Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 984 704 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Kontakt platformą do budowania Miłości

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn.15.09.2009r.  

 

     Miło, naprawdę miło, że siadasz do kontaktu. Jak wiesz jest on platformą służącą do budowania Miłości w Tobie i w całym Wszechświecie. Kto chce rozwijać swojego ducha, ukazać piękno swojej duszy, ten słucha Miłości by nią BYĆ. Nie ma innej drogi do Miłości, jak stapianie się z Nią całym sobą, na wszystkich płaszczyznach i wymiarach. Kontakt z Nami, ze Mną, wola usłyszenia, przyjęcia Ducha Miłości w siebie dla nas wszystkich jest nadrzędna i podstawowa w rozwoju jednostki, zbiorowości, a więc Jedności z Miłością. Tą jedność trzeba kształtować poprzez różnego rodzaju procesy, doświadczenia (Jezus mówi), a przede wszystkim życie Miłością, oddychanie, odżywianie się nektarem Bogów – Miłością.

     Gdy kogoś uważnie słuchasz to na ten czas stapiasz, zatapiasz się w tym, co ten ktoś do Ciebie mówi, przekazuje. Odbierasz nie tylko głos, ale mowę ciała, przekaz ukryty między słowami, niewypowiedziany ale zrozumiany. Gdy jesteś już otwarty na to, co mówi serce, a nawet dusza, to wiesz o dużo więcej, aniżeli zostaje wypowiedziane i przekazane w sposób intuicyjny, podświadomy. Miłość jest rozmową Ducha, Duszy, Ciała, jest pełnym przekazem, tym co go scala na wszystkich poziomach i tym co nadaje mu najgłębszą treść i sens.

     Jakże często płyną puste słowa, nic nie niosące poza sobą. Jakże często rozmawiacie kurtuazyjnie. Jak wiele jest pogardy, odrzucenia, wywyższania się w ludzkich dialogach i komunikacji. To wszystko można zmienić dodając do każdej rozmowy, kontaktu szczyptę Miłości, Jej mądrości, energii, tego co jednoczy a nie dzieli. Miłość szuka zawsze porozumienia, choć nie za wszelką cenę i ustępstwa, co do zasady i tego czym jest i po co jest.

Jezus

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Proszę o modlitwę za mojego ukochanego psa Loca. Dzisiaj zjadł trutke na gryzonie:( Niech Boża...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Boże mój Wszemogacy Tatku mój proszę Cię o ochronę mojej osoby przed najbliższymi,ktorzy...
Niech tak się stanie!
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate