Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 073 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Czy Bóg medytuje?

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 06.08.2009r. godz. 7.50

Prosiłeś o przekaz dotyczący medytacji. Posłuchaj więc (Melchizedek, Saint Germain, Jezus i wielu innych Wniebowstąpionych).

   Temat jest istotny, bo dotyczy pewnej części duchowych praktyk na całej Ziemi, we wszystkich kulturach, wierzeniach, religiach. Ma on też szersze znaczenie tzn. dotyczy też Kosmosu, Wszechświata i samego Boga. Zastanówmy się – czy Bóg medytuje? Czy Bóg potrzebuje medytacji własnej i zbiorowej? Czym jest wtedy Boska Medytacja?

    Już w Tobie zadźwięczało, pojawił się przebłysk zrozumienia – Boska Medytacja to Miłość, Czysta Bezwarunkowa Miłość. Stan ciągłego wewnętrznego uniesienia, który jest esencją i źródłem wszystkiego co dobre, trwałe, żywe, tworzące. Bóg tworzy w ciszy, Boskiej Ciszy. Pojawia się wtedy zaczyn, idea, pierwowzór tego, co ma się zmaterializować, przejawić, zaistnieć. Wypływa to z wewnętrznej mądrości nagromadzonej przez wieki, eony, miliardy i tryliony cyklów, doświadczeń, istnień. Bóg nieustannie dąży do doskonałości zewnętrznej opartej, mającej swoje źródło, zaczyn w Nim – Miłości. Nie robi tego dla siebie samego, a dla nas wszystkich, tych którym dał życie, formę i świadomość, jak i tych, którzy żyją dzięki stworzonej przestrzeni życia przez Miłość. Medytuje, aby dokonało się w Nim dla nas.

   Boska Medytacja jest dla wszystkich istot Światła nieustanną inspiracją, pierwowzorem godnym naśladowania i rozwijania. W ten sposób zaczynamy zbliżać się do Boga, jego Istoty, włączamy się w Jego wizję, myśl, zaczyn. A że jesteśmy istotami żyjącym, świadomymi, przejawiającymi się w świecie materii i formy działamy na rzecz urzeczywistnienia Nieba na Ziemi i we Wszechświecie. Przyłączamy się do Boskiej Medytacji, aby mogło zaistnieć w nas i poprzez nas dla nas wszystkich. Nie dla siebie, a dla nas. To jest główny ton, dźwięk, struna Boskiej Medytacji w nas. Gdy będziemy się do niego stroić, pozwalać działać Bogu w nas, zbliżamy się w ten sposób do rozumienia i pojmowania Miłości w nas samych dla nas wszystkich. Nauczymy się rozróżniać Boskie Dźwięki od innych. Będziemy razem tworzyć, stając się aktywnymi członkami Boskiej Rodziny Miłości. Ktoś otrzyma zadania do wykonania w zaświatach, ktoś na Ziemi, a kto inny w mrocznych częściach kosmosu i wypaczonej świadomości. Może się okazać, że będziemy działali tak jak Bóg: wszechstronnie, wielowymiarowo, wielotorowo i równolegle. Każde zadanie, myśl, działanie będzie wtedy służyła czemuś DOBREMU, choć może jeszcze dla nas niepojętemu z ludzkiego punktu widzenia. I tu dochodzimy do istoty medytacji – ZAWIERZENIU, PODDANIU SIĘ˜. Ludzie powinni praktykować medytacje zawierzenia Miłości zarówno na jawie jak i poza świadomością. Nieustannie, ciągle uczyć się być w Bogu dla Boga czyli nas wszystkich. Patrzeć na życie poprzez pryzmat Światła Miłości, a co za tym idzie, żyć i działać z Miłością, rozwijać Ducha Miłości w sobie dla nas wszystkich. Nie dla siebie, swojego wyniesienia, zbawienia, oświecenia, a dla NASZEGO.

   Jedno stanowimy. Jesteśmy jedną rodziną, jednym organizmem, który potrzebuje radości, szczęśliwości, harmonii i tej wewnętrznej i tej przejawionej, zewnętrznej. Potrzebujemy stanu scalenia tego, co jest piękne, mądre, czyste w nas z tym, co jest wokół nas. W ten sposób następuje naturalna, płynna, transcendentalna przemiana, udoskonalenie rzeczywistego zamysłu Boga. Tak stajemy się Boskimi posłańcami, współtwórcami Boskich Dźwięków Miłości, zbliżając się samemu do poziomów Jam Jest tu i teraz. Odkrywa się to, co Boskie, aby pozostawić to, co nie służy nam wszystkim i móc rozwijać, wskrzeszać Boskie plany, Boskie życie, Boskie przejawienie.

   Bóg pragnie przejawić się, wskazać swe piękno, mądrość w każdym z nas abyśmy mogli dalej, razem i osobno rozwijać i pielęgnować Boskie Cechy, Boską Mądrość, Boską Miłość tu i teraz. Dlatego też istnieje ogromna potrzeba wspólnych i indywidualnych Medytacji Miłości w różnych formach, miejscu i czasie.

   Wszystko, co służy Miłości  jest dobre, warte pielęgnacji i rozwoju. Rozwijajcie więc razem z nami umiejętność bycia w Boskiej Medytacji zawsze i wszędzie, a razem stworzymy nie tylko Nową Ziemię, a Nowy Wszechświat.

   Z miłością płynącą z naszych duchowych Serc, oświeconych umysłów, ciał świetlistych błogosławimy każdego, kto żyje i przejawia się na Ziemi i we Wszechświecie.

Wniebowstąpieni, Niebostąpieni, Miłość

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate