Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 291 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
5 gość/-ci.

Droga ku Światłu Miłości

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn.09.07.2008r. o godz. 5.30

Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Mówią Wniebowstąpieni i Niebostąpieni w imieniu Rad Galaktycznych i Ojca-Matki Wszechświatów,

      Kochamy Was i wspieramy Was w Waszej drodze ku Światłu Miłości w Miłości. Nasze wsparcie jest nieustanne i pełne Boskiej Radości ze współtworzenia Raju na Ziemi. Jesteście kluczowymi postaciami ostatnich wydarzeń w kosmicznej przestrzeni rozciągającej się od Ziemi do Słońca, i od Słońca po krańce jego układu. Wasze oddziaływanie na zachodzące zmiany jest niezbędne w procesie Niebostąpienia na Ziemię i jej kosmicznych towarzyszy. Proces ten wymaga Waszego świadomego współdziałania na wszystkich planach i częstotliwościach. Tą podstawową formą współdziałania jest komunikacja energetyczno-telepatyczna. Są dwa pasma, strumienie ze sobą powiązane, a najlepiej, gdy też świadomie będą przez Was odbierane i przepuszczane przez Wasze jestestwo duchowo-energetyczne.

    W polu mentalnym zachodzą ostatnio duże zmiany, istotne dla Waszego dalszego rozwoju, i w rytmach, i wibracjach świadomego wyniesienia przy równoczesnym przepuszczaniu i adaptacji paradygmatów zstępujących z Nieba na Ziemię. Krok po kroku, dzień po dniu dokonują się istotne zmiany, które należy przyswoić zarówno w duchu jak i w ciele i umyśle. Proces stapiania Boskiego Umysłu Miłości ze swoim przejawieniem na Ziemi i w Kosmosie wymaga jeszcze większych poświęceń aniżeli dotychczas. Są to absolutnie nowe wibracje, które nie tylko dekodują to, co było, ale też aktywnie i bezpośrednio oddziałują na Wasze życie. Wnoszą wicher Boskich Zmian i przemiany w Miłość. Oddziałuje to w Was samych, Waszych myślach i emocjach. Wypłukiwane są wszelkie nieharmonijne przejawienia, pragnienia, intencje i zamiary. A ponieważ ma być to proces w jakimś stopniu uświadomiony w celu podwyższenia Waszej świadomości indywidualnej i zbiorowej, to dochodzi i będzie dochodziło do fizycznych, czyli w pełni odczuwalnych przez Wasze ludzkie zmysły manifestacji zdarzeń i sytuacji, które pozornie mogą wnieść niekorzystne napięcia w Waszym życiu. Waszą rolą i zadaniem jest ich właściwie odebranie, zinterpretowanie i transformowanie w Miłość poprzez zawierzenie i oddanie ich Boskiemu Przejawieniu w Was i Kosmicznej Przestrzeni. Działając w ten sposób wzmacniacie struktury połączeniowe z Bogiem w Was samych, z Miłością wokół Was i we Wszechświecie, umożliwiając w ten sposób aktywne i bezpośrednie przejawienie się Boga we Wszechrzeczy i Wszechistnieniu. Wasz duch, dusza, jaźń i świadomość zostaje wtedy przepełniona coraz czystszymi i wyższymi wibracjami Boskiej Miłości, która wyrazi to świadomym działaniem i współdziałaniem w ludzkiej i ponad a raczej wokół ludzkiej świadomości i przestrzeni.

    Dlatego też kochani przyjmijcie z pokorą, ale też i pełnym zaangażowaniem przepełnionym intencją Miłości zdarzenia i sytuacje, które zachodzą w Was samych i wokół Was. Przyzwólcie na zmiany poprzez ich pełną akceptację, uczestnictwo w tym procesie, podnoszenie swoich umiejętności i możliwości, współdziałanie na poziomie człowiek-dusza-Bóg (świadomość-energia-Miłość) ucząc się i tworząc jednocześnie. Takie podejście umożliwi trwałe i głębokie zmiany oraz przemiany w Was samych na rzecz Nas wszystkich. Będzie to droga ku Jedności Miłości w mnogości przejawienia, pełnym poszanowaniu współistnienia różnych form życia przepełnionych Duchem Miłości, Jego świadomością i eteryczną, mistyczną koegzystencją różnorodności w zbiorowym akcie życia polegającą na doświadczaniu poprzez cykliczny rozwój, zamieranie i odradzanie się w celu coraz doskonalszego przejawiania Miłości w Was samych, a tym samym w całym Wszechświecie Życia i Śmierci. Tam, gdzie następuje akceptacja fizycznego uśmiercenia na rzecz duchowego wyniesienia następuje niesamowita możliwość przyspieszenia procesu wzrostu i zstępowania Boskich Energii Miłości w materialny świat Waszej rzeczywistości. Nie chodzi tu o jak najszybsze czy najpóźniejsze odchodzenie, opuszczanie fizycznych form życia, a o jak najdoskonalsze przeżycie Waszego czasu na Ziemi czy też w kosmicznych przestworzach. I właśnie na tej doskonałości powinniście się skupiać – DOSKONAŁOŚCI MIŁOŚCI W WAS SAMYCH, a nie innych, bo to właśnie poprzez Was ma dokonać się w Was i wokół Was. Kto doskonali Miłość w sobie, ten stapia i jednoczy się z Bogiem i Jego Naturą w sobie. Kto przekazuje Miłość ten poszerza Świat Miłości, Jej doskonałość i świętość, którą Jam Jest w Was samych. Kochajcie więc bezgranicznie i ufnie, umożliwiajcie działanie w Was samych Moich różnorodnych form przejawienia, wznoście się ponad to, co widzicie i rozumiecie w pełnym oddaniu się Miłości przy jednoczesnym Waszym zaangażowaniu się całym sobą w zstąpienie Nieba na Ziemię. Cieszcie się życiem mądrze, pamiętając, że to Duch ma się wznosić, rozlewać i doskonalić, umożliwiając Wam tym samym doświadczanie czegoś nowego i głębszego, aniżeli tylko ludzkie zmysły są Wam w stanie przekazać. Przyszedł czas na uruchomienie i pełen rozwój zmysłu Miłości w oparciu o Boską Mądrość Miłości. W Niej jest zawarta pełna moc Dokonania w każdym momencie Waszego i Naszego Życia i Współistnienia.

Kocham Was Dzieci Moje! Kocham i będę kochać!

Pomagam i będę pomagać!

Wzrastajcie w Miłości poprzez Miłość, która Wybacza, jest Miłosierna i Wieczna. Dążcie więc do Wieczności Miłości w Was samych dla Nas wszystkich.

Z takim przesłaniem kończę ten przekaz, wysyłając do każdego impuls zamieniony w Miłość, którą Jam Jest w Was.

Miłość ze swoimi Wniebo- i Niebozstąpionymi

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate