Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 056 155 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Uczę się brać przekazy telepatyczne ...

Witaj Renato!

Miło było nam przeczytać twój email, jesteśmy wdzięczni, że podzieliłaś się swoimi doświadczeniami i drogą.  Cieszymy się, że „poznaliśmy” kolejną bratnią duszę. Kochamy i pozdrawiamy,

Mariusz i Helena

Email z 24.04.2010r.

Dzień dobry!  

Dowiedziałam się o was na stronach Rose of Sharon - księga gości, gdzie już od pół roku aktywnie bywam. Jest dla mnie miejscem cennych informacji i pomocy. Dzięki niej dowiedziałam się co się ze mną dzieje (proces kundalini) i wiele, wiele innych cennych informacji. Jesteście następnym etapem w moim procesie duchowym, który widocznie rozpoczął się 5 lat temu, gdzie pewną znaną bioenergoterapeutkę w Polsce zachwyciło światło w mojej aurze i zaproponowała mi książkę Saint Germaina „Złota Księga”. Piłam ją duszkiem, ze łzami w oczach przez 3,5 roku. Chciałam więcej wiedzy i tak przez przypadek czytając o Saint Germainie odkryłam Summit Light House i jej filie w Helsinkach. Zamówiłam trochę książek i tak poznałam nowych Mistrzów Wniebowstąpionych oraz anioły. Od tamtego dnia rozmawiam z nimi codziennie. I to oni nakierowali  mnie dalej na Rose of Sharon i na was. Jestem im za to bardzo wdzięczna, bardzo ich kocham. Zachwycają mnie przekazy umieszczone na waszych stronach i zaczynam sama próbować kontaktów telepatycznych, uczę się. Mieszkam w Finlandii od roku 1987 i bardzo mało pisałam po polsku, więc proszę o wybaczenie moich błędów stylistycznych i innych. Jest mi łatwiej żyć, widząc, że jest więcej tak samo myślących i czujących ludzi. Był długi okres kiedy byłam całkowicie sama, za wyjątkiem oczywiście moich duchowych opiekunów. Nikt z ludzi mnie nie rozumiał a zmartwienie najbliższych przyprawiało o jeszcze większe cierpienie. Moim pragnieniem jest, aby i oni mogli dostąpić Łaski Oświecenia, jak również cała ludzkość. Dla dobra naszego własnego jak również naszej ukochanej planety, która tak cierpi. Ależ się rozpisałam, a moim zamiarem było tylko podziękowanie. Więc jeszcze raz bardzo dziękuję wam, dziękuję Bogu za was.

Pozdrawiam z zimnej Finlandii,

Renata

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Fundacja w Kontakt z Nami
Hej Anna! Twój wpis jest niestety okraszony rasizmem i negatywną oceną.Widać mamy swoje powody...
Life Balance kosztuje 570 Euro. Life Expert Profi 577 Euro. Urządzenia są dystrybuowane w...
Kamienie i inne przedmioty organiczne mają ogromny pozytywny wpływ na ludzki organizm. Trzeba...
trofilam na wasza strone bardzo interesujace rzeczy na zachodzie znane juz od ponad 30 lat....
JAKA JEST CENA TEGO APARATU
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate