Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 376 173 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Uczę się brać przekazy telepatyczne ...

Witaj Renato!

Miło było nam przeczytać twój email, jesteśmy wdzięczni, że podzieliłaś się swoimi doświadczeniami i drogą.  Cieszymy się, że „poznaliśmy” kolejną bratnią duszę. Kochamy i pozdrawiamy,

Mariusz i Helena

Email z 24.04.2010r.

Dzień dobry!  

Dowiedziałam się o was na stronach Rose of Sharon - księga gości, gdzie już od pół roku aktywnie bywam. Jest dla mnie miejscem cennych informacji i pomocy. Dzięki niej dowiedziałam się co się ze mną dzieje (proces kundalini) i wiele, wiele innych cennych informacji. Jesteście następnym etapem w moim procesie duchowym, który widocznie rozpoczął się 5 lat temu, gdzie pewną znaną bioenergoterapeutkę w Polsce zachwyciło światło w mojej aurze i zaproponowała mi książkę Saint Germaina „Złota Księga”. Piłam ją duszkiem, ze łzami w oczach przez 3,5 roku. Chciałam więcej wiedzy i tak przez przypadek czytając o Saint Germainie odkryłam Summit Light House i jej filie w Helsinkach. Zamówiłam trochę książek i tak poznałam nowych Mistrzów Wniebowstąpionych oraz anioły. Od tamtego dnia rozmawiam z nimi codziennie. I to oni nakierowali  mnie dalej na Rose of Sharon i na was. Jestem im za to bardzo wdzięczna, bardzo ich kocham. Zachwycają mnie przekazy umieszczone na waszych stronach i zaczynam sama próbować kontaktów telepatycznych, uczę się. Mieszkam w Finlandii od roku 1987 i bardzo mało pisałam po polsku, więc proszę o wybaczenie moich błędów stylistycznych i innych. Jest mi łatwiej żyć, widząc, że jest więcej tak samo myślących i czujących ludzi. Był długi okres kiedy byłam całkowicie sama, za wyjątkiem oczywiście moich duchowych opiekunów. Nikt z ludzi mnie nie rozumiał a zmartwienie najbliższych przyprawiało o jeszcze większe cierpienie. Moim pragnieniem jest, aby i oni mogli dostąpić Łaski Oświecenia, jak również cała ludzkość. Dla dobra naszego własnego jak również naszej ukochanej planety, która tak cierpi. Ależ się rozpisałam, a moim zamiarem było tylko podziękowanie. Więc jeszcze raz bardzo dziękuję wam, dziękuję Bogu za was.

Pozdrawiam z zimnej Finlandii,

Renata

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate