Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 985 637 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Droga ku Światłu Miłości

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn.09.07.2008r. o godz. 5.30

Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Mówią Wniebowstąpieni i Niebostąpieni w imieniu Rad Galaktycznych i Ojca-Matki Wszechświatów,

      Kochamy Was i wspieramy Was w Waszej drodze ku Światłu Miłości w Miłości. Nasze wsparcie jest nieustanne i pełne Boskiej Radości ze współtworzenia Raju na Ziemi. Jesteście kluczowymi postaciami ostatnich wydarzeń w kosmicznej przestrzeni rozciągającej się od Ziemi do Słońca, i od Słońca po krańce jego układu. Wasze oddziaływanie na zachodzące zmiany jest niezbędne w procesie Niebostąpienia na Ziemię i jej kosmicznych towarzyszy. Proces ten wymaga Waszego świadomego współdziałania na wszystkich planach i częstotliwościach. Tą podstawową formą współdziałania jest komunikacja energetyczno-telepatyczna. Są dwa pasma, strumienie ze sobą powiązane, a najlepiej, gdy też świadomie będą przez Was odbierane i przepuszczane przez Wasze jestestwo duchowo-energetyczne.

    W polu mentalnym zachodzą ostatnio duże zmiany, istotne dla Waszego dalszego rozwoju, i w rytmach, i wibracjach świadomego wyniesienia przy równoczesnym przepuszczaniu i adaptacji paradygmatów zstępujących z Nieba na Ziemię. Krok po kroku, dzień po dniu dokonują się istotne zmiany, które należy przyswoić zarówno w duchu jak i w ciele i umyśle. Proces stapiania Boskiego Umysłu Miłości ze swoim przejawieniem na Ziemi i w Kosmosie wymaga jeszcze większych poświęceń aniżeli dotychczas. Są to absolutnie nowe wibracje, które nie tylko dekodują to, co było, ale też aktywnie i bezpośrednio oddziałują na Wasze życie. Wnoszą wicher Boskich Zmian i przemiany w Miłość. Oddziałuje to w Was samych, Waszych myślach i emocjach. Wypłukiwane są wszelkie nieharmonijne przejawienia, pragnienia, intencje i zamiary. A ponieważ ma być to proces w jakimś stopniu uświadomiony w celu podwyższenia Waszej świadomości indywidualnej i zbiorowej, to dochodzi i będzie dochodziło do fizycznych, czyli w pełni odczuwalnych przez Wasze ludzkie zmysły manifestacji zdarzeń i sytuacji, które pozornie mogą wnieść niekorzystne napięcia w Waszym życiu. Waszą rolą i zadaniem jest ich właściwie odebranie, zinterpretowanie i transformowanie w Miłość poprzez zawierzenie i oddanie ich Boskiemu Przejawieniu w Was i Kosmicznej Przestrzeni. Działając w ten sposób wzmacniacie struktury połączeniowe z Bogiem w Was samych, z Miłością wokół Was i we Wszechświecie, umożliwiając w ten sposób aktywne i bezpośrednie przejawienie się Boga we Wszechrzeczy i Wszechistnieniu. Wasz duch, dusza, jaźń i świadomość zostaje wtedy przepełniona coraz czystszymi i wyższymi wibracjami Boskiej Miłości, która wyrazi to świadomym działaniem i współdziałaniem w ludzkiej i ponad a raczej wokół ludzkiej świadomości i przestrzeni.

    Dlatego też kochani przyjmijcie z pokorą, ale też i pełnym zaangażowaniem przepełnionym intencją Miłości zdarzenia i sytuacje, które zachodzą w Was samych i wokół Was. Przyzwólcie na zmiany poprzez ich pełną akceptację, uczestnictwo w tym procesie, podnoszenie swoich umiejętności i możliwości, współdziałanie na poziomie człowiek-dusza-Bóg (świadomość-energia-Miłość) ucząc się i tworząc jednocześnie. Takie podejście umożliwi trwałe i głębokie zmiany oraz przemiany w Was samych na rzecz Nas wszystkich. Będzie to droga ku Jedności Miłości w mnogości przejawienia, pełnym poszanowaniu współistnienia różnych form życia przepełnionych Duchem Miłości, Jego świadomością i eteryczną, mistyczną koegzystencją różnorodności w zbiorowym akcie życia polegającą na doświadczaniu poprzez cykliczny rozwój, zamieranie i odradzanie się w celu coraz doskonalszego przejawiania Miłości w Was samych, a tym samym w całym Wszechświecie Życia i Śmierci. Tam, gdzie następuje akceptacja fizycznego uśmiercenia na rzecz duchowego wyniesienia następuje niesamowita możliwość przyspieszenia procesu wzrostu i zstępowania Boskich Energii Miłości w materialny świat Waszej rzeczywistości. Nie chodzi tu o jak najszybsze czy najpóźniejsze odchodzenie, opuszczanie fizycznych form życia, a o jak najdoskonalsze przeżycie Waszego czasu na Ziemi czy też w kosmicznych przestworzach. I właśnie na tej doskonałości powinniście się skupiać – DOSKONAŁOŚCI MIŁOŚCI W WAS SAMYCH, a nie innych, bo to właśnie poprzez Was ma dokonać się w Was i wokół Was. Kto doskonali Miłość w sobie, ten stapia i jednoczy się z Bogiem i Jego Naturą w sobie. Kto przekazuje Miłość ten poszerza Świat Miłości, Jej doskonałość i świętość, którą Jam Jest w Was samych. Kochajcie więc bezgranicznie i ufnie, umożliwiajcie działanie w Was samych Moich różnorodnych form przejawienia, wznoście się ponad to, co widzicie i rozumiecie w pełnym oddaniu się Miłości przy jednoczesnym Waszym zaangażowaniu się całym sobą w zstąpienie Nieba na Ziemię. Cieszcie się życiem mądrze, pamiętając, że to Duch ma się wznosić, rozlewać i doskonalić, umożliwiając Wam tym samym doświadczanie czegoś nowego i głębszego, aniżeli tylko ludzkie zmysły są Wam w stanie przekazać. Przyszedł czas na uruchomienie i pełen rozwój zmysłu Miłości w oparciu o Boską Mądrość Miłości. W Niej jest zawarta pełna moc Dokonania w każdym momencie Waszego i Naszego Życia i Współistnienia.

Kocham Was Dzieci Moje! Kocham i będę kochać!

Pomagam i będę pomagać!

Wzrastajcie w Miłości poprzez Miłość, która Wybacza, jest Miłosierna i Wieczna. Dążcie więc do Wieczności Miłości w Was samych dla Nas wszystkich.

Z takim przesłaniem kończę ten przekaz, wysyłając do każdego impuls zamieniony w Miłość, którą Jam Jest w Was.

Miłość ze swoimi Wniebo- i Niebozstąpionymi

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Proszę o modlitwę za mojego ukochanego psa Loca. Dzisiaj zjadł trutke na gryzonie:( Niech Boża...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Boże mój Wszemogacy Tatku mój proszę Cię o ochronę mojej osoby przed najbliższymi,ktorzy...
Niech tak się stanie!
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate