Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 529 822 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Ziemia potrzebuje pomocy

 ZIEMIA POTRZEBUJE POMOCY

      Prawie każdy wie, jak wiele wydarza się katastrof, kataklizmów na Ziemi w ostatnich latach. Jest z tym związane wiele tragedii i ogrom zniszczeń.  Sytuacja jest złożona, ale na pewno trzeba sobie uświadomić, że Ziemia jest żywą, czującą, inteligentną i duchową istotą. Jest naszym domem, żywicielką, faktyczną ostoją, bez której człowiek nie mógłby istnieć, doświadczać życia tu i teraz. 

   Ludzie natomiast są najbardziej rozwiniętą formą duchowo-biologiczną na Ziemi, jak też największymi konsumentami jej darów, poprzez co mają ogromny wpływ na to, co się obecnie dzieje.

    Nie mniej istotne są jeszcze kosmiczne wpływy i cykle, uwarunkowania globalne i wszechświatowe.

TERAZ JEST TAKI CZAS,

KIEDY ZIEMIA WOŁA NIE TYLKO O ZROZUMIENIE,

ALE O FAKTYCZNĄ POMOC U KAŻDEGO JEJ MIESZKAŃCA.

     Ziemia dojrzała do bycia Nową Ziemią, tak jak człowiek dojrzewa do dobra, miłości, uczciwości, współodczuwania. Dlatego też ludzie powinni część swojej energii oddać tam skąd ją otrzymali, uwrażliwić się na to, co się dzieje dookoła, zmienić siebie na lepsze, aby było wszystkim lżej.  Nasz praca może mieć wiele form i rodzajów. Najistotniejsze, to zacząć faktycznie coś robić dla Ziemi, dla naszego wspólnego domu. Zacząć pracować na rzecz Ziemi. Mamy żyć nie tylko ekologicznie, ale empatycznie, etycznie, energetycznie, estetycznie i energicznie w swej filozofii życia.

      Zwróciliśmy się z pytaniem o to, dlaczego jest tyle zniszczenia na Ziemi do austriackiej uzdrowicielki, szamanki, trenerki rozwoju osobistego Brigitte Wingelmayr, która przyjedzie do Polski w listopadzie br. Oto jej odpowiedź:

       Indianie mówią "zniszczenie jest motorem rozwoju, który sprawia, że stare robi miejsce na nowe”.

       Ten sposób myślenia pokazuje nam zupełnie inną perspektywę. Każdy wie, że tak dalej nie może być, ale nikt nie chce odpuścić, zmienić czegoś. Zniszczenia mają także swój sens i są konieczne. Ale my odbieramy stratę, jako coś okropnego, ponieważ boimy się śmierci. W naszej kulturze śmierć jest wypierana, spychana, a my chcemy pozostać na zawsze taki samym, trzymać się tego, co mamy i znamy. W takiej sytuacji rozwój jest niemożliwy. W ten sposób zamrażamy się we własnym uporze i żyjemy jak umarli, a przecież życie to ruch, który jest uwalniany z każdym oddechem.

       Nasz świat jest w fazie dużych zmian. Cienie i prawdy przenikają do Światła i my nie możemy już nic ukryć. Ale jest to również szansa dla naszego wewnętrznego Światła. Tu, w centrum naszego serca mamy możliwość nadać nową formę starym rozwiązaniom. Połączenie z Bytem, Naturą, ludzkością i światem duchowym pomaga nam cofnąć się do naszego początku, do Źródła Miłości.  Wracamy, więc do osi między Niebem a Ziemią, tego, kim jesteśmy, i jaki jest tego skutek. Nie jesteśmy odstawieni na bok. Jesteśmy istotni, ale nasza praca i pomoc jest potrzebna. Ta przemiana świadomości odbywa się poprzez nas!

A jak można znieść wszystkie te klęski?

     Przyglądać się i zaufać. Oznacza to utrzymanie wewnętrznego dystansu do wszystkiego, co się dzieje we mnie i wokół mnie. Wtedy moja wewnętrzna oś może być zawsze stabilna, obojętnie, co by się nie działo. Ta oś jest moim połączeniem ze Źródłem Istnienia, aż do jądra Ziemi. Z takiej pozycji mogę pozostawać w spokoju, tak jakbym stał w środku huraganu, a wokół mnie wszystko się waliło. Tak, to jest straszne, ale nasza cywilizacja osiąga swój niechlubny szczyt i popada w coraz większą nierównowagę.

     Poprzez brak szacunku dla życia i wartości każdego człowieka straciliśmy dostęp do naturalnych praw życia. Ten brak równowagi powoduje klęski żywiołowe, zmiany pogody, itp. Ziemia jest kosmicznym Bytem. Ona czyści się, a to budzi naszą świadomość.  Możemy tą zmianę świadomości wziąć, jako krok do uczenia się, do rozwoju, albo zrezygnować i stać się pionkiem.

   Myślenie z otwartym sercem powinno odgrywać wiodącą rolę w naszym życiu.  Ciało jest konsekwencją myśli, uczucia zmuszają nas do działania.  Ale działania powinny być inteligentne i celowe, pozbawione reakcji emocjonalnych. Dlatego musimy przyglądać się naszym myślom i uczuciom, dopóki ich nie zrozumiemy. Wymaga to dyscypliny, która jest dla nas też lekcją do odrobienia. Nasze emocje są przecież energią, którą możemy prowadzi i z niej korzystać, zamiast bezmyślnie w nich tonąć. Dopóki nie jesteśmy wewnętrznie stabilni, można nami manipulować.

Co powiesz o 2012 roku?

    W czasie każdego kwantowego skoku świadomości na Ziemię spływają bardzo mocne energetyczne informacje z Centralnego Słońca.  Takie zmiany czasów pojawiają się cyklicznie i życie toczy się dalej, dzięki czemu może być wzmocnione i oczyszczone.

      Nikt nie wie jak, także przed narodzeniem, jak się narodził, kto jeszcze się urodzi i jak ten Świat utrzymuje się przy życiu. Tego będziemy doświadczać i uczyć się w Nowych Czasach.

   Powinniśmy wykorzystać nasz czas pracując nad wewnętrzną mocą, czyniąc dobro, a nie pozostawać w strachu. Nie ma sensu bać się czegoś, czego nie znamy i co nie jest białe. Ziemia jest chora, ona potrzebuje naszej świadomej pomocy.  Nie powinniśmy naszych niefiltrowanych uczuć i myśli lekką ręką wysyłać gdzieś tam w kosmos (i odbierać), bo mają one znaczny wpływ zarówno na Ziemię, jak i na ludzkość.

      Nadszedł czas, aby wziąć na siebie odpowiedzialność. Mamy wolny wybór i możemy przygotować się do śmierci, bo jak mówią Sufi - „jeżeli umrzemy przed śmiercią, będziemy żyć wiecznie".

Dziękuję za rozmowę, Mariusz Brzoskowski, Fundacja „Świadomość Ziemi"

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha