzimy: „Niemiecki jest głupi, trudny i nigdy się go nie nauczę itp.” 

     Papież JP II znał 25 języków, bo chciał i potrzebował ich w swojej misji. Pomagałem mu ich się nauczyć, bo o to prosił. Tak samo możesz i Ty moje dziecko, bo kocham Cię i chcę byś była szczęśliwa. Tak może każdy z nas, kto posługuje się Miłością, bo Miłość to klucz do serca i szczęścia, bo mając otwarte serce na dobro będziemy szczęśliwi, a każdy z nas ma także swój osobisty klucz do szczęścia. Więc jeśli jest to język obcy, chętnie Ci pomogę, bo sam je stworzyłem :-))

Pamiętajmy o Miłości - zawsze i wszędzie,

Twój Ojciec Bóg

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Usuwa przeszkody dzięki temu możesz naprawić błędy przeszłości oraz zrobić to na co...
Proszę pomóc mi to wszystko zrozumieć i ogarnąć . Tu jest tyle wszystkiego że można się...
Tak, chcę, zgadzam się
Bardzo proszę o modlitwę i uzdrowiającą energię dla mojej kochanej maltanki Smiley....
Fundacja Świadomość Ziemi w KURS NAUKI TELEPATII DUCHOWEJ
W przyszłym roku planujemy kurs we Wrocławiu. Pomyślimy i o Łodzi. Będziemy dawać znać na...
Kiedy można spodziewać się takiego kursu w Łodzi
Czy jest możliwa organizacja kursu we Wrocławiu ???
Obserwuje smugi rozpylane juz od wielu lat - zadziwiajace jest jak mało ludzi zwraca na to uwagę...
Na razie nie. W chwili obecnej oleje AXXA można zamówić u nas telefonicznie. Wkrótce produkty...
Czy dostępny w naszych aptekach
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate