Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 600 629 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Afirmacje - refleksja i przykłady

Kochani!

       Kilka dni temu otrzymaliśmy email z prośbą o zamieszczenie afirmacji przydatnych w rozwoju duchowym. Zanim zaprezentujemy trochę afirmacji, to podzielimy się naszą refleksją na ich temat.

        Nasze doświadczenie uczy nas, że największą afirmacją jest jej faktyczne przejawienie w życiu codziennym. Wtedy staje się ona żywa i prawdziwa. Afirmację trzeba czuć, aby nią być. Według nas, nie warto powtarzać, mówić, nucić czy śpiewać czegoś z czym nie potrafimy się choć w jakimś stopniu utożsamić, nie mówiąc o stopieniu się z wartością, cechą którą afirmujemy, bo robimy to po to, aby daną afirmację przejawić, aby stała się nową, lepszą, doskonalszą, pełniejszą Miłości i Światła rzeczywistością w naszym życiu.

       Najlepiej gdy praktyki afirmacyjne zawierają moment świadomego odczuwania, zaobserwowania, co one wniosły do mojego życia. Warto więc po kilku, kilkunastu powtórzeniach przejść z fazy mentalnej, werbalnej do medytacji afirmacyjnej, oddania się w ciszy duszy i Bogu, odczuwając i nieanalitycznie obserwując wnętrze samego siebie (chodzi o to abyśmy nie oceniali, nie wyciągali od razu wniosków, nie uruchamiali mentalnych procesów, a po prostu byli w medytacji afirmacyjnej), rozpoznali co mam uzdrowić, odpuścić, oczyścić, udoskonalić, rozwinąć, przeistoczyć w MIŁOŚĆ i ŚWIATŁO.

    Skupianie się tylko i wyłącznie na powtarzaniu, czy to w myślach czy na głos nie mają takiego głębokiego oddziaływania jak ich poczucie w medytacji i przejawienie w życiu. W wielu naszych przekazach podane są podpowiedzi, czasami pełno zdaniowe afirmacje, które można użyć do pogłębienia więzi z duszą i Bogiem. Każdą afirmację można zmienić, udoskonalić pod swoim względem tzn. użyć słów, sformułowań, barwy dźwięku tak aby stanowiło to dla nas impuls zmiany na lepsze.

    Afirmacje są pomostami, łącznikami w związku z czym prawidłowe i naturalne jest to, że po jakimś czasie nie będziemy czuli potrzeby jej powtarzania. Gdy poczujemy, że jest już ona w nas, to możemy cieszyć się z tego, a nie na siłę ją dalej powtarzać, bo jest to już starta czasu i energii, który można wykorzystać na inne praktyki, a jeszcze lepiej na aktywne przejawianie i działanie dla nas wszystkich.

    Poniżej prezentujemy trochę afirmacji które zostały zebrane przez Stanisława, jak też przekaz Karola na temat jednej z nich. Więcej afirmacji znajdziecie w przekazach zamieszczonych na naszej stronie, czy też w książkach. 

Pozdrawiamy z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi”   

*****************

Fragmenty emaila z dnia 7.03.2010r.

Witam ciepło i serdecznie!

Czy mogliby Państwo umieścić na stronie artykuł z przydatnymi w Rozwoju Duchowym dekretami i afirmacjami? Przydałoby się to zebrać w jednym miejscu ...

Ze swojej myślę, że warto umieścić afirmacje kontemplacyjne, czyli: "Ja jestem" + cecha urzeczywistnienia

 1. podstawa – niewinność, zdrowie, moc, spełnienie, błogość
 2. hara – bezpieczeństwo, ugruntowanie, życzliwość, akceptacja, zgoda niezależność, wygoda, zadowolenie, przyjemność
 3. splot – radość, wdzięczność, szacunek, dostatek, pełnia, ciepło, przebaczenie
 4. serce – szczerość, miłość, ciepło, radość, ufność, hojność, otwartość
 5. gardło – spontaniczność, łatwość, otwartość, lekkość, delikatność, swoboda wolność, radość
 6. trzecie oko – pewność, cierpliwość, bezstronność, mądrość, sprawiedliwość, zdecydowanie, spokój, radość
 7. korona – piękno, szczęśliwość, prostota, prawda, rzeczywistość

To przykładowy spis, kilka cech umieściłbym na innych czakramach. Jestem przekonany, że posiadacie Państwo w swoich zbiorach niezwykłe wezwania - afirmacje - dekrety. Czyli dla przykładu: "Ja jestem Miłością". Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu Radości i poczucia Spełnienia na Drodze,

Kuba R.

***************

Zbiór afirmacji opracował Stanisław G. po V Zjeździe Ratowników Ziemi (styczeń 2007) na podstawie odczytanych na nim przekazów. Afirmacje pomocne są dla wykonania przekazu Ojca Ellocheta, Miłości Wszechświata, skierowanego do Ratowników Ziemi. *

 • Jestem całkowicie podporządkowany Bogu i we wszystkim podlegam Jego Boskiemu  przewodnictwu, prowadzeniu i ochronie.
 • We współpracy z Bogiem i z Nauczycielami Wyższego Kosmicznego Rozumu, będąc Im posłusznym, realizuję Boskie Zamierzenie uczynienia z Ziemi i z całego Wszechświata miejsca dla stałego przejawiania się Światła, Miłości i Uniwersalnych Praw Wszechświata.
 • Realizuję wizję Boga, dotyczącą istnienia świata pulsującego miliardami żywych, twórczych i kochających się istot, które wzajemnie się uzupełniają i dopełniają, tworząc nowe przestrzenie i wszechświaty.
 • Kocham siebie z całego serca i ze wszystkich sił, i z taką samą miłością kocham i obdarowuję Boga, całe Jego Stworzenie, wszelkie życie.
 • Oddalam strach i iluzję odrzucenia od Boga i całego jego Stworzenia, gdyż wybrałem miłość, przewodnictwo Boga, Jego prowadzenie i ochronę we wszystkich aspektach mojego życia.
 • Odrzucam wszystkie stereotypy, wszystkie ziemskie normy postrzegania i osądzania siebie i innych, a także pozbywam się wszystkich masek jakie przybierałem na tym ziemskim świecie, które przysłaniają naturę mojej Boskiej Istoty.
 • Jestem wolny i swobodny jak przysłowiowy ptak.
 • Wspinam się na kolejne szczeble ewolucji, a w szczególności kwantowej ewolucji Miłości, bo tylko Miłość skutecznie uzdrawia Ziemię, Ludzkość, Wszechświat.
 • Wybaczam wszystko wszystkim, także i sobie, i jednocześnie proszę o wybaczenie wszystkich nieprawości jakich się dopuściłem kiedykolwiek względem kogokolwiek.
 • Jestem rycerzem Boga i z miłością, ale i ze stanowczością, realizując Wolę Boga skutecznie przeciwstawiam się nieprawościom sił ciemności i ich popleczników.
 • Nieustannie oczyszczam swoje serce, umysł, ciało i pragnienia.

Jestem siewcą.

Jestem radosny.

Jestem wytrwały.

Jestem pokorny.

Jestem odważny.

Jestem zdecydowany.

Jestem uważny.

Jam jest Bogo-Człowiek, bo Bóg jest ze mną i we mnie.

Jam jest Boskim Przejawieniem na Ziemi i we Wszechświecie.

Jam Jest Boską Świadomością.

Jam jest Boską Miłością.

Jam Jest Boskim Ciałem.

Jam Jest Boskim Człowiekiem.

Jam Jest Regentem Ziemi i Wszechświata.

Jam Jest Lekiem i Przyczyną.

Jam Jest Boski Odnowiciel Wszechświata.

Jam Jest w Służbie Ojca-Matki.

Jam Jest Sługą Wszechświata.

*Byłoby dobrze, aby:

 • poprosić Boga o aktywną obecność przy odmawianiu afirmacji, a także pomoc w ich realizacji
 • przynajmniej w odniesieniu do niektórych afirmacji, w intencji ich realizacji, odmówić  modlitwę

****************

Zebrane przykłady dekretów i afirmacji Fioletowego Płomienia przez Stanisława G.:

 • JAM JEST Bytem Fioletowego Płomienia, JAM JEST czystością Boskiego marzenia. JAM JEST Fioletowym Ogniem, Który płonie, JAM JEST czystością jakiej pragnie Bóg.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, działasz we mnie i przeze mnie według Boskiej woli, dla mojego najwyższego dobra, dobra ludzkości, Ziemi, wszechświata oraz  Boskiej chwały.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, Miłością wypełniasz serce, mądrością napełniasz umysł.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, rozpuszczasz wszelkie bariery, które zbudował człowiek oddzielając się od Boga.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, z człowieka czynisz Bogo-Człowieka.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, zsyłasz Miłość, doskonałe zdrowie, harmonię, pokój, urzeczywistnienie dostatku.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, oczyszczasz i wznosisz Ziemię oraz życie na Niej w wyższe oktawy Światła.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, zaprowadzasz czystość na Ziemi i w życiu człowieka.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, wytyczasz proste i świetliste drogi do Boskości.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, zaprowadzasz czystość i doskonałość myśli.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, wyzwalasz doskonałość w działaniach człowieka.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, pogłębiasz wiarę i ufność w Miłość, mądrość i moc Boga przejawiającego się w człowieku i przez człowieka.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, rozbudzasz altruizm, empatię, hojność, wielkoduszność, wspaniałomyślność i inne wzniosłe uczucia.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, zaprowadzasz zgodność myśli i działań człowieka z Miłością i z Boskimi prawami.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, całościowo uzdrawiasz każde nadużycie, ograniczenie, zniewolenie lub w innej formie sprzeniewierzenie Boskiemu prawu dokonane gdziekolwiek, przez kogokolwiek.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, w czystości utrzymujesz ludzką świątynię.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, pogłębiasz Miłość i świadomość jedni człowieka z Bogiem, z wszelkim życiem, w którym Bóg się zawiera.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, każdego kto dekretuje Ciebie z czystego serca, czynisz pokornym i oddanym Bogu narzędziem Światła i Miłości w Jego rękach.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, neutralizujesz ludzkie ego i wszelkie ograniczenia, jakie ono zbudowało.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, utrzymujesz człowieka zakotwiczonego w sprawiedliwości Boskiego planu.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, płonąc w serca wnętrzu jesteś miłosierdziem wiecznie prawdziwym.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, rozbudzasz w człowieku przejawianie się charyzmatów Ducha Świętego.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, rozpuszczasz karmę indywidualną i zbiorową.
 • JAM JEST Tym, Który wzywa Fioletowy Płomień, aby spalił, przemienił lub przetransmutował w Miłość wszelkie niezgodne z Boskim prawem pragnienia, emocje, dyskomforty oraz wszelką niedoskonałość, aby płonął wciąż w imię Miłości, aż JAM JEST Jedynym z Fioletowym Płomieniem. 
 • Bóg jest obrońcą, przewodnikiem, opiekunem. Będąc w świadomej jedności z Bogiem, z obecnością JAM JEST, z Fioletowym Płomieniem mam wszystko dla doskonałego życia i niczego mi nie brakuje.


****************

Przekaz otrzymał Karol Jełowicki dnia 27.02.2006r. godz.14.45

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele. O czym chcecie porozmawiać?

       Tu Jezus Chrystus Sananda, wasz Przyjaciel, Brat i Nauczyciel. Kochany Karolu, wiem, że pragniesz wiedzieć dlaczego 22.02.2006 roku, w czwartek wieczorem poprosiłem, abyście wystawiali podczas prac przygotowanych prac mój portret z Ziemią narysowany przez Ciebie. W tym czasie będę koordynował prace na wielu subtelnych poziomach. Te prace wykonujecie często w wielu miejscach i wymiarach naraz. Dla wielu z was schodzące pola, energie mogą powodować poczucie dyskomfortu. Dlatego powstały obraz, który jest naładowany pozytywnymi energiami, pozwoli na zejście KODóW i PóL ADAPTACYJNYCH. Pozwoli to na przyjmowanie energii i branie udziału w pracach w sposób bardziej harmonijny. Przygotowałem wraz z Lady Nadą, Archaniołami i Aniołami prace, którą zacznie Karol. Będzie ona miała miejsce w tym tygodniu. Kochani, jestem z was dumny i szczęśliwy, że tyle zaangażowania wkładacie we wszystkie prace transformacyjno-korygująco-przygotowawczych. Zrobiliście już bardzo wiele, ale dużo będzie jeszcze do wykonania, abyśmy mogli z „czystym sumieniem” powiedzieć, że jesteśmy gotowi do tak wspaniałej i fascynującej przygody jakim jest przejście na wyższe wymiary. Zapewniam was, że wszyscy Nauczyciele, cywilizacje i  inne Istoty Światła i Miłości wam żarliwie kibicują.          

Kochany Jezu, czy chcesz jeszcze coś dodać?

      Tak, moi najmilsi, w tym czasie kiedy mam zaszczyt przewodniczyć pracom, zapraszam was do przypomnienia sobie i intonowania matry Om Asatho Maa. Mogę was zapewnić, że jest to mantra transformująca i przygotowująca do wspomnianej cudownej przygody w 2012 roku. Aby was o tym przekonać przyjrzyjmy się tej mantrze i jej polskiemu tłumaczeniu. W sanskrycie ma ona następujące brzmienie:

Asatho maa sadgamaya
Thamaso maa jyothir gamaya
Mrityour maa amritham gamaya

Tłumaczenie na język polski wygląda następująco:

Od nierzeczywistego prowadź mnie do rzeczywistości,
Z ciemności prowadź mnie do światła,
Od śmierci prowadź mnie do nieśmiertelności.

Jeżeli dodamy do każdej linijki na początku OM, to otrzymamy afirmację ( mój Brat, Saint Germain w swojej złotej księdze napisał, że hinduistyczne OM = JAM JEST), o takim znaczeniu:

JAM JEST prowadzeniem (drogą) od nierzeczywistego do rzeczywistości,
JAM JEST prowadzeniem (drogą) z do światła,
JAM JEST prowadzeniem (drogą) od śmierci do nieśmiertelności.

Jeżeli jesteście ciekawi jak brzmi OM ASATHO MAA , to możecie znaleźć setki jej wariantów muzycznych w internecie w postaci mp3. To wszystko co chciałem wam przekazać. Miłujący was Braterską Miłością i Miłością Ojca Matki - Źródło,
Jezus Chrystus Sananda 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Tak chcę, wyrażam zgodę
Witam, Czy ktoś jeszcze wpisuje komentarze na blogu?? Jest 2019 rok i pusto tutaj jest
Niech się stanie:)
o zdrowie i szczęśliwą operację tętniaków mózgu w marcu br.
Zgadzam się
Jestem zainteresowana kupnem SCIO,jak mge uzyskac informacje o szkoleniu I jakie sa koszty zakupu...
TAK, CHCĘ, WYRAŻAM ZGODĘ
Tak chcę, wyrażam zgodę.
andrzej z Gdyni (kamyk zielony) w Deklaracja wolności
Wyrażam zgodę
Jezus o tym nie wspominał bo nie istniał a biblia jest fałszerstwem.
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate