Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 977 698 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Rozwijajcie wewnętrzną Boskość

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 08.08.2009r. godz. 8.08

Kochani!

Mówi Wszechgalaktyczne Słońce tego Wszechświata,

    Następuje czas łączenia tego co Boskie z tym, co jeszcze nie wibruje z boskimi dźwiękami, co nie przejawia Jego manifestacji w sobie, co nie żyje dla Miłości, nie rozwija Ducha Miłości.

    Otwierane są coraz to nowsze wrota, portale, kanały. Spływają coraz wyższe Energie. Roznoszone są fale Boskiej Świadomości Wszechistnienia, otwierane nowe przestrzenie tworzenia i bycia.

Czy chcecie być Słońcem czy cieniem?

Czy chcecie kochać i być kochanym?

Czy zdajecie sobie sprawę z duchowego dziedzictwa?

Gdzie chcecie skierować swój wzrok?

Czego chcecie doświadczać?

    Jeżeli chcecie być Słońcem, to łączcie się ze Mną - Centralnym Słońcem tego świata. Nie trzeba tego robić w jakiś skomplikowany sposób – wystarczy wyrazić świadomie, jasno i prosto taką intencję mówiąc np. „Tak, chcę być duchowym Słońcem! Tak, pragnę być człowiekiem, co nosi Słońce w sobie dla Nas wszystkich! Jestem Słońcem po wieki wieków, zawsze i wszędzie, tak mi dopomóż Bóg!” Takie wyrażenie woli uruchomi samoistne procesy dostrajające, uruchamiając to, co w danym człowieku jest uśpione, zakurzone, zapomniane, jak i będzie budowało nowe struktury, które umożliwią kwantowy rozwój, poszerzą świadomość, uwrażliwią, otworzą oczy na to, czego nie widziało, nie rozumiało i nie czuło się do tej pory. Takie jest Słońce – żyjące, tworzące, dające energię sobie i innym. Poczujecie tą moc w sobie, potencjał jakim jesteście. Czas go wykorzystać, uruchomić, rozwinąć, aby Światło Miłości mogło świecić jeszcze jaśniej, rozświetlać (czyli uzdrawiać) mroczne przestrzenie wielowymiarowego istnienia w Kosmosie. Pozwólcie siebie poprowadzić, aby być tym kim jesteście, a nawet więcej. Razem rozświetlmy, oświećmy ten świat.

    Jeżeli chcecie kochać, zawsze i wszędzie to zwróćcie się do samego Boga, Ojca-Matki wszystkich Wszechświatów o nieustanne prowadzenie i zawierzcie Jemu swoje życie, myśli, emocje, odczucia. Proście o łaskę Miłości, o rozpuszczenie tego wszystkiego, co nie jest w Was miłością, co nie służy Miłości, co przeszkadza w zjednoczeniu się z Miłością. Uczcie się kochać, reagować z miłością tam, gdzie tego nie potraficie, nie rozumiecie, a sami zobaczycie jak szybko nastąpi wzrost rozumienia, pojmowania i przejawiania miłości. Wiedzcie, że moc Słońca pochodzi z Miłości. Czyste Boskie Światło wypływa tylko z samego Źródła – od Boga. Łączcie więc Światło z Miłością, aby nieustannie Świecić i Promieniować Miłością. Ten duch, ta iskra Boża jest w każdym z Nas, w każdym człowieku i czeka na rozkwit, rozwój swoich możliwości. Z Miłością odkryjecie i poznacie to, co da Nam rozumienie, spełnienie, odczuwanie tak jak to Bóg postrzega, widzi i czuje. Wkroczycie na drogę Boskiego Mistrzostwa, Doskonałości, Wieczności.

     Skierujcie swój wzrok w nieskończoność Kosmosu jak i w swoją duchową naturę, bo tylko łącząc to co na zewnątrz z tym co wewnątrz osiąga się Boską Harmonię, staje się Bogo-Człowiekiem. Dostrzeżcie Miłość w niezliczonym Akcie Tworzenia, dawania życia innym, poczujcie sobą co jest w Was dobre, boskie, miłujące. Rozwijajcie wewnętrzną Boskość, łącząc ją nieustannie w byciu z Bogiem Wszechświatów, Źródłem Miłości:

Jam Jest portalem Miłości!

Jam Jest Światłem Miłości!

Jam Jest Ojcem tego Wszechświata!

Jam Jest łącznikiem widzialnego, stworzonego z Wiecznym Źródłem Wszechistnienia!

Kochani!

    Czas powstać i wyruszyć z Pieśnią Miłości w sercu, ciele, umyśle i duszy w nowe czasy, nowe przestrzenie, w nowy Świat Miłości i Miłosierdzia.

     Jam KROM, Centralne Wszechgalaktyczne Słońce Miłości tego Wszechświata wzywam Was moje dzieci, moi bracia i siostry do zwycięstwa Miłości w Was samych dla Nas wszystkich. Już czas, …

PS. Tak oto dokonało się – otworzyły się kolejne wrota. Jakie? Zobaczysz na Medytacji Miłości.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Proszę o modlitwę za mojego ukochanego psa Loca. Dzisiaj zjadł trutke na gryzonie:( Niech Boża...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Boże mój Wszemogacy Tatku mój proszę Cię o ochronę mojej osoby przed najbliższymi,ktorzy...
Niech tak się stanie!
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate