Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 057 276 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Kontakt platformą do budowania Miłości

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn.15.09.2009r.  

 

     Miło, naprawdę miło, że siadasz do kontaktu. Jak wiesz jest on platformą służącą do budowania Miłości w Tobie i w całym Wszechświecie. Kto chce rozwijać swojego ducha, ukazać piękno swojej duszy, ten słucha Miłości by nią BYĆ. Nie ma innej drogi do Miłości, jak stapianie się z Nią całym sobą, na wszystkich płaszczyznach i wymiarach. Kontakt z Nami, ze Mną, wola usłyszenia, przyjęcia Ducha Miłości w siebie dla nas wszystkich jest nadrzędna i podstawowa w rozwoju jednostki, zbiorowości, a więc Jedności z Miłością. Tą jedność trzeba kształtować poprzez różnego rodzaju procesy, doświadczenia (Jezus mówi), a przede wszystkim życie Miłością, oddychanie, odżywianie się nektarem Bogów – Miłością.

     Gdy kogoś uważnie słuchasz to na ten czas stapiasz, zatapiasz się w tym, co ten ktoś do Ciebie mówi, przekazuje. Odbierasz nie tylko głos, ale mowę ciała, przekaz ukryty między słowami, niewypowiedziany ale zrozumiany. Gdy jesteś już otwarty na to, co mówi serce, a nawet dusza, to wiesz o dużo więcej, aniżeli zostaje wypowiedziane i przekazane w sposób intuicyjny, podświadomy. Miłość jest rozmową Ducha, Duszy, Ciała, jest pełnym przekazem, tym co go scala na wszystkich poziomach i tym co nadaje mu najgłębszą treść i sens.

     Jakże często płyną puste słowa, nic nie niosące poza sobą. Jakże często rozmawiacie kurtuazyjnie. Jak wiele jest pogardy, odrzucenia, wywyższania się w ludzkich dialogach i komunikacji. To wszystko można zmienić dodając do każdej rozmowy, kontaktu szczyptę Miłości, Jej mądrości, energii, tego co jednoczy a nie dzieli. Miłość szuka zawsze porozumienia, choć nie za wszelką cenę i ustępstwa, co do zasady i tego czym jest i po co jest.

Jezus

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Fundacja w Kontakt z Nami
Hej Anna! Twój wpis jest niestety okraszony rasizmem i negatywną oceną.Widać mamy swoje powody...
Life Balance kosztuje 570 Euro. Life Expert Profi 577 Euro. Urządzenia są dystrybuowane w...
Kamienie i inne przedmioty organiczne mają ogromny pozytywny wpływ na ludzki organizm. Trzeba...
trofilam na wasza strone bardzo interesujace rzeczy na zachodzie znane juz od ponad 30 lat....
JAKA JEST CENA TEGO APARATU
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate