Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 498 517 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Przyszedł czas powiedzieć dość ...

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 27.03.2010r. godz. 7.15

    Widzisz, wczorajszy spacer pomógł lepiej spać, usunąć mocne sceny (oglądałem krwawy film o słynnej obronie Sparty przed Persami przez 300 żołnierzy) z sfery pola emocji, ale nie pamięci. Z tym jest zawsze trudniej. Dlatego tak ważne jest czym napełniasz umysł, pamięć. Rozum pamięta też emocje z tym związane. Lepiej więc dobierać sobie programy, filmy, które odniosą się do wartości wyższych, szlachetnych jak tych, które wykorzystują emocje i efekty specjalne do popularności, a więc kasowości „jadąc” na wartościach ważnych, istotnych dla ludzkości. Nieważne na jakim kontynencie, w którym kraju te fundamentalne wartości są takie same: pokój, miłość, braterstwo. I nie jest to dziełem przypadku, a naturalnej konstrukcji człowieka, tego co ma w genach i duszy. Nie idzie tego wykorzenić, choć można znieczulić, uśpić, na jakiś czas podporządkować. Przychodzi jednak moment, chwila, gdzie pojedynczy człowiek mówi dość!

Dość przemocy, dość manipulacji, dość oszukiwania i wykorzystywania. Dość, dość, dość, …

Teraz przyszedł czas, aby cała ludzkość powiedziała DOŚĆ!

Dość wojen!

Dość dyktatu pieniądza!

Dość cynizmu i prymitywizmu!

Dość egoizmu!

Dość wykorzystywania innych!

Dość wykorzystywania Ziemi!

Dość zanieczyszczania fizycznego i psychicznego!

Dość wszystkiego tego, co ogranicza ducha i świadomość!

    Nadchodzą czasy PRAWDY! Czasy Światła i Miłości. Każdy człowiek powinien uświadomić sobie jak ogromną władzę mają ci, co rządzą pieniądzem, armiami, prawami, jak też ci co łamią to prawo w imię zysku i zaspokojenia osobistych rządz. Są ci co robią to jawnie, jak i ci co robią to z drugiego rzędu, czy też nie będąc w ogóle jawnymi, skrytymi w tajnych nieformalnych stowarzyszeniach i grupach. Są ci co robią to brutalnie, działając w strukturach kryminogennych i mafijnych. Oni nadają kierunek, wskazują nurty, tworzą systemy, które należy zdemontować, rozłożyć na czynniki pierwsze, aby przestały funkcjonować i oddziaływać na psychikę, świadomość, zachowania i pragnienia ludzkości. Przyszedł czas odkrywania kart – kto jak gra. Od każdego człowieka zależy czy zechce siedzieć przy stole z tymi, co mają więcej pieniędzy i bawią się tym, patrzą jak się uwijasz, rzucasz, czasami coś wygrasz. Oni zawsze wygrywają gdy z nimi grasz tylko ty myślisz, że jesteś sprytniejszy, mądrzejszy, że tobie się uda być czystym, szlachetnym i bogatym. Historia i teraźniejszość pokazuje nam, że jest to prawie niemożliwe, że prędzej czy później przyjdzie weryfikacja czy to na poziomie ciała, umysłu, materii a nawet duszy.

    Trzeba obnażać działania nieetyczne poprzez ich nie akceptowanie, nie adoptowanie w swoje życie poprzez świadomy wybór pomiędzy doczesnością a wiecznością, pomiędzy życiem a śmiercią.

    Kosmiczny posłaniec Źródła Jezus pokazał wam możliwości zmartwychwstania nawet w obliczu ukrzyżowania, fizycznego uśmiercania. Mało kto patrzy na ten akt poświęcenia w ten sposób. Jezus chciał i miał pokazać ówczesnej i następującej po niej ludzkości możliwość życia po śmierci w fizycznej formie, o ile „Ja i Ojciec to Jedno”. To jest niezwykłe zwycięstwo nad śmiercią, systemem, przemocą, przekupstwem, władzą, żądzami doczesności.

   Kto jednoczy się ze Źródłem ten staje się wolny i nieśmiertelny, ten może przejawiać się i tu i tam, być w wielu miejscach naraz, rozlać swoją duszę i świadomość w wielu wymiarach i przestrzeniach.

To jest PRAWDA! To jest to ŚWIATŁO! Taka jest MIŁOŚĆ!

Wieczna, nieśmiertelna, życiodajna, miłująca, odradzająca tych, co ją przyjęli do swego życia.

Czy ty chcesz przyjąć Miłość do swego życia?

Czy chcesz ją rozwijać w sobie?

Czy szukasz jej, aby ją przejawiać?

   Jeżeli nie, to czas zakasać rękawy, zweryfikować poglądy i wartości. Stare umiera, odchodzi nie będzie to łagodna śmierć. Będzie boleć bardziej jak transformacja, przeistaczanie się w Nowego Człowieka. Oba procesy są w jakimś stopniu bolesne, ale mają inną dramaturgię, scenariusz. Ten pierwszy kończy się pogrzebem, ciemnością, ten drugi hapy endem. Wybór należy do ludzkości, do każdego człowieka.

O czym najczęściej śpiewacie, marzycie? O miłości.

Czego oczekujecie od życia? Bogactwa, szczęścia, spokoju, spełnienia.

To wszystko jest w Miłości, w Jedności z Naturą i Wszechduchem, ze Źródłem.

    Nowe Czasy, Nowy Człowiek, Nowa Ziemia to manifestacja jedności, urzeczywistnienie Świadomości Chrystusowej „Ja i Ojciec to Jedno”. Przyszedł czas nie tylko zrozumieć, a przejawiać. Bądźcie odważni ci, co są rosą Nowych Czasów, wytrwali i niezłomni w tym co robicie, jak żyjecie, gdzie idziecie, bo towarzyszy wam Światło i inni posłańcy Miłości.

   Wytrwajcie nawet jeżeli mielibyście umrzeć, bo zmartwychwstaniecie jak Feniks z popiołu, jak Jezus wstał z grobu, tak jak odradza się Natura. To wszystko jest w Was, w każdym człowieku, w Boskim Tworzeniu. Bądźcie nieśmiertelni i twórzcie Nową Ziemię, samym sobą, swoim życiem i ciałem, myślą i świadomością, sercem i duszą.

 Bądźcie Światłem, Prawdą i Miłością, a wkrótce zmierzch zmieni się w świt

i człowiek obudzi się w Nowym Świecie.

Bądźcie miłosierni, ufni i zdecydowani w drodze do Nieba na Ziemi.

   Przekazała Świadomość Chrystusowa, która jest w każdym. Trzeba ją tylko odkryć, rozwinąć i dojrzeć do bycia wolnym i nieśmiertelnym.

Jezus w Tobie

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate