Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 632 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Powstanie hiperprzestrzeni

Channeling z 2.06.2010 r.

(Źródło:   http://www.lektionenderliebe.de/ tłumaczyła Viktoria Hammernick)

„26 czerwiec 2o1o r. - Powstanie  hiperprzestrzeni do rozszerzania naszej świadomości”

    Ukochani ziemscy Aniołowie. Pozdrawiam Was w wielkiej miłości i pokorze. Chciałbym poinformować Was o nachodzących dużych zmianach/ważnych sprawach, które są w toku.  Pytaliście, jakie wydarzenia są przewidywane w związku z tą datą. Chciałbym wam powiedzieć, że jest to docelowy punkt, związany z nieprawdopodobnymi zmianami. Wielu z waszych uczonych odkryło w międzyczasie, że powstaje tzw. hiperprzestrzeń, która tworzy się, jakby z niczego. Można powiedzieć, że jest to tworzenie się pewnego Universum, w już istniejącym. Istnieją różne płaszczyzny, które trzeba wziąć pod uwagę. To, co powstaje w Universum, tworzy się jednocześnie w waszym ciele - to, co wewnątrz, tak i na zewnątrz. Jesteście kompletnym odbiciem całego Wszechświata. Dlatego Wasza hiperprzestrzeń powstanie dokładnie w tym samym dniu, co na zewnątrz. Czas dojrzał do tego. Takie wydarzenia są zawsze astrologicznie wspierane, aby określone energetyczne tory były do dyspozycji, umożliwiając powstanie takiej hiperprzestrzeni - istnieje wiele jej określeń, możecie nazwać ją również pustą przestrzenią lub czarnymi dziurami.

 Chciałbym nazwać ją po prostu hiperprzestrzenią, ponieważ w zasadzie jest ona bezpośrednim  międzywymiarowym połączeniem. Ale trzeba również zaznaczyć, że Czas tam nie istnieje dłużej, jako czas linearny. Jest nawet tak, że ta przestrzeń posiada pewną krystaliczną strukturę, w tym sensie, że bezpośrednio porozumiewa się z Waszym DNA. Dla niektórych ludzi oznacza to w rzeczywistości - szczególnie dla tych, którzy pracują duchowo lub są bardzo wrażliwi - że ich pozazmysłowe odczuwanie rozwinie się.

  Zauważycie, że od daty 26 czerwca, w waszej świadomości nastąpią pewne zmiany w tym zakresie. Jest doprawdy tak, jakby w waszej głowie wyzwolił się odpowiedni/określony magnetyzm. W sumie jest tak, że wszystkie zdarzania w Universum, są ostatecznie magnetyczne. W związku z tym, że ta hiperprzestrzeń powstanie w ziemskim pobliżu, to będzie informacja przekazywana dla wszystkich, co istnieją, będzie można zauważyć wzrastającą świadomość.

   W momencie, kiedy powstaje ta przestrzeń i kreuje sama siebie, w Waszym umyśle będzie możliwe dobrowolne podłączenie się do globalnej świadomości. Aby to osiągnąć nie musicie nic robić. Niektórzy ludzie będą to bardziej odczuwać niż inni, ale dotknie to wszystkich ludzi. I ta kiełkująca świadomość zmieni rzeczywiście waszą biologię. Na pewnym poziomie znaczy to, że jeżeli Wasza świadomość się rozszerzy, to zmieni również Wasze DNA i całe ciało rezonansowe, jak również całą Waszą biologię. Najpierw Wasza świadomość może zmienić okoliczności zewnętrzne, które w wielu etapach opadną, aż do fizycznej rzeczywistości. Będziecie mieli poszerzoną świadomość i ona pozwoli Wam odczuwać i zauważać zupełnie odmienną rzeczywistość. Będziecie mieli zupełnie inne poczucie czasu. Będziecie zauważać, jak kiełkują w Was inne zmysły. Stwierdzicie u siebie, że poprzez tą otwartą świadomość będziecie mogli przekazać dalej tę Kochającą Świadomość!!! Dlatego bardzo ważne jest, aby ci, co wiedzą o tym wydarzeniu, przeżyli świadomie ten dzień. Spróbujcie przeżyć go w spokoju. Ponieważ spokój oznacza, że będziecie mogli szybciej zakotwiczyć, znaleźć się w Tutaj i Teraz.

   Wyobraźcie sobie, że Wasza najwyższa czakra otwiera się, jak rozkwitający kwiat lotosu. Zobaczcie w tym bezpośredni związek z Waszą kiełkującą świadomością. Wyobraźcie sobie - bez konieczności robienia czegokolwiek - że w tym dniu, Wasz jednotysięczny kwiat lotosu rozkwita i dzięki temu Wszechświat może bezpośrednio porozumiewać się z Wami, a zatem będziecie bezpośrednio podłączeni do jego świadomości. Nie chcę wzniecać żadnego strachu, ale chcę powiedzieć Wam, że zawsze, kiedy zdarza się coś tak wyjątkowego, ujawniają się pewne sprawy w Waszym życiu, które są przestarzałe i dłużej nie mają dla Was żadnego sensu. 

   Może oznaczać to rozwiązywanie się obciążających Was związków międzyludzkich, od których nie mogliście się do tej pory uwolnić. Będzie wielu ludzi, którzy zmienią zdanie/pogląd na aktualny zawód, lub na miejsce, w którym się znajdują. To tak, jakby lekki szok poruszył społeczeństwem. Chodzi o to, że drogi starej i nowej energii rozłączają się.

  Przyczyną tego jest astrologiczne skrzyżowanie, które można również nazwać rozstaniem. W zasadzie jest to bezpośredni próg - przejście starej energii w nową. Dokładnie tego dnia - o ile można przetłumaczyć to na datę lub liczbę - ta nowa energia zajmie swoje miejsce w swoim kwantowym rozszerzeniu. To znaczy, że „stare” odejdzie. I jak to zazwyczaj przed odejściem bywa, staje ono dęba/okoniem. I ponieważ myślicie naturalnie dualistycznie - co jest zupełnie ludzkie - będziecie być może bardziej skupiać waszą świadomość/uwagę na sprawach, które odchodzą lub, które więcej nie funkcjonują. Dlatego być może będzie to również czas pożegnań.

  Ale nie myślcie - „O Boże, wszystko wpada w chaos“- tylko powiedzcie sobie, że powstaje coś nowego i olbrzymiego. Moja świadomość rozszerza się. I poprzez moją świadomość łączę się z Nową Energią, dzięki której wstępuję w rezonans z zupełnie Nową Świadomością. A dzięki tej Nowej Świadomości przyjdą zupełnie inne rzeczy do mojego życia, a jeszcze inne je opuszczą. Dlatego powtarzam Wam to jeszcze raz: oczekujcie tego dnia z wielką miłością i pokorą. Nie myślcie, że musi wydarzyć się coś niezwykłego i szalonego, tylko czekajcie po prostu na to, co się wydarzy. Wiem o tym, że Wy ludzie, oczekujecie zawsze czegoś niezwykłego, ale dopiero w retrospekcji, oglądając się wstecz, będziecie mogli zobaczyć, jak duże kroki zostały zrobione, bez zwracania szczególnej uwagi na wyjątkowość tego dnia. Starajcie zachować w tym dniu spokój, bądźcie w sobie i bądźcie świadomi, dużych zmian, jakie nastąpią w Waszej biologii.

   Już wiele razy była zapowiadana aktywizacja Waszego 12-to pasmowego DNA. Będzie to duży krok w tym kierunku. Wasze DNA jest krystaliczne i jest niczym innym, jak olbrzymim odbiornikiem. Wszystko, co dzieje się w Universum, wszystkie gwiezdne konstelacje, wszystko skupia się w tym punkcie Mlecznej Drogi i będzie wysyłać do Was określone fale. I one będą formować Waszą świadomość. I w tym kontekście - 26 czerwca, jest to wyjątkowa data. Wszystko nastawia się w określony sposób, co umożliwi Universum wysłanie do Was pewnych fal. Wy odbierzecie je i  przyjmiecie w Waszej krystalicznej strukturze, przez co rozszerzycie niesamowicie swoją świadomość. Zorientujecie się, że pewne techniki - takie jak medytacyjne, uzdrawiające czy kreacyjne techniki - będą mogły przebiegać prawie 1:1 i będziecie mogli ich używać w większym zakresie i szybciej. Bądźcie w sobie, bądźcie doprawdy w sobie i czujcie te Zmiany. I jest bez znaczenia, czy będziecie je odbierać, jako negatywne czy pozytywne. Odbierzcie je po prostu, takimi, jakimi są. I jeżeli coś okaże się dla Was nieprzyjemne, to wiedzcie, że jest to konieczny krok w odpowiednim dla Was kierunku. I cokolwiek się Wam przydarzy, przyjmijcie to, jako odpowiednie i konieczne. Nie oceniajcie i nie oczekujcie, że musi Was spotkać to, czy tamto.

    W zasadzie jest to Radosne Święto dlatego, że Unversum powoli rozszerza się tzn. ukierunkowuje się w kierunku Centralnego Słońca, aby ta niesamowita świadomość, świadomość, jakiej jeszcze na tej planecie nie było, mogła być specjalnie na niej zaszczepiona. Możecie też ukierunkować, nastawić się w kierunku tej siatki energetycznej i Universum. I to bardzo ważne: nie przydarza się to Wam, ot tak, po prostu, tylko dawno temu zgodziliście się na to. I cokolwiek wydarza się, gdzieś w Universum - nie zdarza się nigdy poza Wami. A największe, co się zdarza - to jest Świadomość w Was.

   To jest tak, jakby ta powierzchnia powstawała w Waszych sercach, w świadomości i na fizycznej, cielesnej płaszczyźnie. I ta świadomość jest w Was a nie gdzieś w Universum, albowiem nie ma żadnych oddzielnych powierzchni, również jeżeli być może wypala (?) się w jakimś zdarzeniu, w konkretnym punkcie we Wszechświecie, jest to właśnie tak, że przenika to całą tę powierzchnię, tę całą multidymensjonalność. A to oznacza, że ta powierzchnia otworzy się w Was. Jest to kompletnie nowa powierzchnia, z nowym życiem uczuciowym, z nowym odbiorem zmysłowym, z nową możliwością kontaktów z innymi ludźmi. Jest to krok w kierunku Pokoju. Tak jest to przewidziane i pobłogosławione, nawet, jeżeli niektórzy ludzie będą się bać i z całą siłą będą trzymać się „starego”. Nie oceniajcie tego, co się zdarzy, tylko bądźcie otwarci na to - na uczucie osiągnięcia innej świadomości dla siebie. Zorientujcie się w tym, poczujcie to i bądźcie otwarci na ten dzień, cokolwiek on przyniesie. Dziękuję wszystkim ludziom, którzy rozpowszechniają te informacje, czy z grzeczności, czy poprzez opublikowanie w internecie, poprzez świętowanie uroczystości organizowanie seminariów w tym dniu.

   Nie chodzi o to, że trzeba coś zrozumieć lub wiedzieć, że coś się zdarzy, tylko bardziej o to, aby być razem lub ze sobą, w sobie, gdziekolwiek będziecie - w niesamowitej Miłości. Bo to, co się zdarzy, będzie Aktem Stworzenia, wywołanym przez Was, w jak największej Miłości. Napełniajcie wszystko Miłością, prawdziwą Miłością dla Was samych. Cieszcie się na coś, obojętnie, co się zdarzy. I mówię Wam, że wiele będzie musiało się zdarzyć. Ta data ma również bardzo duże znaczenie dla Ziemi.                                                                                     

  Jak zawsze, istnieją określone Prawa i Zasady. Wiele zostało Ziemi zabrane a teraz jest jej zwracane, ponieważ znajduje się teraz w chwili, kiedy na podstawie zasady równości, zabiera wiele energii z powrotem. Nie jest w rzeczywistości świadome branie, ponieważ Ziemia jest żyjącą Istotą, która nie jest w stanie Brania i Dawania. Nie chodzi o to, aby złośliwie wziąć sobie z powrotem coś, co zostało zabrane. Jest bardziej tak: jeżeli zabieracie coś Ziemi, to w ten sposób wprawiacie pewne wahadło w ruch, które osiągnie kiedyś najwyższy punkt. I z tego najwyższego punktu powróci kiedyś z powrotem. Nie będzie to zrobione przez Ziemię, tylko to wahadło będzie powracać w odwrotnym kierunku - tak samo, jak Universum, które Jest, ale wdycha i wydycha. Universum to, w swojej piękności składa się z redukujących się w sobie, falujących ruchów. Światło i Miłość są dla Was, biorąc fizycznie, ruchomymi falami. I tak, jak w jednym ruchu fali jest zabrane Ziemi, tak samo w cofającym się ruchu fali zostaje jej to oddane. I aby te okoliczności były dla Was do zniesienia, dajcie Ziemi każdego dnia tyle Miłości, ile możecie, bo ona tego potrzebuje. Jest to cofający się ruch wahadła, to wdech energii. Dajcie jej tyle Miłości i Energii, ile możecie, aby mogła ona osiągnąć znowu świadomość bycia uzdrowioną, mogła zamknąć swoje rany i aby ludzie na tej planecie mogli żyć w Pokoju i Harmonii z Naturą.  26 czerwiec jest pamiętnym dniem. To jest tak, jak gdybyście zrobili krok z bycia dzieckiem do bycia kobietą lub mężczyzną. Jest to zasadnicze wydarzenie. Określona epoka zostanie w ten sposób zakotwiczona i Świadomość Chrystusowa może rozwinąć się całkowicie na tej Ziemi - poprzez pojedynczego człowieka, ponieważ zakiełkuje zupełnie Wasza świadomość i będzie możliwe bezpośrednie porozumiewanie się ze Wszystkim Co Jest. Będzie to tak, jakby ktoś obudził Was przez pocałunek, albo tak, jakbyście się sami obudzili całując się!!! Ale nie powstanie zupełnie coś nowego -  to jest zupełnie niemożliwe. Bardziej jest tak, że wszystko już zawsze tu było. Dawałem już często wam przykłady na to - to tak, jakbyście wędrowali ciemną nocą z podręczną lampką. Nie zauważacie horyzontu i wszystkiego, co już istnieje. I ten 26 czerwiec jest dniem, w którym Wasza świadomość całkowicie zostanie oświecona, dniem, w którym stanie się możliwe zobaczenie wszystkiego takim, jakie jest.

   I nie powstanie zupełnie coś nowego, bo to jest zupełnie niemożliwe. Bardziej jest tak, że wszystko już zawsze tu było. Dawałem już często wam przykłady na to -  to tak, jakbyście wędrowali ciemną nocą  z podręczną lampką. Nie bierzecie pod uwagę horyzontu i wszystkiego, co już istnieje. Będziecie powoli przyzwyczajać się do swojej biologii, każdy z Was w swoim tempie i w sposób, w jaki zechce.

   Przeżyjcie ten dzień świadomie, bez oczekiwania, że zdarzy się coś niezwykłego, ponieważ dopiero wtedy okaże się to dla Was niezwykłe, kiedy będziecie patrzyć na to przez pryzmat czasu. Kiedy „jesteście” w zdarzeniu - wydaje się ono normalne - takie jak zawsze. Ale wiedzcie, że tego dnia coś rozkwitnie i podziękujcie Wszechświatu, podziękujcie temu, co ludzkie i temu, co jest boskie w Was i poprzez Was, dzięki czemu mogliście rozpoznać, że coś się w Was dzieje, że rzeczywiście zmienia się wasza Biologia i Wasz kod genetyczny, który teraz będzie mógł przyjąć zupełnie inne informacje a zatem Wasze ciało będzie mogło się zregenerować w zupełnie inny sposób. A zatem nie myślcie o wyzdrowieniu, czujcie się zdrowi. Nie myślcie o miłości i nie posyłajcie jej gdziekolwiek, bądźcie nią. Wszystko we wszystkim jest już obecne i chodzi o uświadomienie sobie tego.                                                                                                                  

   Odczuwajcie wszystko z miłością, obojętnie, co jest w Was, przyjmijcie to po prostu. Dla Was i każdego żyjącego stworzenia na tej planecie, te dni są czymś specjalnym a szczególnie ten dzień, w którym to wszystko będzie mogło się złączyć w pewną energetyczną formę, jako coś szczególnego dla Was wszystkich.

   Ukochane Anielskie Stworzenia, wiem, że w tych czasach macie do czynienia również ze strachem. Chciałbym powiedzieć Wam, że wasze strachy i lęki są zauważalne, kochane i uzasadnione, ponieważ jesteście ludźmi. I obojętnie, jak bardzo jest rozwinięta Wasza świadomość, macie również świadomość ludzką i poprzez nią, dowiadujecie się, co na Waszej planecie załamuje się, jak rozprzestrzenia się chaos, jak ludzie walczą między sobą i jak ból, cierpienie i nędza rozprzestrzeniają się. To ma naturalnie związek z tym, co zrobiliście sobie samym i tej planecie i w jaki sposób żyliście na niej. Nie oceniamy tego, ale taka jest rzeczywistość, którą nosi w swoim sercu każde ludzkie stworzenie i chodzi w niej o podjęcie decyzji. O podjęcie decyzji, aby zrobić coś dobrego, dobrowolnie i powiedzieć samemu sobie: „Chce przyjść i żyć w pokoju”-  co oznacza pozwolić odejść istniejącym systemom. A to związane jest ze strachem, ponieważ coś musi odejść. Strata jest związana dla Was z prastarym lękiem. Istniały kultury, które zostały zdziesiątkowane przez olbrzymie katastrofy. I w  Waszej kolektywnej świadomości jest głęboko zakopany ten strach i lęk. Rzeczywiście istnieją kolektywne doświadczenia, które są głęboko zakodowane w Waszych strukturach. I ponieważ obecne czasy są podobne tamtym, te doświadczenia otrzymują obecnie taką samą wibrację, jak kiedyś. Dlatego kochajcie się za Wasze lęki. Spróbujcie nie odsuwać ich od siebie, ponieważ one mają prawo zaistnieć i należą wręcz do waszych procesów. Jeżeli przeżywacie strach czy lęk, to nazwijcie je, ponieważ nie chodzi o to, aby je „usunąć” lub „pozbyć się” ich. Istnieją przecież ludzie, którzy są ważni dla Was. Macie dzieci, matki i ojców. Macie krewnych, przyjaciół i znajomych, których lubicie.

    I jeżeli widzicie, że ci ludzie cierpią, dotyka to również Was, co jest naturalną reakcją i tak powinno być. Z waszym ludzkim cierpieniem związane są pewne emocje i są one głęboko zakorzenione w waszej świadomości. Nie możecie ich skasować, pozbyć się ich lub je zamaskować, pominąć czy przechytrzyć. W ten sposób zrobicie je tylko większymi. Dlatego miejcie swoje lęki i strachy, odczuwajcie i przeżywajcie je. Co nie zostanie odczute i przeżyte, będzie coraz większe. I to  jest najważniejsza sprawa w tych czasach - aby te lęki móc gruntownie przeżyć - zrozumieć ten nagi śmiertelny lęk lub strach o przeżycie, poddając się mu i powiedzieć sobie: „wchodzę w ten strach i kiedy zorientuję się, że umieram ze strachu, to powiem TAK umieraniu. Powiem TAK lękowi o stratę, powiem po prostu TAK”. I jedynym sposobem, aby uczynić go znośnym dla siebie, jest całkowicie poddanie się mu w kompletnym TAK, w swojej nagości i małości. Niczego nie daje odsuwanie go na bok, co robi np. wielu duchowo zorientowanych ludzi mówiąc: „Nie mam żadnego powodu do strachu i wcale nie muszę go odczuć”. Zdarza się to wielu ludziom, ale nie o to przecież chodzi. Nie chodzi o to, aby w duchowy sposób określić, jak dużo lub jak mało się boicie. Kto w tych czasach nie odczuwa strachu, ten zaprzecza mu, ponieważ dzieje się tak wiele rzeczy, które patrząc z ludzkiego punktu widzenia, muszą budzić strach. Dlatego nie oceniajcie swojego duchowego rozwoju na podstawie tego, czy boicie się, czy nie. Macie wokół siebie wielu kochanych ludzi, których dobro leży Wam na sercu. Naturalnie możecie wejść w bycie w sobie, gdzie, to co się zdarza, można potraktować, jako pojedyncze zdarzenie, przez co straci ono na wielkości i intensywności, ale jesteście przecież ludźmi i jako tacy, odczuwacie strach czy lęk, które to, chcą być też przeżyte i zauważone.

   Ukochane Anielskie Istoty, konieczne jest również porozmawianie o dzisiejszej młodzieży, która wydaje się Wam czasami szalona i niczym nieograniczona. Mogę zrozumieć uczucia, które macie, jako rodzice, czy ktokolwiek inny, kiedy młodzi ludzie upijają się do nieprzytomności, palą lub zażywają narkotyki - rzeczywiście jest to bardzo dominująca energia. Ale jest to też znakiem tej młodzieży, kiedy te energie jeszcze raz totalnie spiętrzają się po to, aby mogła ona w końcu zrozumieć, że to niczego nie załatwia i w ten sposób nie znajdą żadnego oparcia. Jest faktem, że ta generacja nie ma żadnych przewodników, istniejących wśród ludów pierwotnych, którzy to prowadzą młodych ludzi, pokazując im granice i kontrolując ich. Dlatego w tym sensie mogę Wam powiedzieć, że jest, jak jest i wypowiadając zakazy, niczego nie załatwicie. Jedyne, co możecie zrobić, to stale i wciąż od nowa powtarzać i proponować - jestem tu, jestem tu dla Ciebie, kocham Cię i obojętnie, co się stanie, możesz zawsze do mnie przyjść.

   Naturalnie, jest to towarzystwo bez ograniczeń i nie chodzi o to, aby narzucać ograniczenia czy reguły, które nie będą zrozumiałe. Po prostu jest dużo szaleństwa w Waszych wnętrzach, w Was. Jeżeli bylibyście związani bardziej z naturą, wiedzielibyście, gdzie są Wasze granice, ale niestety kontakt ten został zagubiony, szczególnie w krajach zachodnich. Ale jest, jak jest. Mogę tylko powiedzieć Wam, że przyjdą czasy, w których dostęp do narkotyków nie będzie więcej możliwy, ponieważ nie będą dłużej produkowane. Nie osiągniecie też nic poprzez zabranianie, bo w ich języku zażywanie narkotyków i wypróbowywanie wszystkiego, jest „supercool”. I nie zmieni tego żadna Matka, która robi zamieszanie próbując wypersfadować to swojemu dziecku. Mogę Wam powiedzieć, że świadomość otworzy się u wszystkich i kiedyś ten problem przestanie istnieć. Jest to po prostu odbicie aktualnych czasów, odbiciem nadmiaru. Żadne z Was nie chodzi świadomie podczas zakupów w Domach Towarowych i Supermarketach. Powiem wam w wielkiej Miłości: przejdźcie się raz świadomie po Waszych dużych Domach Towarowych, gdzie kupujecie żywność. Istnieje tak duży nadmiar wszystkiego w każdym regale i stoi tak dużo żywności, która jest naszpikowana środkami konserwującymi - ma to odzwierciedlenie w rozmaitości różnych rzeczy, a jeszcze bardziej  w zachowaniu młodzieży, która doskonale podkreśla to w tym celu, abyście byli bardziej tego świadomi.

   Stańcie pewnego razu zupełnie świadomie w waszych halach towarowych i rozglądnijcie się - rozpoznacie w pewnym momencie, że to wszystko jest zupełnym szaleństwem! Jest to tak dalekie od tego, czego rzeczywiście potrzebujecie, ale proszę, nie oceniajcie tego! Nie jest to tak, że można było nie dojść aż do tego punktu, ale się stało tak, aby Wasza świadomość mogła zakiełkować, rozbudzić się. Musiało dojść dokładnie do tego punktu, w którym świadomość rozpozna, co jest przeznaczeniem Waszej prawdziwej natury!                                                                               

   Te codzienne sprawy, jakimi dzisiaj żyjecie, za 5 lat wydadzą się Wam absurdalne. Będziecie opowiadać sobie historie typu: pamiętasz jeszcze, jak kiedyś żyliśmy? Co kupowaliśmy i co jedliśmy? I rozpoznacie, jak ważne było robienie tego dzisiaj, aby dojść do takiej świadomości. Dlatego nie zmienicie Waszej młodzieży zakazując jej ciągle czegoś, nawet wtedy, kiedy powiecie im, że ich niesamowicie kochacie - chociaż to podtrzymuje łączność między Wami! Utrzymujcie ten kontakt i wiedzcie że: ostatecznie tylko Miłość zniesie i utrzyma to wszystko w tych czasach. 

   A niestety, bardzo często będziecie musieli przypatrywać się, jak bezgraniczność i totalny nadmiar, totalna bezwzględność - mówiąc w waszym języku - dekadencja bogactwa i nędzy -  stoją po przeciwnych stronach.

   Tak to jest, że wahadło tego, osiągnie swoją najwyższą pozycję w punkcie, kiedy przepaść między nimi będzie tak ogromna, że będzie mogła tylko opaść z powrotem - zawalić się. I kiedy runie system, będzie mógł znowu powstać najwyższy porządek rzeczy - taka jest uniwersalna zasada. I chociaż brzmi to bezwzględnie - im cięższy i bezwzględniejszy będzie ten system, tym szybciej upadnie, a im cięższy będzie to upadek, tym większy porządek zapanuje później. Jeżeli jesteście w środku tego – a jest to niezwykle bolesna zasada - pytacie wtedy: dlaczego właśnie mój syn, czy moja córka musi w tym uczestniczyć, ale w pewien sposób, to Wy wszyscy w tym uczestniczycie. I z mojej strony nie jest to żaden zarzut, albowiem wiem, że jest to jak odpalacz, jest to zapłon dla Nowego. Dlatego mogę tylko powiedzieć Wam, że wahadło będzie wychylać się jeszcze bardziej, aż załamie się i ponieważ te czasy są tak ważne, czasy, w których po jednej stronie istnieje niesamowite bogactwo a po drugiej niesamowite ubóstwo. Spróbujcie wziąć to pod uwagę i mówię o tym, nie po to, abyście szli i więcej kupowali lub posypywali się popiołem -  nie o to chodzi.

                                         Chodzi po prostu o Ś w i a do m o ś ć!!! 

   Chodzi po prostu o świadomość tego, co robicie (kupujecie) a co potrzebujecie. A  Wasza młodzież uczestnicząc w tym, nadaje kierunek wahadłu - przyszli tutaj po to, aby powiedzieć: „Tak, będziemy stać z przodu frontu, z awanturami, rozruchami, z ekscesami i wszystkim, co mamy do dyspozycji”. To są Dzieci Indygo, których awantury doprowadzą do najwyższego poziomu, ponieważ tylko w ten sposób może upaść ten system. Jeżeli wszyscy młodzi zachowywaliby się prawidłowo, czytali wieczorami, byli mili dla wszystkich ludzi, spotykali się w kółkach zainteresowań i siedzieli grzecznie w szkołach, to ten System NIE ZAŁAMAŁBY się.

   Jeżeli tak wielu ludzi nie miałoby chorych dusz, ponieważ warunki pracy są tak złe, jeżeli tak wielu ludzi nie byłoby chorych, ponieważ żywność nie ma więcej żadnej energii - to wszystko nie byłoby w takim stanie, jakim jest. Jest to Rewolucja - ten System zawali się - w ten, czy inny sposób.

   Ukochane Anielskie Istoty, Wasza praca jest bardzo ważna, te seminaria, które organizujecie, sposób, w jaki postępujecie codziennie, wymiana doświadczeń między Wami - nie rozmyślajcie za dużo o tym: co mogę zrobić, aby moje ciało nie czuło się tak sponiewierane! Taka wymiana energii powoduje właśnie takie objawy w ciele jak ociężałość i zmęczenie. To jest właściwe i sami prosiliście o to, aby móc w tym procesie uczestniczyć. Są to dla Was i Waszych ciał niełatwe czasy i mam prośbę do Was - powiedzcie sobie: tak, to jest normalne dla tych czasów, że moje ciało tak się czuje. Bądźcie zadowoleni, że możecie (jeszcze) chodzić, że rano możecie wstać i że tak wiele jeszcze innych spraw układa się - mówię Wam, że taka jest rzeczywistość - z powodu ciągłego rozszerzenia się świadomości i dopasowywanie energii, macie bóle głowy lub coś podobnego, czujecie się zmęczeni i chorzy. Dlatego poświęćcie sobie tyle czasu, na ile jest to możliwe, czasu, w którym możecie naładować swoje baterie, w którym być może wejdziecie w kontakt z naturą.

Bądźcie dla SIEBIE DOBRZY TAK CZĘ˜STO, JAK TO MOŻLIWE, BĄDŹCIE DLA SIEBIE SAMYCH PEŁNI MIŁOŚCI.

Kochamy Was i żegnamy się z Wami w wielkiej Miłości i Pokorze,

Archanioł Gabriel, który prosi o jak najszersze rozpowszechnianie tego przekazu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate