Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 184 391 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Trud rozwoju duchowego

Przekaz otrzymała Helena Nieczyporenko, dn. 03.11.2008r. godz. 19.30

 

Drodzy Nauczyciele! Dlaczego tak trudno jest pogodzić i dostroić drogę rozwoju duchowego ze zwykłym, codziennym życiem?

   Przychodzicie na tą Ziemię, aby doświadczyć różnych stanów, doznań, emocji i zdarzeń. Nie wszystkie doświadczenia są dla Was przyjemne i akceptowalne. Często burzycie się i gniewacie na Boga za to co doświadczacie, ale jednocześnie zapominacie ideę, cel, z którym przyszliście na tę Ziemię.

   Żyjecie codziennym życiem, jego radościami i troskami, życiem swoim, bliskich i znajomych. Wszystko toczy się standardowo – dzieciństwo, młodość, stan dorastania, wzlot wszystkich możliwości, świat przed Wami stoi otworem, a zarazem często słyszycie „zejdź” na ziemię, nie fruwaj, wszystko jest inaczej niż myślisz. I polot myśli, marzeń zaczynają się kurczyć pod presją otoczenia, rodziny, społeczeństwa. Ktoś stara się dalej żyć, marzenia pogodzić i połączyć życie codzienne z pasją, a ktoś poddaje się i schodzi na „znane” tory życia codziennego. Wykształcenie, rodzina, praca. I tak przez wiele lat. I nic w tym nie ma tak niezwykłego czy sprzecznego z celem życia – poznajemy siebie, poznajemy innych, uczymy się tolerancji i różnych umiejętności bycia ze sobą, bycia w społeczeństwie. I naraz przychodzi coś co nas stawia przed wyzwaniem – ktoś doświadczy choroby, ktoś wypadku, a ktoś po prostu kupi książkę, usłyszy coś w radio albo wsłucha się w słowa osoby wierzącej, a może księdza, Papieża lub kogokolwiek kto przemówi do niego w odpowiednim momencie. Usłyszy to sercem, poczuje, że coś w tym jest, może jeszcze nie rozumie do końca, ale to już czuje. I zaczyna się proces poznawania siebie, ale w inny sposób. Zaczyna otwierać się na zdarzenia, książki, ludzi. Może jeszcze nie do końca świadomie, ale już szukając odpowiedzi na to co zaczyna go inspirować do poszukiwania odpowiedzi na pojawiające się pytania:

   Po co tutaj przyszedłem? Co tu robię? Jaki mam cel? Kim lub czym jest Bóg? Gdzie jest sprawiedliwość? Itd. Tych pytań jest mnóstwo. Każdy może tworzyć kolejne, bo rodzą się w każdym z Was w określonym momencie życia. Pojawiały się i w dzieciństwie i w młodości i w wieku dorosłym. Ale nie zawsze dostawaliście odpowiedzi lub sami nie szukaliście jej obawiając się, że za odpowiedzią coś się kryje, co już wciąga i mogą pojawić się kolejne pytania i tak będzie bez końca.

   Ale kiedy przychodzi czas – Dusza zaczyna zadawać te pytania człowiekowi. Tak, Wasza Dusza – Wam stawia pytania! I tak zaczyna się Wasza droga rozwoju na tej ścieżce życia.

   Pytania są trudne, czasami są łatwe, a odpowiedzi są zaskakujące i wymagają zmian w Waszym podejściu do życia, do siebie, do otoczenia. Odpowiedzi prowadzą Was dalej – zaczynacie rozmyślać nad swoim życiem, widzieć głębiej, szerzej i zastanawiacie się co należy zmienić, naprawić w życiu, do czego macie dojść, z kim i w jaki sposób.

   Właśnie to jest Wasz rozwój – nie wielkie zmiany w widzeniu, słyszeniu lub odczuwaniu paranormalnym, a zwyczajna zmiana w nastawieniu do siebie, do innych.

    To wszystko doprowadza Was do zmian, zaczynacie poznawać świat duchowy, otwierać się na Przewodników Duchowych, poznawać ich, modlić się do nich, zwracać się do nich z prośbami. W ten sposób uświadamiacie sobie, że istnieją Anioły, Święci, Jezus, Maryja, Budda i inni.

    A oni prowadzą Was do Boga, każdy na swój sposób, ale drogą do Boga. Boga, który kocha, miłuje, który otacza Was opieką i miłosierdziem, który obdarzy Was Prawem Łaski, kiedy tylko prosicie, pomoże w każdej chwili, jeżeli tego pragniecie. Tak wiele piszecie o Nim:

Bóg, ten Jedyny, ten Wszechogarniający, Niesamowita Siła i Moc! Jedyny, który to wszystko stworzył

i Jedyny, który może Wam pomóc. Tak wiele miłości Wam niesie, tak wiele radości, spokoju i harmonii.

Dał Wam życie, abyście poznawali wraz z Nim ten świat.

Dał Wam rozum, abyście świadomie zmieniali siebie i świat.

Dał Wam oczy, abyście widzieli głębiej.

Dał Wam uszy, abyście słyszeli Jego szept.

A przede wszystkim:

Dał Wam Serce – Jego cząstkę, abyście czuli i byli Jego Miłością,

by każdy z Was był cząstką Jego Miłości, był taki jak On!

    Bóg Was stworzył, natchnął i przez cały czas prowadzi, abyście poznali dogłębnie, Kim Jest i Kim Jesteście Wy sami.

Tekst został przekazany przez Istoty Miłości tego Wszechświata

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
18 marca o godzinie 8,30 widnieje obraz rezonansu gdzie widać jakie fale będą za kilka godzin...
Witam, Bog jest we wszystkim I wszystkich we mnie w tobie w Aniolach. Powinnismy oddawac czesc...
Tak zgadzam sie.
Dziękuję za ten przekaz. Biorę odpowiedzialności za oczyszczanie mej świadomości, bym...
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate