Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 345 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Otwarcie bram Szambali

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 7.08.2010r. godz. 8.45

OTWARCIE BRAM SZAMBALI

Słucham Was Nauczyciele Miłości i Wewnętrzno Mądrości,

   Mówi Mistrz Szambali, przewodniczący Rady Dwunastu i wielu innych posłańców Najwyższego, Pierwotnego Źródła skierowanych w ten rejon Wszechświata, aby wspomóc i zrealizować projekt pod nazwą „Odrodzenie Ziemi – Nowa Ziemia”.

   Już wcześniej wspominaliśmy Tobie, że Ziemia, jako niezależny byt kosmiczny, jej duchowa Istota wiele milionów lat temu odeszła od rozwoju w pełnej synchronizacji z Energią Miłości, zrezygnowała z przewodnictwa Duchowego Źródła na rzecz oczekiwanych i rozbudzonych w niej przez pewne kosmiczne siły „mocnych” wrażeń, głębszych doświadczeń, intensywniejszych przeżyć, obietnic szybszego rozwoju i bycia bardziej „samodzielną”. To wszystko rozbudziło ego Ziemi, jak i doprowadziło do opanowania jej przestrzeni, ciała i ducha tymi wibracjami, bytami, taką świadomością. Trudno, stało się. Najistotniejsze, że Ziemia opamiętała się, a myśmy jej w tych trudnych latach nie opuścili, nie zrezygnowali z niesienia Światła, utrzymania choć części tego, co było złożone w Ziemi, zasiane przez jej planetarnego Ojca/Matkę - Słońce, jak i struktury galaktyczne we współdziałaniu ze Źródłem.

   W Ziemi zostały złożone nasiona, matryce i kody Boskiego Człowieka, planety, która miała kwitnąć różnorodnością życia wzajemnie się wspierającą i uzupełniającą, taką, na której każda istota, byt, dusza, energia mogłaby rozwijać się i przygotowywać do dalszej działalności w Kosmosie, jako już wykształcona, zregenerowana, uzdrowiona Świadomość i Duch.

  Ziemia ma być takim kosmicznym pojazdem, gdzie można wylądować, inkarnować się i zaczerpnąć świeżego powietrza, zobaczyć urealnioną wizję dobrobytu, obfitości i mnogości form w jedności współistnienia. Takie niezwykłe miejsce, gdzie każdy może stać się lepszy i mądrzejszy, a człowiek przejść od homo sapiens do Bogo-Człowieka.

  Ta Boska wizja mocno irytowała niższe wibracje, świadomości, upadłe duchy, które wolą realizację egocentrycznych zamysłów jak ŻYĆ I BYĆ W MIŁOŚCI! Ziemia dała się nabrać, uległa im podszeptom, otworzyła się na ich wizje. Stąd pojawiło się tyle zła i dysharmonii na tej niezwykłej planecie. Program pierwotny trzeba było zmodyfikować. Zamiast rozwijać, trzeba było w pierwszej kolejności ratować. I ta tendencja utrzymywała się bardzo długo, oj bardzo długo, aż do dzisiaj.

   Przyszedł jednak teraz moment, że można, wręcz należy przyspieszyć i zintensyfikować zamysły rozwojowe, które nie tylko odrodzą to, co miało być w pierwotnych założeniach, a wyjdą ponad to, pójdą jeszcze dalej, uwzględnią obecne możliwości, wiedzę, doświadczenie Sił Światła i Miłości.

   Latami rodził się projekt „NOWA ZIEMIA”, latami utrzymywaliśmy Światło na Ziemi m.in. dzięki takim ludziom, którzy żyjąc na Ziemi chcieli wnosić i żyć w Duchu Miłości, Kosmicznej Mądrości, wsłuchani w swoją duszę, a nie w to, co proponował świat, jako taki. Chytrość programu „inplantorów” polega na złudnym utrzymywaniu Ziemi i ludzkości w konieczność współistnienia dobra i zła, światła i cienia w metafizycznym, transcendentalnym rozumieniu tych słów. Wiedzieli oni, że człowiek i Ziemia to coś niezwykłego, coś, co się zrodziło w Źródle, ma więc wieczną moc. Nie warto, więc jej niszczyć kompletnie, bo to się do końca nie uda, a odpowiednio wykorzystać, zmanipulować, zmodyfikować, podrzucić trochę min i innych diabelskich akcesoriów i zabawek. I w dużej mierze to się udało i udaje. Brawo za pomysłowość, wytrwałość w realizacji tych zamierzeń. Ale czy można komuś bić brawo za takie myśli i czyny? Ktoś może, ale Światło nie ma powodów, choć uznaje ich moc, wie, do czego są oni zdolni. Nie lęka się, nie daje się zastraszyć, a śmiało, pewnie i niezłomnie żyje w Prawdzie, płynie, rozlewa się w nieustannym kontakcie ze Źródłem, Wszechobecnym Duchem i Świadomością.

WZYWAMY WSZYSTKIE DUSZE, DUCHY, ISTOTY DO BYCIA,

DO WSPóŁODCZUWANIA,

DO PRZEJAWIANIA BOSKIEJ MĄDROŚCI I MIŁOŚCI,

KTóRA JEST W KAŻDYM, ABSOLUTNIE KAŻDYM CZŁOWIEKU.

   To jest prawdziwa Natura, komórki macierzyste Wyższej Świadomości Istnienia, które chroniliśmy przez wieki, aby mogły żyć i rozkwitnąć, odrodzić się nie tylko jednostkowo, a całościowo, globalnie. Teraz jest ten czas, teraz jest tak dużo możliwe, że aż niewiarygodne z ludzkiego punktu widzenia.

   Uwierzcie, że Nowa Ziemia nie jest fikcją, mitem, a nadchodzącą rzeczywistością, którą współtworzymy wszyscy razem. Nowa Ziemia potrzebuje nowego człowieka – odrodzonego, boskiego, wiedzącego, co to dobro, a co zło; czującego, co to miłość, a co ego; umiejącego być tu i teraz w stałym połączeniu z Bogiem, w Nim i we Wszechświecie.

TO JEST NAJWAŻNIEJSZE ZADANIE DLA LUDZKOŚCI –

ODBUDOWAĆ WŁASNĄ BOSKOŚĆ, ZAWIERZYĆ SIĘ˜ MIŁOŚCI I ŚWIATŁU,

ABY MóC BYĆ I REALIZOWAĆ NIE TYLKO SIEBIE, A JEDNOŚĆ.

   Rozwój duszy w przebudzonym człowieku jest niezwykły, najpierw ona ma się oczyścić, uzdrowić, rozwinąć, aby później móc budować, tworzyć nowego siebie, nowego człowieka.

   Zawierzając ten proces Wyższemu Ja, Wyższej Jaźni dokonujecie kwantowego skoku, kosmicznej i duchowej transformacji, która wprowadza, ukierunkowuje Życie na Światło, w Świetle, w Miłości.

   My w tym intensywnie pomagamy, jesteśmy Waszym kosmicznym i duchowym wsparciem, którego mimo wszystko jeszcze potrzebujecie i będziecie nadal potrzebowali tak jak i my potrzebujemy waszego otwarcia, współdziałania, co jest faktycznym wsparciem wyższego planu, Boskiego Zamysłu. Jesteśmy przecież braćmi i siostrami, jednością, która ma rozbłysnąć pełnym blaskiem JEDNOŚCI.

   Uczymy się wzajemnie, cieszymy się razem, znosimy trudy wspólnie, każdy z nas ma swoją rolę, zadanie do wykonania. Raz jesteśmy na Ziemi fizycznie, kiedy indziej energetycznie, duchowo. Przepływamy, przenosimy się, zmieniamy formy, aby jak najefektywniej i najbezpieczniej przeprowadzić projekt ratowania Ziemi, jej przeistoczenia się w żywe Ciało Boga, w Perłę Galaktyk.

ABY TO URZECZYWISTNIĆ OTWIERAMY BRAMY SZAMBALI DLA KAŻDEGO CHĘ˜TNEGO ZACZERPNĄĆ ŚWIATŁA I MĄDROŚCI TU SKONCENTROWANEJ,

POBYCIA Z NAMI, Z SAMYM Z SOBĄ, ZE SWOJĄ DUSZĄ

 I BOSKĄ NATURĄ CZŁOWIEKA.

   Aby tu przybyć nie trzeba żadnych specjalnych ćwiczeń, wizualizacji, rytuałów. Potrzeba chcieć, wyrazić taką wolę i … droga wolna. Nasi Strażnicy, strumienie Energii zaprowadzą Was tutaj, wasza świadomość wpłynie w przestrzeń Szambali i będzie chłonąć, nasączać się mądrością tego miejsca i Boską wizją nowego siebie, a tym samym Nowej Ziemi. Rozpocznie się etap oswajania, przygotowywania do Czystego Światła, aby móc Je rozprowadzać w sobie i przestrzeni istnienia. Dla wielu może wydawać się to nierealne, ale taka jest decyzja Rady, takie jest przesłanie Źródła, taka jest potrzeba.

   Zapraszamy do Szambali, droga wiedzie przez Serce i Duszę. Te klucze są uniwersalne, wieczne, choć teraz i my będziemy pomagali tu trafić. Wołajcie, a przybędziemy, i będziemy razem tworzyć Nową Ziemię, nowego Ciebie, a więc nas samych.

W miłości Źródła,

Przedstawiciele Szambali 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate