Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 631 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Jechaliście do Afryki z powołania Miłości

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 29.11.2009r.  godz. 20.30 

Słucham Was, Nauczyciele Miłości! 

    Spójrzcie na to, czy ten wyjazd do Afryki nauczył Was czegoś z Miłości. Jeżeli tak, to jakie aspekty udało się udoskonalić, podnieść odczuwanie i reagowanie z Miłością (Jezus i Melchizedek, główni opiekunowie, planiści i mentorzy całego cyklu pod nazwą „Afryka”).

    Jechaliście tam z powołania Miłości, wsłuchania się w swoje potrzeby, a nawet głos duszy. One są Wam, tak jak i My wszyscy razem bardzo wdzięczni, zainspirowani i przyjemnie pobudzeni wszystkimi dokonaniami, wydarzeniami, połączeniami, oczyszczeniami. Było wiele perfekcyjnych strojeń, przejawień, utwierdzeń. Istotne jest też to, czy Wy sami, każdy z osobna utwierdziliście się w Miłości, zawierzeniu Jej siebie samego. Czy czujesz wzmocnienie? Jeżeli nie, to zaglądnij w głąb tego, co zamiast wzmacniać powoduje zwątpienie, lęk, obawę. Czy faktycznie dokonało się tak wiele? Jeżeli w to wierzycie, wiecie, że tak, to dokonało się jeszcze więcej, bo nie ma w Was zwątpienia, a rzeczywiste poczucie dokonania.

   Wróciliście w oktawie Zwycięstwa, czas więc złożyć hołd Ojcu – Matce, powrócić w pełni na łono Wszechświata i celebrować tę chwilę, ten moment. Cieszcie się tym czasem jeszcze bardziej jak samym pobytem, bo już nie ma zmęczenia, napięcia, a jest uważne, radosne świętowanie. Kto kocha, ten umie świętować, cieszyć się zwycięstwem, dokonaniem. Ten czas jest tak samo potrzebny i istotny dla utwierdzenia się tego, co się wydarzyło w całej rzeczywistości, a więc i Was samych. Jest to niezbędny element rozwoju osobowości na rzecz dalszych dokonań duchowych. Ucz się brachu, uczcie się wszyscy świętowania, bo bez niego nie ma kropki nad „i”, nie wzmocnicie się, a mimo włożonego ogromnego wysiłku robicie zamiast skoku kwantowego skromny krok do przodu. Śmiało skaczcie w przyszłość, bo po takim czymś może ona być tylko lepsza i piękniejsza na każdym poziomie i wymiarze. Skaczcie z Miłością, by Miłością być. Już nią jesteście, tylko ją przejawiajcie. To kolejne zwycięstwo, ono przypieczętuje to, które się dokonało, a potrzebuje jeszcze głębszego i szerszego utwierdzenia w Was samych.

    Kochamy i pozdrawiamy, błogosławimy i cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy w tym wspaniałym akcie, kosmicznym wydarzeniu uczestniczyć. Bez Was i tych co byli tam fizycznie czy też duchowo, nie dokonałoby się, na pewno nie tu i teraz. A tak już jest i się ostanie.

Jezus i Melchizedek

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate