Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 596 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Nowe kanały świadomości

 Kochani!

      Kilka dni temu (26.06.2010r.) miało miejsce szczególne wydarzenie astrologiczne, planetarne, energetyczne i duchowe związane z rzadkim układem planet w naszym Układzie Słonecznym, zwanym Wielkim Półkrzyżem lub Wielkim Krzyżem. Wniosło ono wiele dobrego i nowego w Ziemską czasoprzestrzeń, zasiało w Jej  przestrzeni, a tym samym w ludzkich duszach i strukturach energetycznych kody i matryce Nowej Ziemi, tworząc tym samym nową przestrzeń Tworzenia. Zostały uruchomione nowe kanały świadomości i dostępu do Nowych Energii Wszechświata.

     Wydarzenie to było przygotowywane od stuleci, od wielu wieków. Nie odbyłoby się ono bez aktywnego udziału ludzi, którzy utożsamiają się z Matką Ziemią, ze Światłem i Miłością Wszechświata. Nasz osobisty wkład jest niezbędnym elementem do zmaterializowania Nowej Ziemi, do przejawienia wewnętrznej boskości.

      Pozdrawiamy z całego serca prezentując kilka przekazów jakie otrzymaliśmy w tych dniach.

Mariusz i Helena

Fundacja „Świadomość Ziemi”

 

*********************

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 26.06.2010r. o godz. 20.12

Przesłanie z Centralnego Słońca, Słońca Galaktycznego i Słońca Planetarnego – Heliosa i Vesty.

       Witajcie kochani bracia i siostry, szczególnie Ci, co aktywnie uczestniczą w współtworzeniu Nowej Ziemi i zaistnienia Ery Wodnika, Czasu Miłości, Miłosierdzia i Kosmicznego Człowieka!

      Witajcie ..., witajcie w nowym Świecie, w nowej Przestrzeni Tworzenia. Kosmiczna Miłość tworzy i rodzi. Dziś zrodziła nowe pole nowych możliwości i zaprasza do niego wszystkich, którzy chcą żyć, współistnieć i współtworzyć z poziomu serca i jedności ze Źródłem w samym sobie, a tym samym w całym Wszechświecie.

    Spójrzcie kochani w gwiazdy, w przyszłość i przeszłość, i wiedzcie, że jesteście ziemskimi kosmitami, jak też kosmitami na Ziemi, że jesteście świadomością Wszechświadomości, duszami, duchami przyobleczonymi w ciało, które powstało przede wszystkim z ziemskich pierwiastków, minerałów i wody, czystej duchowej wody życia. Łączycie w sobie tak wiele, że aż trudno to pojąć, ogarnąć i zrozumieć. Złoty środek to serce, to czucie i pojmowanie z poziomu miłości duchowej, wewnętrznej, będącej częścią Miłości Wszechświata.

      Twórzcie kochani w Świetle, bo światło naszych Słońc jest życiodajne, jest żywą Energią Źródła Pierwotnego Absolutu, jest po prostu Boskie, a więc nasze, wspólne, nieskończone i niezmierzone.

       Pochodzicie ze Światła i Nim są napełnione wasze dusze, wasze i nasze Świadomości.

      Światło - płynne, czyste, nieskazitelne niesie w sobie wszystko, czego potrzebują obecnie ludzie do dokonania wielkich spraw, do przekształcenia siebie w Kosmiczną Świadomość Współistnienia, do stania się Kosmicznym Wędrowcem Miłości i Światła. To jest zadanie ludzkości – stworzyć nową Cywilizację Miłości, która połączy w sobie piękno Natury z Boskim Duchem w każdym z jej członków. Kto szybciej wstąpi do tej Kosmicznej Rodziny Światła Miłości, ten pełniej i głębiej przyczyni się do zaistnienia Nowej Ziemi, a w szerszej perspektywie do Ery Miłości.

    Zgłębiajcie kochani istotę Światła, aby śmiało móc powiedzieć – Jestem w Jestem, Jestem Bogo-Człowiekiem w jedności ze Źródłem, Światłem Jestem, Miłością Jestem. Rozwijajcie to, co najpiękniejsze w każdym człowieku – Duszę, Ducha, Boskość, Światło i Miłość. Nowe czasy wibrują na tych częstotliwościach i każda dysharmonia, dysonans jest wyczuwalny i słyszalny coraz bardziej. Ci, co już kroczą ścieżką Światła Miłości wiedzą o tym dobrze, doświadczają tego na własnej „skórze”(od M.B. - prawo Przyczyny i Skutku wraz i z innymi prawami Kosmosu działają obecnie dużo szybciej jak kiedyś). Nie jest to kara za grzechy, a strojenie, które przynosi więcej dobra, aniżeli myślicie.

    To, że Ziemia obecnie krwawi, jest wynikiem jej samotransformacji i obciążania jej przede wszystkim poprzez ludzkość, która jako globalna społeczność nie potrafi, nie wie za bardzo jak kierować swoim rozwojem. Ludzie są niedoinformowani o rzeczywistym obciążeniu ekosystemu, o faktycznej degradacji środowiska naturalnego, o zachodzących zmianach energomagnetycznych, nie mówiąc już o subtelnych, energetycznych formach życia, zarówno człowieka jak i całej planety.

       Ludzkość potrzebuje edukacji - edukacji Duchowej, Kosmicznej. Ludzkość potrzebuje wsparcia - Kosmicznego Wsparcia. Ludzkość potrzebuje wyższej świadomości - Kosmicznej Świadomości. Ludzkość potrzebuje światła - Kosmicznego Światła. Ludzkość potrzebuje miłości – Źródlanej,  Czystej, Duchowej Miłości.

       To wszystko czego potrzebuje ludzkość jest, zawsze było, wystarczy po to sięgnąć, otworzyć się na kosmiczne, energetyczne i duchowe wymiary życia, na to co Ziemia, Kosmos, Światło i Miłość złożyło w ciele, umyśle i duszy każdego człowieka. Jest to droga znana, choć mało praktykowana.

    Teraz Kosmos chce pomóc bardziej wyraziście, przejrzyście i poprzez impuls Wielkiego Planetarnego Krzyża (od M.B. - szczególny układ planet w naszym układzie Słonecznym w dniach 24-26.06.2010r.) daruje Ziemi, a tym samym wszystkim ziemianom (nie mylić z ludzkością) niebywałą przestrzeń tworzenia. Jest to czysta przestrzeń Serca, przestrzeń wielowymiarowa, zbiorowa i indywidualna, rozproszona po każdej istocie, gdzie bije serce, gdzie płynie krew, gdzie jest duch i świadomość. W ten sposób każdy może tworzyć swoje życie od nowa, z nowego poziomu,w większej symbiozie i czystych tonach Boskiego Światła wiedząc, że współtworzy Nowy Świat, Nową Ziemię, Nowego Siebie, a więc nas wszystkich.

       Jest to bardzo czysta przestrzeń, która posiada ogromną  moc samoregulacji i samooczyszczenia. Kto wniknie w nią i zacznie wibrować w starych, dualnych wzorcach, ten zostanie z niej automatycznie „wypchnięty”, powróci tam skąd przyszedł, aby jeszcze raz przemyśleć, którą drogę wybiera, jaki świat chce budować. I nie jest to tylko świat wewnętrzny, czy też zewnętrzny, bo jest on i jednym i drugim. Jest to Świat Miłości, Świat Czystego Boskiego Światła, w którym nie ma miejsce na zabijanie, śmierć, choroby i agresję. Jest to Świat Miłosierdzia, Wspólnoty, Wyższej Jaźni, Czystych Intencji i  Aktywnej Twórczości.

       Tak oto Nowy Świat, Nowa Ziemia jest w zasięgu waszych rąk, jest w każdym człowieku.

    DZISIAJ ZESZŁY GLOBALNE KODY NOWEJ ZIEMI, ZOSTAŁY ZŁOŻONE MATRYCE I PROGRAMY NOWEJ ERY W PRZESTRZENI WASZEGO ŻYCIA, A PONIEWAŻ NIĄ ODDYCHACIE, W NIEJ ŻYJECIE, CZYLI  RóWNIEŻ W KAŻDEGO Z WAS, W KAŻDEGO CZŁOWIEKA. 

      Czy jesteście gotowi je aktywować? Czy czujecie to? Czy wierzycie w Miłość i Światło na Ziemi?

   Część tak, oni już realizują, uczą się i dostrajają do wewnętrznej boskości i bezpośredniej komunikacji ze Źródłem. Jest ich coraz więcej, choć ciągle za mało do materializacji Nowej Ziemi.

    Kosmiczni Sojusznicy Ziemi, galaktyczni współbracia, samo Źródło pomaga i stwarza przestrzenie nowych możliwości, globalnych możliwości.

    KOLEJNY SZCZEGóLNY IMPULS, AKTYWACJA KODóW I MATRYC NOWEJ ZIEMI NASTĄPI W SŁYNNYM JUŻ 2012 ROKU. ON BĘ˜DZIE MIAŁ INNY CHARAKTER, INNĄ MOC I ZNACZENIE.

    Ten obecny jest przygotowujący, dający czas na dostrojenie, na zamknięcie starych spraw, aby móc swobodnie przyjąć kosmiczne wyzwanie jakim jest Nowa Era, Era Miłości, Miłosierdzia.   

     Ludzkie dusze otrzymały dzisiaj niebywały impuls Boskiego Światła. Będą one teraz wzywały ludzi do przebudzenia i ukazania wewnętrznego blasku, przejawienia kosmicznej natury, rozkwitnięcia w ciele człowieka. Dusze wraz z kosmiczną świadomością będą zrzucać maski i pancerze jeżeli takowe są, zrywać sieci i zmieniać przyzwyczajenia. Idzie czas zmian, dużych zmian. SŁUCHAJCIE WIĘ˜C UWAŻNIE, CO DO WAS MóWI SERCE, CIAŁO, UMYSŁ, ABY JAK NAJŁAGODNIEJ PRZEJŚĆ Z JEDNEJ EPOKI W DRUGĄ. NAJLEPIEJ PRZESKOCZYĆ, DOKONAĆ KWANTOWEGO SKOKU. Wiedzcie, że Boska Świadomość jest kwantowa, że Boskie Światło jest pomostem, drogą i rzeką, a Miłość wszystko łączy, obejmuje sobą i rodzi nowe możliwości, daje życie i pokarm.

     W nowym Świecie, na nowej Ziemi nie ma miejsca na przemoc, na realizację starych wzorców. JEST MIEJSCE NA .........., I TU WPISZCIE CO WAM SERCE DYKTUJE, DO CZEGO TĘ˜SKNICIE, CO PODPOWIADA WAM DUSZA, ŚWIATŁO, CZYSTA BOSKA ŚWIADOMOŚĆ. ZRóBCIE TO, NIE WAHAJCIE SIĘ˜. TO NIE ZABAWA, to deklaracja, to wyrażenie siebie samego i Źródła w Was samych. To wspólny początek współtworzenia Nowej Ziemi. Ona jest w Was, odkryjcie Ją i twórzcie.

Jesteśmy z Wami, jesteśmy w Was, jesteśmy ...

Słońca Miłości i Światła

 

********************

 

Przekaz otrzymała Helena Nieczyporenko 26.06.2010r. o godz. 20.35

Witamy, mówi Rada Galaktyczna!

     DZISIAJ ROZPOCZĄŁ SIĘ˜ NOWY WIR EWOLUCJI NA ZIEMI. OTWORZYŁ SIĘ˜ KANAŁ ŚWIADOMOŚCI I DOSTĘ˜PU DO NOWYCH ENERGII WSZECHŚWIATA.

     Nie odczuwaliście dzisiaj dużej różnicy, ale widziałaś nowe Istoty, ich twarze, energetyczne formy. To właśnie jest jeden z objawów nowych czasów – otworzyły się nowe kanały informacyjne i przejawienia nowych częstotliwości.

    Dziękowałaś za dzień pełen spokoju i harmonii. Chcieliśmy pokazać wam jakie powinno być życie – doskonałe w swej formie, płynięcia zgodnie z rytmem Kosmosu, Natury, Słońca, zgodnie z naturą Źródła. Ten dzień miał być dla Was spokojny i harmonijny, abyście doświadczyli i poczuli do czego zmierzacie – do harmonii Miłości w Waszym życiu. Tak jak rozmawialiście – trzeba nauczyć się płynąć zgodnie z rytmem Wszechświata, wcześniej wyczuwać wszelkie sygnały, nurty i umiejętnie się dostrajać do nich.

    Gdy dostrajacie siebie i swoje życie do rytmu i pulsu Wszechświata, to wydarzenia same zaczynają układać się w logiczną całość. Z perspektywy czasu zauważycie (czego już nieraz doświadczaliście), że łatwiej się żyje w taki sposób, że zaczynacie kreować doskonałą harmonię w swoim życiu, że tworzycie i przyciągacie harmonię otoczenia, a każdy impuls lub fala dysharmonii może być i powinna zostać rozpuszczona w Energii harmonii i miłości.

Z wyrazami głębokiej miłości, 

Rada Galaktyczna

                                                                         
****************

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 23.06.2010r. godz. 9.00  

     No,  w końcu usiadłeś na przekaz! Mówi Chrystus w Tobie i we Wszechświecie (kilka minut wcześniej słyszałem zaproszenie do wzięcia przekazu, ale poranna krzątanina jakoś mnie od tego odciągała).

    Cieszy Cię to, że nie tylko w tobie, bo daje to poczucie zewnętrznego wsparcia,  bez którego trudniej się żyje, czuje się, że się umiera, zapada.

     Człowiek, który doznał olśnienia, oświecenia, błogosławieństwa, poczucia współistnienia ten wie, że jest częścią, żywą, aktywną składową organizmu o nazwie Ziemia i Kosmos, materia i duch, umysł i świadomość. Jest zależny od Tego, jak i wolny w Tym. Jest biorcą i dawcą. Jest świadomy współistnienia, choć nie zawsze realizujący prawa regulujące życie w kosmicznym ekosystemie. Człowiek często zapomina się, skupia za bardzo na sobie, swoich bliskich, rodzinie i przyjaciołach, o ile ma poczucie, że ich ma.

     Coś w człowieku dopomina się o przyjaciół, daje mu radość, gdy oni są. Są nawet ważniejsi jak brat i siostra, jak ojciec i matka. Dziwna konstelacja, znana od wieków. Przyjaźń ponad rodzinę, ponad więzami krwi. Odpowiedź jest prosta – przyjaźń jest czystym synonimem wolności, nieskrępowania, czymś co możemy zacząć i skończyć bez konsekwencji takich jakie są w rodzinie. Rodzina niesie odpowiedzialność w pierwszym rzędzie, przyjaźń natomiast głównie przyjemność, radość ze współobcowania, współistnienia, z tego, że się znamy, lubimy i cenimy. Czasami możemy w przyjaźni tworzyć, współtworzyć i wtedy wchodzi do niej też odpowiedzialność wyższego stopnia. Tak przyjaźń przeradza się w rodzinę. Ludzie stają się sami dla siebie szerszą rodziną.

    Wielokrotnie rodzina zawiodła, a przyjaciele pomogli. Jak to się mówi – dobrych przyjaciół poznaje się w biedzie. Wtedy gdy wszyscy inni Cię wykorzystują, zostawią, odwrócą się do ciebie plecami. Popatrz ile ludzi tak robi względem Ziemi – są tylko biorcami, często nawet pasożytami, które gdy tylko coś się stanie nie tak, to Ją przeklinają, narzekają na Nią, nie szukają z Ziemią kontaktu, zrozumienia, współistnienia, a tylko osobistych korzyści i przyjemności.

    Przyszedł czas PRZYJAŹNI, ZROZUMIENIA, ŚWIADOMEGO WSPóŁISTNIENIA W DUCHU MIŁOŚCI, W JEDNOŚCI Z ZIEMIĄ I NIEBEM, Z WIDZIALNYM I NIEWIDZIALNYM, ZE ŚWIATŁEM I MIŁOŚCIĄ, ZE ŹRóDŁEM W SOBIE I WE WSZECHŚWIECIE.

   Te wartości, te przyjaźnie są nadrzędne. Każdy człowiek ma być przyjacielem Ziemi i Kosmosu, Świadomym Członkiem Wielkiej Kosmicznej Rodziny.

  Wszechświat, Bóg, Źródło wzywa ludzi do PRZYJAŹNI, Braterstwa, do wzniesienia się ponad doczesne podziały, do sięgnięcia Absolutu w każdym człowieku, do przyjaźni z samym sobą. Od tego zaczynajcie – od przyjaźni z samym sobą. Dajcie sobie wolność, podarujcie coś, co was ucieszy w duchu, w środku. Nie kupujcie kolejnych zabawek, gadżetów, przedmiotów a podarujcie sobie wewnętrzny uśmiech, chwilę wytchnienia od przyziemnych spraw, poczujcie Miłość w sobie. Poszukajcie Jej tak, jak często to robicie gdy chcecie dobrze kupić samochód, komputer, ciuch – odwiedźcie wiele wewnętrznych komnat, przeglądnijcie różne strony życia i wybierzcie najlepszą opcję. Wsłuchajcie się w to, co mówi intuicja, ciało, coś ponad i obok umysłu. Jego też zaproście, poproście umysł o działanie we współpracy i synergii z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Boską Wibracją Świadomości.

   Bądźcie wewnętrznymi odkrywcami i budowniczymi w przyjaźni nie tylko już z samym sobą ale Waszym domem – Gają, Matką Ziemią. Uwierzcie, że jesteście jej dziećmi, że z jej atomów jesteście stworzeni. Poszukajcie ducha, duszę i pozwólcie im działać w Waszym życiu. Otwórzcie się na tą wspaniałą duchową przyjaźń. Dajcie się im ponieść, polatajcie śmiało, bez obaw. To coś, jak wycieczka w góry, wyjazd na wakacje. Fundujcie sobie takie chwile, nie pozbawiajcie siebie takich przyjemności i przyjaźni.

   Ziemia, piękna błękitna kosmiczna planeta potrzebuje dużo Miłości, mnóstwa przyjaciół, prawdziwych przyjaciół. Uwierz, że możesz nim być, że możesz dla niej zawsze coś dobrego zrobić, że możesz jej pomagać wielowymiarowo, a kochać całościowo. Pozwól sobie na taką miłość, pełną, głęboką, ofiarną i radosną. Ziemia woła, prosi, pokazuje – potrzebuję ludzkiej przyjaźni, zrozumienia, akceptacji, pomocy.

   Ziemia jak matka – rodzi, daje życie, chroni i karmi, wychowuje, ale też potrzebuje wsparcia i pomocy. Jest to naturalne, choć tyle dzieci nie rozumie rodziców, nie czuje tego, bo za bardzo skupia się na tym co widzi zewnętrznymi oczyma, co odbiera zwykłymi zmysłami.

   Czas przebudzić wewnętrzne widzenie i wiedzenie, wewnętrzne zmysły i możliwości, odmrozić serca, otworzyć umysły, uwolnić duszę!

    To są kosmiczne przesłania dla człowieka XXI wieku, dla całej ludzkości. Czytajcie znaki na Niebie, Ziemi, słuchajcie odczuwaniem, patrzcie z Miłością, żyjcie w Jedności, dbajcie o Ducha, bądźcie w przyjaźni z samym sobą, a więc Mną w Was.

Miłość Wszechświata

PS

Obecne strojenia planetarne i galaktyczne są kolejnym krokiem, a raczej kwantowym skokiem wielowymiarowego współistnienia, przygotowującym Ziemię do rozwoju nowych form istnienia, w tym Bogo-Człowiek (chodzi o niezwykłe ustawienie planet w naszym systemie słonecznym w dniu 26.06.2010 i 21.12.2012 roku i związane z tym przepływy Energetyczne). Ten Galaktyczny, sprzężony z Wszechświatowym Impulsem Centralnego Słońca i samego Źródła Boski Ton rozświetli ludzkie dusze, samą Ziemię co zaowocuje podniesieniem duchowych wibracji w tym sektorze Wszechświata, stworzy nowe mentalne przestrzenie do budowania i przejawiania Nowej Ziemi, nowego Kosmicznego Człowieka. Cieszcie się, że żyjecie w takim momencie Kosmicznej Implozji i Ewolucji, że możecie w tym uczestniczyć i być nie tylko obserwatorem, a dawcą i biorcą, twórcą i turystą, ciałem i duchem. Pomóżcie Ziemi, pomóżcie sobie, pomóżcie Światłu i Miłości. Pomoc jest niezbędnym elementem zaistnienia Nowej Ziemi, przejawiania Prawdy, globalnego Oświecenia. Nie wahajcie się myśleć, czuć globalnie, bo ile lat temu zaistniało dopiero pojęcie globalnej wioski w ujęciu ziemskim. Duch, dusza, duchowość to dopiero globalne zjawisko, więc go nie ograniczajcie swoją ograniczonością, a rozwijajcie nieskończonością i nieśmiertelnością. To są kierunki, drogi do zharmonizowania i przejawiania Kosmicznej Świadomości w każdym człowieku, w każdym istnieniu.

Płyńcie z nurtem  Kosmicznego Światła zjednoczeni w sercu i umyśle z samym Źródłem, Bogiem, Najwyższym Pierwotnym, Wiecznym Wszechduchem Miłości, który poprzez waszą duszę jest w Was. Pielęgnujcie ten skarb i wszystkie inne jakie macie, znacie, rozpoznajecie, które są przed Wami w tym procesie odkrywania.

KROM wraz z Radą Wszechgalaktyczną

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate