Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 984 591 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Pytania do powtórnego przyjścia Jezusa

Przekaz otrzymała Helena Nieczyporenko, dn. 12.01.2009 r.

 

Drodzy Nauczyciele! Proszę o odpowiedź na pytania postawione przez Henryka dotyczące wersetów Biblii.

 

     Pytanie dotyczyło jednego z tekstów zawartych w pierwszym liście apostoła Pawła do Tesaloniczan (O powtórnym przyjściu Jezusa Chrystusa - 5 rozdział  3 werset), które jest proroctwem na czas końca: "Dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy. Kiedy bowiem będą mówić: Pokój i Bezpieczeństwo - tak niespodziewanie przyjedzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną i nie ujdą". Pytania były następujące:  
1. Kto będzie mówił Pokój i Bezpieczeństwo?
2. Kiedy i w jaki sposób ma się to wypełnić?
3. Skoro Pokój i Bezpieczeństwo są  pojęciami pozytywnymi dlaczego w takim razie tych, którzy o nich  będą mówić ma spotkać zagłada.

Odpowiada Stwórca,

    Kochana! Kto studiuje Biblię, ten powinien nauczyć się odczytywać głębszego sensu słów wypowiedzianych tysiące lat temu.

    Dzień Pański – czyż nie każdy dzień w obecnym świecie należy nazywać Dniem Pańskim? Codziennie stawiacie się przed oczyma Moimi i to przede Mną swe serce otwieracie, ale wracając do pytania Dzień Pański ma być dniem całkowitego oczyszczenia i zrozumienia istoty Boga w Was.  

    „Przyjdzie jak złodziej” – kto Mnie postrzega, jako złodzieja? Tylko człowiek niewierzący, ten, kto zapomniał, że istnieję. Człowiek ten przebywa w nocy, żyje w ciemności i właśnie dla niego przyjdzie oświecenie, zrozumienie Boskiego istnienia. Właśnie ten człowiek może postrzegać, że Bóg przyjdzie jako złodziej, który chcę zabrać od niego „skarby nocy”, które posiada w swym sercu.

    Kto będzie mówić „pokój i bezpieczeństwo” – a ci, którzy nie chcą poruszyć swoich dusz i gorliwie dbać o czystość swojego umysłu i serca. Ten, kto nie wyznaje prawdy Bożej chce żyć w tzw. „pokoju i bezpieczeństwie” – niewiedzy i zakłamaniu. Stąd głoszą, że Boga nie ma, nic się nie dzieje, nie ma potwierdzenia Boga, że nie nadejdzie dzień prawdy dla każdego dziecka Bożego. I właśnie wtedy przyjdzie na nich zagłada, jako akt narodzin, którego nie można zatrzymać, które jak wir oczyszczenia nadejdzie do każdego. Stąd niech Henryk przeczyta kolejny werset i odpowie sobie na pytanie, kto żyje w nocy i ciemności, a kto w dniu jasności Bożej.

 

Od Mariusza:

    Po otrzymaniu tego przekazu rozmawialiśmy jeszcze o rozumieniu jego treści. Odebrałem, że żyjący w ciemności to ludzie zapatrzeni w materializm, nawet ci co wierzą ale nie praktykują i skupiają się na doczesnych sprawach. To im zależy na pokoju i bezpieczeństwie, niezmienności, stabilności, mocnych murach chroniących ich dostatek, ich rodziny, ich długi i spokojny żywot. To takie budowanie twierdz, zamków do chronienia własnej prywatności, posiadania, również spokoju intelektualnego i duchowego. Dla takich ludzi Boskie TWORZENIE TO CHAOS, NIEPRZEWIDYWALNOŚĆ, GRABIEŻ ICH POSIADANIA. Stąd ogromne pragnie pokoju i bezpieczeństwa, bo sami żyją strachem o swoje. Dla nich Światłość to złodziej, Miłość to nieprzewidywalność, Duch to zmora.  

Dalszy fragment pierwszego listu św. Pawła do Tesaloniczan (5 rozdział 4-8 werset):

   „Wy zaś, bracia, nie jesteście w ciemności, aby was dzień ten jak złodziej zaskoczył. Wy wszyscy bowiem synami światłości jesteście i synami dnia. Nie należymy do nocy ani do ciemności. (…) My zaś, którzy należymy do dnia, bądźmy trzeźwi, przywdziawszy pancerz wiary i miłości oraz przyłbicę nadziei zbawienia.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Proszę o modlitwę za mojego ukochanego psa Loca. Dzisiaj zjadł trutke na gryzonie:( Niech Boża...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Boże mój Wszemogacy Tatku mój proszę Cię o ochronę mojej osoby przed najbliższymi,ktorzy...
Niech tak się stanie!
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate