Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 598 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

ANIOŁY - kreacja, komunikacja, uzdrowienie - stopień podstawowy

KURS ONLINE   
ANIOŁY - komunikacja, kreacja, uzdrawianie
11-14 sierpień 2020 od 19:00 do 21:30

Stopień podstawowy   
       

Kocham Anioły :) Od dziecka je czułem, wierzyłem w nie bardziej jak w kościelnego boga. Pan Bóg przez wiele lat mojego życia był dla mnie zbyt karzący, groźny, abstrakcyjny. To Aniołowie pomogli mi wznieść się na wyższe poziomy duchowego rozumienia i odczuwania. Otworzyli mi umysł i serce na prawdziwe oblicze duchowego Ojca-Matki, na Boga, którego esencją jest bezwarunkowa Miłość, Miłosierdzie, Łaska. Na Wszeducha, który jest obecny we wszystkim, więc i we mnie. To w obecności Aniołów czułem się bezpiecznie i błogo. Zrozumiałem, że jestem czymś więcej jak pyłem marnym, że moja dusza jest boska. Czułem ich miłość, wsparcie i wiarę we mnie. Zrozumiałem, że mnie kochają i są gotowi pomagać mi w każdym aspekcie mojego życia

WIĘCEJ INFORMACJI I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Na kursie o Aniołach podzielę się moimi doświadczeniami, wizjami, wglądami paranaturalnymi, które przeżyłem dzięki otwarciu się na świat Aniołów. Przekażę Ci, jak się z nimi komunikować. Jak współpracować z Aniołami. Jak kreować życie doczesne i wieczne. Jak uzdrawiać siebie, ludzi, zwierzęta, naturę z Aniołami.  

Wprowadzę Cię we wspaniały świat Aniołów, Archaniołów i Archaii (żeńskie aspekty Archaniołów).  Pomogę odkryć i zrozumieć niewidzialnych posłańców Praźródła, Wszechducha, Ojca-Matki Wszechistnienia. Zrozumieć rolę i zadania Aniołów w aspekcie ludzkim, ziemskim, kosmicznym i duchowym.  

Otrzymasz dużo konkretnej wiedzy i wskazówek, które ułatwią Tobie osobisty kontakt z Aniołami i Stwórcą.

Będziemy pracować duchowo, mentalnie, energetycznie, fizycznie. Będą medytacje, ćwiczenia, praktyki duchowe. Zrobię to w sposób wielowymiarowy, holistyczny, przejrzysty i łatwy do samodzielnego stosowania.

PROWADZĄCY  - Mariusz Brzoskowski
RATOWNIK ZIEMI, TELEPATA, UZDROWICIEL DUCHOWY, NATUROPATA, THETA HEALER,  SZAMANISTA, TRENER ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO, SPECJALISTA BIOFEEDBACKU I BIOREZONANSU 

Autor wielu artykułów, biuletynów i książek o tematyce duchowej m.in. „Duchowa Arka - Świadoma Telepatia Miłości”, „Przekazy Wyższego Kosmicznego Rozumu”. Od 2004 roku prowadzi grupowe medytacje z przekazu, indywidualne sesje uzdrawiania  oraz autorskie warsztaty rozwoju duchowego nt. telepatii duchowej, bezwarunkowej miłości, potęgi ludzkiego ducha, umysłu i serca. Od lat zajmuje się terapiami grupowymi i indywidualnymi na wielu płaszczyznach i obszarach ludzkiego bytu.
Posiada ogromne doświadczenie życiowe – trenerskie, nauczycielskie, biznesowe i duchowe. Z przestrzeni serca dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. W 2004 roku inicjował założenie Fundacji „Świadomość Ziemi”, w której działalności aktywnie udziela się do dziś. W swoim życiu realizuje motto „Miłość, Duch, Natura”.  

4 WIECZORY Z ANIOŁAMI - OD 19:00 DO 21:30
WARSZTATY BĘDĄ PROWADZONE NA ŻYWO W FORMIE ZAMKNIĘTYCH WEBINARÓW ON-LINE

  • Cena promocyjna 215 zł. do 11.08. ,
  • Emeryci, rencisści, studenci - skontaktuj się z nami, a otrzymasz DODATKOWY RABAT 30% (cena do zapłacenia 152 zł).  tel. 509 905 498; 503 169 030; e-mail: fundacja@swiadomosc-ziemi.org 
  • Dodatkowe gratisy - kliknij na więcej informacji i formularz zgłoszeniowy poniżej: 

WIĘCEJ INFORMACJI I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

  • NIE PASUJE TOBIE TERMIN? Wykup dostęp już TERAZ i korzystaj z nagrania z kursu na platformie szkoleniowej VOD kursy.swiadomoscziemi.pl.
  • Dostęp  24/7 z nielimitowanym czasem użytkowania.
  • Po warsztacie będzie drożej.
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha