Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 178 856 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Michaesz - nowy Logos Ziemi

 Kochani!

    20 maja 2008 roku na planie duchowo-energetycznym Sanat Kumara – Planetarny Logos Ziemi ostatecznie przekaże swoje zadania i obowiązki jednemu z Mistrzów Wniebowstąpionych – Mędrcowi Micheasz. Był on przygotowywany do tej roli od kilku lat.

     W trakcie pełni Księżyca w zodiakalnym Byku nasze Słońce i Księżyc znajdą się pomiędzy Centrum Galaktycznym a Plejadami, czemu towarzyszyć będzie silne promieniowanie duchowo-energetyczne.

     Na Zegarze Mistrzów w dniu 20 maja kończy się miesiąc Posłuszeństwa a 21 maja rozpoczyna się miesiąc Mądrości, któremu patronuje Mistrz Wniebowstąpiony El Morya.

   To wydarzenie, to kolejny skok kwantowy w rozwoju Ziemi, który przybliża nas do pełnego zwycięstwa Miłości na Ziemi, a tym samym w naszym Układzie Słonecznym i Galaktyce.

    Każdy z nas może mieć swój własny udział w ułatwieniu i przyspieszeniu tego procesu, jakim jest sprowadzenie Nieba na Ziemię, zwycięstwo Miłości nad ciemnością.

Z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

                                                    *************************

Przekaz otrzymała Priska Arnold-Dinkel w maju 2008 roku (tłumaczyła z języka niemieckiego Victoria Hammernick)

       Dzięki rokowi przestępnemu, kiedy Słońce będzie w gwiazdozbiorze Byka, dwukrotnie spłynie na Ziemię moc energii pełni Księżyca i będzie ona bardzo specjalna. Będzie ona wyczuwalna już dwa dni przed 20 maja, dniem tzw. „Niebieskiego Księżyca”. W trzecim dniu po pełni Księżyca powinna już być w Ziemi zakotwiczona. Otwórzcie się więc na te energie już na dwa dni przed pełnią Księżyca. Zmieni ona przede wszystkim wasze fizyczne ciała, kiedy to przemienione będą synapsy mózgowe, dzięki czemu będziecie mogli odbierać rzeczywistość w większym niż dotychczas spektrum (stopniu).   

     Teraz Ziemia wkroczy w krytyczny punkt - tzw. „Point of No Return” (Punkt bez Powrotu) - gdzie ważne jest by jasno znać swoje cele. Bardzo wielu ludzi zdecydowało sie na to i są gotowi na następny krok, do kolejnego, wyższego wymiaru. Pracowali oni dużo nad przejrzystością swojej ludzkiej struktury. Ale jest jeszcze bardzo wielu ludzi, którzy uczepili się swoich starych struktur i trudno im się z nimi rozstać. Mamy nadzieję, że możliwe będzie jeszcze ich przełamanie, ale zależeć to będzie od wolnej woli poszczególnych ludzi, która to, musi być przez nas respektowana.

        W tymże dniu tj. 20 maja, zaistnieje kolejna możliwość ponownego przełamania tych struktur. Aby towarzyszyć ludziom, zbliżają się w tym czasie do Ziemi, na tyle, na ile to tylko możliwe, przede wszystkim Helios i Westa, Sanat Kumara i Micah Sophus. Być może, czas drugiej pełni księżyca w znaku Byka będzie dla wielu ludzi, którzy będą na to nieprzygotowani, czasem nielekkim. Będą być może myśleli, że „zwariowali”, ale po pewnym okresie przystosowawczym to minie. Ponieważ praktycznie nikt nie ma doświadczenia w procesie transformacji ciał z ciężkich na lżejsze, znajdujemy się na terenie doświadczalnym i być może będziemy musieli nasz plan, w krótkim terminie zmienić, w zależności od reakcji ludzi i ich ciał. Najcięższe w tym procesie są zmiany w sztywnych strukturach myślowych, które nie dopuszczają do zmian i uważają je za niemożliwe. Te sztywne wyobrażenia i przekonania mogą wywołać bunt w ciałach, odbierany być może, jako ból. Jesteście tak przyzwyczajeni do ciężkiej materii, że być może przestraszycie się, kiedy np.: wasza ręka stanie się niespodziewanie przezroczysta. Mimo tego, musimy to przeprowadzić.

    „Sygnał startowy” nastąpi w czasie „Niebieskiego Księżyca”. Energia, jaka w czasie następnych trzech dni dotrze do Ziemi, zacznie zmieniać przede wszystkim mózgowe struktury. Ponieważ musi nastąpić teraz oczyszczenie masowej świadomości, wraz ze zmienionymi strukturami mózgowymi, możliwa będzie zmiana zakorzenionych w niej dotychczas myślowych struktur. Stało się to możliwe, dzięki wysiłkowi tak wielu Świetlanych Pracowników, którzy zaczęli oczyszczać swoje własne struktury.

        Chcemy wszystkim, którzy to czytają, złożyć w sercu konieczność przygotowania się na dzień „Niebieskiego Księżyca”, poprzez odtrucie waszych ciał w sposób, jaki uważacie za stosowny. Wtedy zmiany w waszych ciałach będą przebiegały lżej. Nie bójcie się tego - jesteście stale pod opieką i potem będziecie się o wiele lżej i lepiej czuli.

         W tym samym czasie - w czasie „Niebieskiego Księżyca” - Sanat Kumara definitywnie przekaże berło władzy Logosa Ziemi Micahowi Sophus. Sanat Kumara służył Ziemi już bardzo długo i chciał zostać tutaj do czasu, kiedy wyniesienie Ziemi będzie zagwarantowane. W ciągu ostatnich lat Micah Sophus został starannie przygotowywany do tego zadania i w ostatnim czasie dzielili z Sanat Kumara to zadanie. Ale teraz nastał moment całkowitego przejęcia tych obowiązków i Sanat Kumara może już odejść. Cieszmy się z nim, że może przyjąć inne wyzwania. Bądźcie pewni, że Micah Sophus to zadanie - Ziemię i jej mieszańców całkowicie zaprowadzić do Światła - w zupełności wypełni.

W nieskończonej Miłości pozdrawiam Was,
Mahatma Ra Menora

                                                    *************************

Email do fundacji "Świadomość Ziemi" od Victorii Hammernick z 18.05.2008r.

Moi Drodzy!

    Przesyłam Wam kilka informacji, jakie dotarły do mnie i Willego w związku ze zmianą Opiekuna Ziemi i pełnią księżyca 20 maja br.

    Wiele sytuacji „zazębia" się i łączy. W sobotę, tydzień przed XI Medytacją Miłości miałam przepiękną wizję:

      Wokół Kryształu Ziemi zgromadzili się wszyscy Aniołowie i świadomi, kochający ludzie. „Oblepiliśmy" go dosłownie tak, że nie było wolnego miejsca na nim, a do środka Kryształu wstąpili Wniebowstąpieni Mistrzowie. Również wokół Ziemi było „ciasno" - umieścili się tam przedstawiciele innych cywilizacji z całego Wszechświata! I bardzo wolno, wspólnymi siłami, jak gdyby przemieściliśmy Ziemie w inną pozycję. To był niewielki ruch. I od tego momentu, ludziom zaczęły przemieszczać się helisy, było ich już sześć! 

     Natomiast w czasie ostatniej Medytacji Miłości, kiedy „podłączyłam" się do Was, po pewnym czasie poszłam swoimi  drogami byłam:

-  W lesie obok mego domu, gdzie wyciągnęłam z ziemi gnoma - Ducha Ziemi, któremu wyczyściłam buzie, kubraczek, buciki i obcięłam włosy.

-  Już razem poszliśmy nad Dreisam, pobliskiej rzeki, z której wyciągnęłam Nimfę - Ducha Wody. Oczyściłam jej sukienkę z wodorostów, wyczesałam włosy, które znowu stały się jej piękną ozdobą.

-  Na trawie obok czekała na mnie już Salamandra - Duch Ognia. Jej też pomogłam, głaszcząc ją, wyrównałam siłę jej ognia tak, że nie była już taka czerwona i gniewna.   

-  Naturalnie był tam też elf, Sylf - Duch Powietrza (najbliższy mej osobie), który cały czas mi towarzyszył i czekał cierpliwie, aż będę miała czas dla niego.

I tacy oczyszczeni i wystrojeni wiankami z kwiatów, traw i liści, udaliśmy się wszyscy na olbrzymia łąkę, pełną nam podobnych ludzi i Duchów Natury. I zaczęło się wielkie Święto, pełne radości i tańców.

     W czasie drugiej części medytacji widziałam tylko przepiękne kolory, dużo fioletowego, najwięcej zielonego. Potem barwy te, jakby zaczęły się przemieszczać ruchem spiralnym i wszyscy obecni w medytacji, jakby w oczekiwaniu, w pewnej odległości od jakiejś planety (?), która była jakby w mroku, obserwowali wschód Słońca (?) - Światła(?), wyjawiającego się zza jej półkuli.

    W poniedziałek, drugi dzień Zielonych Świąt, wcześnie rano, jakby obudziło mnie gorąco. Żar w moim sercu i w dłoniach powiększał się i wiedziona impulsem „do pracy!” zaczęłam „Modlitwę za duchy Natury", i jak każdego dnia „Różaniec dla światowego pokoju" w/g Elizabeth Prophet.

    Z Fioletowym Płomieniem Transformacji odwiedziłam i oczyściłam też moich najbliższych przyjaciół, Frieburg - miasto, w którym mieszkam, cały kraj, Polskę, Europę, cały Świat i Wszechświat. I otuliłam ich wszystkich Białym Promieniem Archanioła Gabriela oraz przekazałam i napełniłam ich Srebrzystym Światłem Ducha Świętego.

    Potem usiadłam, jak zwykle do codziennego kontaktu - przekazu i zapisałam:

„Alleluja! Alleluja! Alleluja!
Pan wstąpił do ciała mego i uzdrowił je.
Hosanna na Wysokościach i Ziemi.
Duch Boży obejmuje nas Skrzydłami Dużymi Swymi.
Dzisiaj czystość naszych ciał i serc roztacza blask, dając uwolnienie Ziemi,
Sylfom, Gnomom, Salamandrom i Nimfom.
Łączymy się w Miłości Bożej i jesteśmy Jednią
Ojcze - Matko Nasza, Królestwo Twe dziś na Ziemi.
Kłaniamy się z wdzięcznością i dziękując śpiewamy
Alleluja! Alleluja! Alleluja!"

    Od tamtej pory bardzo często, właściwie codziennie, sytuacja z gorącem i rytuał pracy z Fioletem i Promieniem Archanioła, odpowiedniego do każdego dnia, przekaz wierszem powtarza się.

     Jest to bardzo piękne i wzbogacające dla mnie i dlatego też, dzielę się tym z Wami kochani.

    W ogóle, od ostatniego Zjazdu, zmienia się dużo we mnie i wokół mnie. Czas leci szybciej, a ja coraz szczęśliwsza i jest mi tak dobrze, jak „u Pana Boga za piecem".

     Kończąc już całuję Was wszystkich i przesyłam w „przyczepce" przekaz Willego od Sanat Kumary i przetłumaczoną naprędce informację na 20 Maja.

 

Na fali Miłości I Światła
Victoria

                                                               -----------------------------------------

Fragmenty emaila, który otrzymała fundacja w dniu 6 maja 2008r. 

 

Światowa Diksza 19 maja 2008 roku
                                                       

    Buddyści na całym świecie obchodzą 3-dniowe święto Wesak na pamiątkę narodzin, śmierci i oświecenia Buddhy.

 

    Wesak (Sinhalesa) obecnie jest praktykowane nie tylko przez buddystów. W indyjskiej tradycji słowo Vaisakha jest nazwą pełni księżyca w Byku, najpotężniejszą w roku. Jest świętem ruchomym, przypada na pełnię księżyca w maju lub czerwcu.

 

    Nadchodzący Wesak w roku 2008 jest jednym z najpotężniejszych od 2000 lat. Podczas Wesak Słońce i Księżyc znajdą się w specjalnym położeniu pomiędzy Centrum Galaktycznym a Plejadami. Dużo ludzi wierzy, że legendarnym źródłem życia, inspiracji i pomocy dla Ziemi są Plejady.

 

    Galaktyczne Centrum - środek naszej Galaktyki jest potężnym źródłem fizycznym i spirytualnym.

 

    Kalendarz Majów pokazuje, że w roku 2012 Galaktyczny Ekliptyk (sferyczny układ odniesienia, którego środek jest bliski Centrum drogi Mlecznej, a równik znajduje się w płaszczyźnie Galaktyki) przejdzie przez galaktyczne Centrum dając początek nowemu światu.

 

    Od 16 do 19 maja 2008 na Ziemię napłyną niezwykle wysokie i owocne energie, które będą silną dawką dla naszej świadomości.

 

    W czasie festivalu Wesak buddyści celebrują uroczystości połączone z medytacjami, śpiewami, modlitwami, wypuszczaniem ptaków z klatek symbolizujących uwolnienie duszy i organizują pochody ze świecami.

 

    19 maja 2008r. – w poniedziałek, odbędzie się 6 światowych deeksh organizowanych w Golden City w Indii z inicjacji Avatara Kalki.

 

    Zapraszamy chętnych do wspólnych medytacji, co 2 godziny począwszy od 8.00 rano do 22.00. Można wybrać dogodną dla siebie porę.

 

    W tym bardzo ważnym dniu powinno nam towarzyszyć wyciszenie i skupienie się na własnym wnętrzu. Nawiążmy kontakt z Boską Energią, poprzez modlitwy, medytacje, spokojną muzykę i ogień świec. Tegoroczny Wesak jest wyjątkowy i będzie wspaniałą okazją na własne oczyszczenie, członków rodziny, bliskich, potrzebujących oraz na oczyszczenie środowiska. Połączmy nasze energie z energią osób, które nie będą mogły uczestniczyć. 

                                                                  ---------------------------------- 

 

 

 

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 18.05.2008r. o godz. 22:25

 

Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

 

Mówi Saint Germain, Jezus, Sanat Kumara też i ten Nowy – Sophus też (serdeczny śmiech).

 

     Mariusz – dobrze wiesz, że nie jesteście kanałem od wszystkiego, aczkolwiek wiele informacji i wydarzeń dokonuje się przy waszym współudziale. Uczestniczyliście w kilkunastu wyniesieniach Nauczycieli, ostatnio m.in. Maryi, wspaniałym Akcie, który wynosi Ziemię, dokonuje Cudu Przemiany i Zaistnienia. W Duchu i Energii Maryja zwyciężyła, teraz czas na Ziemską Manifestację. Dla Was ona jest często najważniejsza, bo przejawiacie się w sferze materii. Dla Nas w dużej mierze jest już wynikowa, choć stanowiąca dokonanie, materializację. A że takie rzeczy dzieją się w Kosmosie, to My możemy już świętować, cieszyć się i przygotowywać do nowych wyzwań i zadań. I im bliżej będzie materializacji marzeń Boga o świętej Ziemi – Perle Galaktyk, tym więcej będzie wspaniałych chwil w Niebie i na Ziemi.

    Wielu Nauczycieli, istot, cywilizacji zyska nowe możliwości i przestrzenie do dalszego rozwoju i niesienia Światła Miłości we Wszechświecie. Tak też jest z Sanat Kumara, który przekazuje obecnie swoją część obowiązków, eksperymentów, opieki i Miłości nowej Istocie, która się do tego od dłuższego czasu przygotowywała. Ta zamiana, przekazanie przyniesie nowe możliwości, bo każdy człowiek, każda istota wniebowstąpiona, to inny zbiór, inna konfiguracja, inne powiązania z jednym wspólnym spoiwem – Miłością ufną i posłuszną Stwórcy. Nie „na darmo” wydarza się to 20 maja – w końcowy dzień miesiąca Posłuszeństwa, w wigilię miesiąca Mądrości.

    Mądre Posłuszeństwo prowadzi do jedności wizji ucznia z wizją Boga, człowieka z Duchem Miłości. Takim uczniem, który zaznał bytności na Ziemi jest Micah Sophus (Mędrzec Micheasz), nowy Planetarny Logos Ziemi. Teraz On będzie wypełniał misję Miłości, która pomoże w Jej pełnym przejawieniu w ludzkiej rzeczywistości.

    Już wiecie, że rozpoczął się „na dobre” w skali ogólno-ziemskiej proces uruchamiania kosmicznych Helios człowieka, które będą bezpośrednio oddziaływać na ciało i życie człowieka. Będą zmieniały się reakcje, pola myślowe i emocjonalne. Dojdzie do tarć między ego, a duchem danej istoty; między komórkami fizycznymi, a wzorcami energetycznymi. To wszystko ma doprowadzić w ciągu kilku najbliższych lat do globalnych zmian świadomości, a co za tym idzie priorytetów ludzkich zainteresowań i życiowej aktywności. Będzie temu towarzyszyć trochę chaosu, poczucia zagubienia (utrata starego przy braku krystalizacji nowego), ale dla osób świadomych będzie to początek uczty duchowej, bo ich pasma, możliwości, poziomy rozumienia, czucia i odbioru wibracji Miłości zapewnia wyższe uczucia i doznania. W końcu zacznie się coś wyraźniej dziać, krystalizować, materializować na tyle mocno i często, że tylko ślepy i głuchy nie zobaczy i nie usłyszy.

    Kochajcie więc odważnie, ufnie się jednoczcie, przekazujcie informacje i przekazy, wspólnie pracujcie, aby STAŁO SIĘ˜, aby DOKONAŁO SIĘ˜, aby ZAISTNIAŁO NIEBO NA ZIEMI!

Jesteśmy z Wami, błogosławimy Was z Miłością,

Jezus, Sanat Kumara, Saint Germain, Micheasz i inni Mistrzowie Miłości 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
18 marca o godzinie 8,30 widnieje obraz rezonansu gdzie widać jakie fale będą za kilka godzin...
Witam, Bog jest we wszystkim I wszystkich we mnie w tobie w Aniolach. Powinnismy oddawac czesc...
Tak zgadzam sie.
Dziękuję za ten przekaz. Biorę odpowiedzialności za oczyszczanie mej świadomości, bym...
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Hej Maria! Dziękujemy za podzielenie się działaniem Znaku Miłości. To wspaniale słyszeć, że...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate