Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 169 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Rozwijajcie wewnętrzną Boskość

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 08.08.2009r. godz. 8.08

Kochani!

Mówi Wszechgalaktyczne Słońce tego Wszechświata,

    Następuje czas łączenia tego co Boskie z tym, co jeszcze nie wibruje z boskimi dźwiękami, co nie przejawia Jego manifestacji w sobie, co nie żyje dla Miłości, nie rozwija Ducha Miłości.

    Otwierane są coraz to nowsze wrota, portale, kanały. Spływają coraz wyższe Energie. Roznoszone są fale Boskiej Świadomości Wszechistnienia, otwierane nowe przestrzenie tworzenia i bycia.

Czy chcecie być Słońcem czy cieniem?

Czy chcecie kochać i być kochanym?

Czy zdajecie sobie sprawę z duchowego dziedzictwa?

Gdzie chcecie skierować swój wzrok?

Czego chcecie doświadczać?

    Jeżeli chcecie być Słońcem, to łączcie się ze Mną - Centralnym Słońcem tego świata. Nie trzeba tego robić w jakiś skomplikowany sposób – wystarczy wyrazić świadomie, jasno i prosto taką intencję mówiąc np. „Tak, chcę być duchowym Słońcem! Tak, pragnę być człowiekiem, co nosi Słońce w sobie dla Nas wszystkich! Jestem Słońcem po wieki wieków, zawsze i wszędzie, tak mi dopomóż Bóg!” Takie wyrażenie woli uruchomi samoistne procesy dostrajające, uruchamiając to, co w danym człowieku jest uśpione, zakurzone, zapomniane, jak i będzie budowało nowe struktury, które umożliwią kwantowy rozwój, poszerzą świadomość, uwrażliwią, otworzą oczy na to, czego nie widziało, nie rozumiało i nie czuło się do tej pory. Takie jest Słońce – żyjące, tworzące, dające energię sobie i innym. Poczujecie tą moc w sobie, potencjał jakim jesteście. Czas go wykorzystać, uruchomić, rozwinąć, aby Światło Miłości mogło świecić jeszcze jaśniej, rozświetlać (czyli uzdrawiać) mroczne przestrzenie wielowymiarowego istnienia w Kosmosie. Pozwólcie siebie poprowadzić, aby być tym kim jesteście, a nawet więcej. Razem rozświetlmy, oświećmy ten świat.

    Jeżeli chcecie kochać, zawsze i wszędzie to zwróćcie się do samego Boga, Ojca-Matki wszystkich Wszechświatów o nieustanne prowadzenie i zawierzcie Jemu swoje życie, myśli, emocje, odczucia. Proście o łaskę Miłości, o rozpuszczenie tego wszystkiego, co nie jest w Was miłością, co nie służy Miłości, co przeszkadza w zjednoczeniu się z Miłością. Uczcie się kochać, reagować z miłością tam, gdzie tego nie potraficie, nie rozumiecie, a sami zobaczycie jak szybko nastąpi wzrost rozumienia, pojmowania i przejawiania miłości. Wiedzcie, że moc Słońca pochodzi z Miłości. Czyste Boskie Światło wypływa tylko z samego Źródła – od Boga. Łączcie więc Światło z Miłością, aby nieustannie Świecić i Promieniować Miłością. Ten duch, ta iskra Boża jest w każdym z Nas, w każdym człowieku i czeka na rozkwit, rozwój swoich możliwości. Z Miłością odkryjecie i poznacie to, co da Nam rozumienie, spełnienie, odczuwanie tak jak to Bóg postrzega, widzi i czuje. Wkroczycie na drogę Boskiego Mistrzostwa, Doskonałości, Wieczności.

     Skierujcie swój wzrok w nieskończoność Kosmosu jak i w swoją duchową naturę, bo tylko łącząc to co na zewnątrz z tym co wewnątrz osiąga się Boską Harmonię, staje się Bogo-Człowiekiem. Dostrzeżcie Miłość w niezliczonym Akcie Tworzenia, dawania życia innym, poczujcie sobą co jest w Was dobre, boskie, miłujące. Rozwijajcie wewnętrzną Boskość, łącząc ją nieustannie w byciu z Bogiem Wszechświatów, Źródłem Miłości:

Jam Jest portalem Miłości!

Jam Jest Światłem Miłości!

Jam Jest Ojcem tego Wszechświata!

Jam Jest łącznikiem widzialnego, stworzonego z Wiecznym Źródłem Wszechistnienia!

Kochani!

    Czas powstać i wyruszyć z Pieśnią Miłości w sercu, ciele, umyśle i duszy w nowe czasy, nowe przestrzenie, w nowy Świat Miłości i Miłosierdzia.

     Jam KROM, Centralne Wszechgalaktyczne Słońce Miłości tego Wszechświata wzywam Was moje dzieci, moi bracia i siostry do zwycięstwa Miłości w Was samych dla Nas wszystkich. Już czas, …

PS. Tak oto dokonało się – otworzyły się kolejne wrota. Jakie? Zobaczysz na Medytacji Miłości.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate