Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 698 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Pytania do powtórnego przyjścia Jezusa

Przekaz otrzymała Helena Nieczyporenko, dn. 12.01.2009 r.

 

Drodzy Nauczyciele! Proszę o odpowiedź na pytania postawione przez Henryka dotyczące wersetów Biblii.

 

     Pytanie dotyczyło jednego z tekstów zawartych w pierwszym liście apostoła Pawła do Tesaloniczan (O powtórnym przyjściu Jezusa Chrystusa - 5 rozdział  3 werset), które jest proroctwem na czas końca: "Dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy. Kiedy bowiem będą mówić: Pokój i Bezpieczeństwo - tak niespodziewanie przyjedzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną i nie ujdą". Pytania były następujące:  
1. Kto będzie mówił Pokój i Bezpieczeństwo?
2. Kiedy i w jaki sposób ma się to wypełnić?
3. Skoro Pokój i Bezpieczeństwo są  pojęciami pozytywnymi dlaczego w takim razie tych, którzy o nich  będą mówić ma spotkać zagłada.

Odpowiada Stwórca,

    Kochana! Kto studiuje Biblię, ten powinien nauczyć się odczytywać głębszego sensu słów wypowiedzianych tysiące lat temu.

    Dzień Pański – czyż nie każdy dzień w obecnym świecie należy nazywać Dniem Pańskim? Codziennie stawiacie się przed oczyma Moimi i to przede Mną swe serce otwieracie, ale wracając do pytania Dzień Pański ma być dniem całkowitego oczyszczenia i zrozumienia istoty Boga w Was.  

    „Przyjdzie jak złodziej” – kto Mnie postrzega, jako złodzieja? Tylko człowiek niewierzący, ten, kto zapomniał, że istnieję. Człowiek ten przebywa w nocy, żyje w ciemności i właśnie dla niego przyjdzie oświecenie, zrozumienie Boskiego istnienia. Właśnie ten człowiek może postrzegać, że Bóg przyjdzie jako złodziej, który chcę zabrać od niego „skarby nocy”, które posiada w swym sercu.

    Kto będzie mówić „pokój i bezpieczeństwo” – a ci, którzy nie chcą poruszyć swoich dusz i gorliwie dbać o czystość swojego umysłu i serca. Ten, kto nie wyznaje prawdy Bożej chce żyć w tzw. „pokoju i bezpieczeństwie” – niewiedzy i zakłamaniu. Stąd głoszą, że Boga nie ma, nic się nie dzieje, nie ma potwierdzenia Boga, że nie nadejdzie dzień prawdy dla każdego dziecka Bożego. I właśnie wtedy przyjdzie na nich zagłada, jako akt narodzin, którego nie można zatrzymać, które jak wir oczyszczenia nadejdzie do każdego. Stąd niech Henryk przeczyta kolejny werset i odpowie sobie na pytanie, kto żyje w nocy i ciemności, a kto w dniu jasności Bożej.

 

Od Mariusza:

    Po otrzymaniu tego przekazu rozmawialiśmy jeszcze o rozumieniu jego treści. Odebrałem, że żyjący w ciemności to ludzie zapatrzeni w materializm, nawet ci co wierzą ale nie praktykują i skupiają się na doczesnych sprawach. To im zależy na pokoju i bezpieczeństwie, niezmienności, stabilności, mocnych murach chroniących ich dostatek, ich rodziny, ich długi i spokojny żywot. To takie budowanie twierdz, zamków do chronienia własnej prywatności, posiadania, również spokoju intelektualnego i duchowego. Dla takich ludzi Boskie TWORZENIE TO CHAOS, NIEPRZEWIDYWALNOŚĆ, GRABIEŻ ICH POSIADANIA. Stąd ogromne pragnie pokoju i bezpieczeństwa, bo sami żyją strachem o swoje. Dla nich Światłość to złodziej, Miłość to nieprzewidywalność, Duch to zmora.  

Dalszy fragment pierwszego listu św. Pawła do Tesaloniczan (5 rozdział 4-8 werset):

   „Wy zaś, bracia, nie jesteście w ciemności, aby was dzień ten jak złodziej zaskoczył. Wy wszyscy bowiem synami światłości jesteście i synami dnia. Nie należymy do nocy ani do ciemności. (…) My zaś, którzy należymy do dnia, bądźmy trzeźwi, przywdziawszy pancerz wiary i miłości oraz przyłbicę nadziei zbawienia.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate