Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 629 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Świadomość Boga w Was samych

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski w dniu 24.01.2009r.

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

     Mówi Jezus,

    Dzisiaj rano ćwicząc wdychałeś moje Imię, Maryi, Ojca. Wydychałeś zaufanie, miłość, oddanie się. Jest to pewien cykl, który ma istnieć w Tobie, nieustannie odnawiany. Wchłaniasz po to, aby się odżywiać i tym promieniować wokół, tworząc przyjazne, świetliste pole dla Twojego otoczenia, aby i ono mogło łatwiej i z większym zaufaniem i radością napełniać się Boską Emanacją Życia. Ja to życie przejawiam, a więc i Ty też. Każdy z Nas przejawia.

     Zastanawiasz się, czy Bóg przez te niższe wibracje nie choruje. On – Duch, Energia, Inteligencja jest zdrowe, ale ciało choruje. I On to odczuwa w swoim sercu, wie w swojej świadomości, że mogłoby być doskonalej, przyjemniej, fajniej, ale coś gdzieś strzyka, boli, zatyka się. I My, Jego przyjaciele i dzieci, Jego ciało, pomagamy Mu uzdrowić to ciało, te komórki. Część z Nas gotowa jest poświęcić nawet swoje ciało, aby móc się odrodzić w kolejnej komórce, z tą samą świadomością, a nawet wzbogaconą o zdobyte przeżycia. Tak też jest w ciele człowieka, bo jest on stworzony na wzór i podobieństwo, zgodnie z Wizją Boskiego Tworzenia. Dlatego ingerowanie w te procesy, jest po części skalaniem tego projektu, tej wizji. Co innego, gdy to jest z Nim uzgodnione, czynione w duchu Miłości dla Miłości. Wtedy takie projekty, doświadczenia nabierają innego znaczenia i wsparcia.

     Waszym projektem jest zmiana energetyki i świadomości tego istnienia w Was samych dla Nas wszystkich. I My to tworzymy z Boskim błogosławieństwem, Jego wizją i wsparciem. Dlatego nie ma potrzeby obawiać się czegoś tam, bo zawsze jesteście otoczeni Jego Miłością, która jest dla Nas wsparciem, odżywieniem i poduszką powietrzną, która amortyzuje Nasze potknięcia i upadki. Warto, więc wołać o pomoc, nawet w tym ostatnim momencie, gdy już wiemy, że zapomnieliśmy się, zatraciliśmy świadomość miłości, aby złagodzić ten upadek, a co jeszcze ważniejsze znaleźć siły do odbicia się i to jak z trampoliny i wtedy udaje Nam się szybko podnieść, wzbić na inne poziomy życia, inne poziomy rozumienia. Jednym z nich jest świadomość Boga w Nas samych poprzez więzy ducha i duszy, bo to są Boskie powiązania, jak krwi w ludziach. To poprzez ducha, duszę łączycie się z Bogiem Ojcem, wpuszczanie go głębiej i pełniej do swojego duchowo-fizycznego przejawienia.

   Wielowymiarowość, wielopoziomowość, równoległość i równoczesność odczuwania – ogromne wyzwanie dla ludzkości. Przeżywacie obecnie globalność, która jako normę wprowadza już rozumienie mechanizmów jednego ciała w mnogości przejawienia. Kiedyś tak nie było na Ziemi. Ostatnie dwa wieki bardzo zintensyfikowały ten proces. Czas na wyciągnięcie wniosków w skali indywidualnej i globalnej. Pracujcie, więc nad sobą i roznoście świadomość Miłości po Ziemi i Wszechświecie. Bądźcie wielowymiarowi w Miłości. Przejawiajcie Miłość na wszystkich poziomach. Bądźcie tu i tam, ale zawsze teraz. Nie wybiegajcie myślami, planami zbytnio do przodu, nie żyjcie przeszłością, a bądźcie wielowymiarową Miłością, Miłością, która daje i sieje, zbiera i pomnaża, aby jeszcze piękniej i chwalebnie rozświetlić mroki swojego istnienia, stając się przykładem dla innych i samego siebie, że można, że jest to możliwe, że jest to potrzebne i dobre. Bądźcie dobrzy, tak by każdy z Was mógł powiedzieć Ja i Ojciec to Jedno!

Jam Chrystus Zbawiciel,

Jam Radość, hołd Ojcu zawsze składam.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate