Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 879 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Potrzeba dostrojenia i synchronizacji

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 07.07.2009r. godz.8.09

Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Dostrojenie – potrzeba synchronizacji

Mówi Jezus w imieniu Mistrzów Wniebowstąpionych (wraz z Kuthumi i Saint Germainem),

  Każdy związek, współistnienie wymaga dostrojenia wibracji i synchronizacji potrzeb oraz oczekiwań. Tak też jest w relacjach duchowych, energetycznych. Dostrojenie oznacza, że można wibrować na innych częstotliwościach, emanować innym światłem w taki sposób, że one się nie ścierają, zagłuszają, przyciemniają, a harmonijnie współistnieją, są wzajemnym uzupełnieniem i inspiracją dla siebie nawzajem. Synchronizacja oznacza z kolei umiejętność łączenia się w odpowiednim miejscu i czasie, aby dokonać czegoś wspólnie, razem. W ten sposób tworzy się Jedność – harmonijne współistnienie, łączenie się do realizacji wspólnych celów, zadań, przesłań.

  Jako Istoty Duchowe, Świadome Dzieci Boga powinniśmy na te elementy istnienia zwracać szczególną uwagę – dostrajać się i synchronizować swoje, nasze działania. Jednym z nich jest Nowa Ziemia. Ona potrzebuje pełnej synchronizacji świadomych istnień w Akcie Tworzenia Nowej Ziemi. Każdy człowiek powinien za swój osobisty priorytet ludzkiego życia postawić kilka celów, aby współuczestniczyć w tym procesie i współtworzyć ten Akt.

    Są one następujące:

  1. Dostrojenie się do wibracji Miłości.
  2. Umiejętność kontaktu telepatycznego, energetycznego z wymiarem Ducha Miłości, Świadomością Miłości, pierwotnym Źródłem Istnienia.
  3. Oparcie swojego życia na Wszechświatowych wartościach współistnienia i współtworzenia wypływających z Pierwotnego Prawa Superwszechświatów – MIŁOŚCI.

     Te trzy priorytety stanowiące też Jedno otwierają przed każdym z osobna, jak i przed wszystkimi Nami razem niebywałe możliwości tworzenia i harmonijnego współistnienia. Każdy dzień, moment życia otwiera przed Nami coś, co powinniśmy napełniać Miłością, uczyć się bycia Miłością w danej, konkretnej sytuacji, chwili, zdarzeniu, myśli, emocji, przestrzeni, świadomości. Skierowując swoje życie, energię, uwagę ku Pierwotnemu Prawu Miłości, ucząc się jego i rozpoznając na wielu płaszczyznach i wymiarach jednocześnie, zaczynamy dostrajać się do siebie, dostrzegać swoje współistnienie, współzależność, współodpowiedzialność za to, co stanowimy i kim jesteśmy. Chcąc być kimś życiodajnym, pozytywnym, twórczym trzeba nauczyć się, że osiąga się to poprzez współpracę, solidarność, braterstwo, które wypływają z Miłości.

Miłość współpracuje, stwarza możliwości tworzenia, daje życie, które może istnieć i być.

Miłość jest solidarna ze wszystkim co żyje, co oddycha miłością, odżywia się energią Miłości.

     Miłość jest bratem, wiecznym Źródłem Życia i to Ona tworzy rodzinę, bo gdzie jest braterstwo tam jest rodzina. Bez Miłości nie ma rodziny, dlatego tak ważne jest, aby w każdej ludzkiej rodzinie był niewidzialny brat – Bóg, Miłość, bo z Jej pomocą i prowadzeniem wszyscy będziemy sobie braćmi, tworząc jedną rodzinę Miłości. I nie chodzi tu o takie samo sobie bycie, a wyrażanie siebie w Miłości. Bratajmy się więc, twórzmy nową rodzinę dla Nowej Ziemi. Uczmy się bycia i wyrażania w Miłości, współistnienia dla dobra Nas wszystkich. Gdy zaczniemy to realizować, zaczną się spełniać pragnienia nie tylko Naszej duszy ale i osobowości, indywidualności. Wtedy też odkryjemy swoje prawdziwe duchowe oblicze, które zmieni cały świat, doda jemu skrzydeł, czego i Wam życzymy, ba, możemy w tym pomóc. Potrzebujemy ziemskich Aniołów, ludzkich współpracowników, synchronizowania działań, aby stworzyć Nowy Świat – Nową Ziemię. Obudźcie się, otwórzcie na bicie serca w Was samych dla Nas wszystkich. Odważcie się na bycie Chrystusami i razem Twórzmy Boskie Ciało Doskonałej Miłości, będąc jego świadomymi, harmonijnymi, zdrowymi, twórczymi komórkami, tkankami, organami.

Twórzmy Nową Ziemię, Ziemię nowych możliwości, gdzie Bóg i człowiek to Jedno Świadome Współistnienie Nas wszystkich.

    Kochamy, działamy, wspieramy i czekamy na globalne przebudzenie ziemian i ludzkości. Jesteśmy Rodziną Miłości!

Wniebowstąpieni

PS. Dołączcie do Nas, już teraz, gdziekolwiek jesteście!

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate