Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 661 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Dlaczego ćwiczenia fizyczne są czasami niewskazane?

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 13.11.2008r. o godz. 7:55

Tak, słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Mówi Saint Germain,

   Dlaczego ćwiczenia fizyczne są czasem niewskazane? Spotkałeś się już z tym nieraz, że mówiliśmy Tobie –nie ćwicz”, „zostaw”, „zajmij się pracą” lub innymi codziennymi obowiązkami. Czasami to akceptowałeś od razu, ale zdarzało się, że udawałeś, że nie słyszysz, że to Twoja wyobraźnia przemawia do Ciebie w ten zwodniczy sposób. I dopiero na nasze zdecydowane nie, przyjmowałeś to do świadomości i nie ćwiczyłeś. Przypomnij sobie też te sytuacje, gdy bawiłeś się z dziećmi, biegałeś, a całe Twoje pole trzęsło się, było jakby rozwalane, naruszane przez każdy podskok. Oznaczało to, że coś się w nich działo, jak też Twoje wyczucie, odbiór był większy jak zwykle. I tak to jest, że gdy my mówimy: „nie ćwicz teraz” to jest tego jakieś głębsze uzasadnienie.

   Ćwiczenia fizyczne, praniczne i inne praktyki pracy nad sobą (posty, odosobnienia, ćwiczenia energetyczne, jasnowidzenia), nad swoim ciałem, energetyką i duchem nie zawsze są korzystne dla osoby, która oddała swoje ciało Bogu!

   Ćwiczenia te mocno oddziałują na umysł i ciała człowieka. To, że praktyka wieków wykazała pewne prawidłowości nie oznacza, że są to niepodważalne aksjomaty, zestawy obowiązkowych ćwiczeń itp. Wszystkie one mają służyć zdrowiu danego człowieka czy grupy (bo są praktyki grupowe), jego wzmocnieniu i zbliżeniu do Boga w sobie, czy też otwarciu się na Boga Transcedentalnego. Celem prawie wszystkich praktyk duchowych, które są wspierane różnymi ćwiczeniami, technikami jest doprowadzenie do nawiązania indywidualnego i zbiorowego kontaktu ze światem ducha i dalszego rozwoju na rzecz ludzkości na Ziemi pod Jego przewodnictwem. Ten, kto to osiągnie, minimalizuje czerpanie wiedzy ze źródeł ziemskich na rzecz Mądrości płynącej z Nieba. W ten sposób podnosi się jego świadomość do nowych poziomów, jak też zaczyna się inaczej użytkować, pracować duchowo, mentalnie i energetycznie na rzecz rozprzestrzeniania Boskiej Mądrości i Miłości we Wszechświecie.

   Świadomy adept, współpracownik i współtwórca Boskiej Alchemii Tworzenia całkowicie zawierza swoje prowadzenie i rozwój Mądrości Ducha. Teraz Ona go prowadzi, Ona – Miłość dba o niego na każdym planie, czy to fizycznym czy też duchowym. Człowiek Jej ufa, a Miłość na nim polega. Zaczynają tworzyć razem. I w tym tworzeniu jest życie i ciało tego człowieka. Buduje się określone struktury, aby mogły one wykonać określone prace. Aranżuje się określone sytuacje, aby sprawdzić czy wszystko funkcjonuje jak potrzeba. Zdarza się, że człowiek nie rozumie tego, co się dzieje i w jakim celu, ale to właśnie poprzez takie sprawdzanie można się przekonać czy jest on już odpowiednio przygotowany na każdym poziomie do wykonania tego właściwego zadania, czy też bycia określonym kanałem, portalem czy też narzędziem Miłości na Ziemi i w Kosmosie. Tak się współtworzy Miłość, tak się podnosi świadomość jednostki i społeczeństw. Jeżeli na poziomie mentalnym nadal nie ma poprawnej komunikacji i związanej z tym ufnym wykonywaniem instrukcji Wyższego Ja, nie mówiąc już o woli samego Boga, to nie można dokonywać przez takiego człowieka określonych prac, jak też powierzać mu zadań przekraczających jego możliwości i umiejętności. Bóg nikogo nie naraża, a co najwyżej prosi o ofiarę, świadomą współpracę i poświęcenie czegoś ziemskiego, czegoś indywidualnego w imię czegoś większego dla dobra innych, dobra wspólnego. Jeżeli człowiek nie wyraża na to zgody, to po prostu nie otrzyma on zadań ponad jego miarę, ale z drugiej strony nie będzie też przygotowywany do takich wyzwań, gdzie mogłyby być przekroczone punkty krytyczne danej osoby. Bardziej tu mówimy o osobowości danego człowieka, jego ega, bo dusza, której udało się doprowadzić człowieka do świadomej rozmowy z Bogiem pragnie już tylko wypełniać wolę Boga, stapiać się z Nim, ustąpić Jemu miejsca w człowieku. To jest podobna operacja jak zmniejszanie udziałów akcji w spółce na rzecz zwiększenia parytetu finansowego poprzez dopuszczanie nowych udziałowców. Mimo, że dany udziałowiec będzie miał mniejszy procentowo pakiet udziałów, to ich wartość dzięki dopuszczeniu nowych wspólników zwiększa się wielokrotnie. Tak też zyskuje dusza. Zmniejsza się, aby wzrosnąć poprzez stapianie się z Bogiem. A to, co w duchu, ma dokonać się też w materii. Czyli człowiek redukuje swoje ego, aby powiększyć swoją Moc, Mądrość i Miłość. Naczynia połączone. Im więcej w człowieku Boga, tym wznioślejsze i bardziej odpowiedzialne zadania otrzymuje do wykonania. Nie oznacza to, że będzie się na publicznym świeczniku, tym, który jest podziwiany i oklaskiwany przez innych, bo tam gdzie są oklaski, są też gwizdy i wyzwiska. Mało jest osób gotowych zmierzyć się z mirażem popularności, jego faktycznym oddziaływaniem na psychofizykę człowieka. Zwróćcie uwagę, że na sukces składa się praca ekipy, tych co stoją w cieniu liderów, przywódców, ojców narodów.

   Waszym Ojcem – Matką, przywódcą, autorytetem jest Bóg. Jemu podlegacie, na Nim się opieracie, Jemu ufacie, Jego prosicie o pomoc tam, gdzie nie wiecie jak postępować, co robić, jak działać. W ten sposób stajecie się jednością i jesteście przygotowywani do przyjęcia i realizacji hasła „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”. Tak też jest w świecie Ducha Miłości – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Ogromne wsparcie, jeszcze większe wyzwanie, gdy zostaniemy poproszeni, aby być tym jednym. Czy podołam? Czy dam radę? Czy na pewno ja? To są najczęstsze pytania w takich sytuacjach. Ale gdy świat duchowy wskazał na Ciebie to znaczy, że jesteś gotowy, że zostałeś przygotowany i sprawdzony poprzez wiele ćwiczeń i testów. I wtedy nie ma już potrzeby ćwiczenia, a pojawia się zadanie do wykonania, gdzie wykorzystuje się nabyte i wyćwiczone umiejętności.

   Można więc usłyszeć – nie ćwicz, a idź do pracy, wykonaj te zadania, bo to jest teraz ważniejsze. Można też usłyszeć – nie ćwicz, bo zakłóci to prace obecnie wykonywane w twoim ciele i umyśle. Można też usłyszeć – idź ćwiczyć, nie leń się, wejdź na post, bo jest Ci to potrzebne do zdrowia, jak i być może wykonania jakichś zadań dla nas wszystkich.

Z miłością,

Saint Germain

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate