Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 458 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Afirmacje - refleksja i przykłady

Kochani!

       Kilka dni temu otrzymaliśmy email z prośbą o zamieszczenie afirmacji przydatnych w rozwoju duchowym. Zanim zaprezentujemy trochę afirmacji, to podzielimy się naszą refleksją na ich temat.

        Nasze doświadczenie uczy nas, że największą afirmacją jest jej faktyczne przejawienie w życiu codziennym. Wtedy staje się ona żywa i prawdziwa. Afirmację trzeba czuć, aby nią być. Według nas, nie warto powtarzać, mówić, nucić czy śpiewać czegoś z czym nie potrafimy się choć w jakimś stopniu utożsamić, nie mówiąc o stopieniu się z wartością, cechą którą afirmujemy, bo robimy to po to, aby daną afirmację przejawić, aby stała się nową, lepszą, doskonalszą, pełniejszą Miłości i Światła rzeczywistością w naszym życiu.

       Najlepiej gdy praktyki afirmacyjne zawierają moment świadomego odczuwania, zaobserwowania, co one wniosły do mojego życia. Warto więc po kilku, kilkunastu powtórzeniach przejść z fazy mentalnej, werbalnej do medytacji afirmacyjnej, oddania się w ciszy duszy i Bogu, odczuwając i nieanalitycznie obserwując wnętrze samego siebie (chodzi o to abyśmy nie oceniali, nie wyciągali od razu wniosków, nie uruchamiali mentalnych procesów, a po prostu byli w medytacji afirmacyjnej), rozpoznali co mam uzdrowić, odpuścić, oczyścić, udoskonalić, rozwinąć, przeistoczyć w MIŁOŚĆ i ŚWIATŁO.

    Skupianie się tylko i wyłącznie na powtarzaniu, czy to w myślach czy na głos nie mają takiego głębokiego oddziaływania jak ich poczucie w medytacji i przejawienie w życiu. W wielu naszych przekazach podane są podpowiedzi, czasami pełno zdaniowe afirmacje, które można użyć do pogłębienia więzi z duszą i Bogiem. Każdą afirmację można zmienić, udoskonalić pod swoim względem tzn. użyć słów, sformułowań, barwy dźwięku tak aby stanowiło to dla nas impuls zmiany na lepsze.

    Afirmacje są pomostami, łącznikami w związku z czym prawidłowe i naturalne jest to, że po jakimś czasie nie będziemy czuli potrzeby jej powtarzania. Gdy poczujemy, że jest już ona w nas, to możemy cieszyć się z tego, a nie na siłę ją dalej powtarzać, bo jest to już starta czasu i energii, który można wykorzystać na inne praktyki, a jeszcze lepiej na aktywne przejawianie i działanie dla nas wszystkich.

    Poniżej prezentujemy trochę afirmacji które zostały zebrane przez Stanisława, jak też przekaz Karola na temat jednej z nich. Więcej afirmacji znajdziecie w przekazach zamieszczonych na naszej stronie, czy też w książkach. 

Pozdrawiamy z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi”   

*****************

Fragmenty emaila z dnia 7.03.2010r.

Witam ciepło i serdecznie!

Czy mogliby Państwo umieścić na stronie artykuł z przydatnymi w Rozwoju Duchowym dekretami i afirmacjami? Przydałoby się to zebrać w jednym miejscu ...

Ze swojej myślę, że warto umieścić afirmacje kontemplacyjne, czyli: "Ja jestem" + cecha urzeczywistnienia

 1. podstawa – niewinność, zdrowie, moc, spełnienie, błogość
 2. hara – bezpieczeństwo, ugruntowanie, życzliwość, akceptacja, zgoda niezależność, wygoda, zadowolenie, przyjemność
 3. splot – radość, wdzięczność, szacunek, dostatek, pełnia, ciepło, przebaczenie
 4. serce – szczerość, miłość, ciepło, radość, ufność, hojność, otwartość
 5. gardło – spontaniczność, łatwość, otwartość, lekkość, delikatność, swoboda wolność, radość
 6. trzecie oko – pewność, cierpliwość, bezstronność, mądrość, sprawiedliwość, zdecydowanie, spokój, radość
 7. korona – piękno, szczęśliwość, prostota, prawda, rzeczywistość

To przykładowy spis, kilka cech umieściłbym na innych czakramach. Jestem przekonany, że posiadacie Państwo w swoich zbiorach niezwykłe wezwania - afirmacje - dekrety. Czyli dla przykładu: "Ja jestem Miłością". Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu Radości i poczucia Spełnienia na Drodze,

Kuba R.

***************

Zbiór afirmacji opracował Stanisław G. po V Zjeździe Ratowników Ziemi (styczeń 2007) na podstawie odczytanych na nim przekazów. Afirmacje pomocne są dla wykonania przekazu Ojca Ellocheta, Miłości Wszechświata, skierowanego do Ratowników Ziemi. *

 • Jestem całkowicie podporządkowany Bogu i we wszystkim podlegam Jego Boskiemu  przewodnictwu, prowadzeniu i ochronie.
 • We współpracy z Bogiem i z Nauczycielami Wyższego Kosmicznego Rozumu, będąc Im posłusznym, realizuję Boskie Zamierzenie uczynienia z Ziemi i z całego Wszechświata miejsca dla stałego przejawiania się Światła, Miłości i Uniwersalnych Praw Wszechświata.
 • Realizuję wizję Boga, dotyczącą istnienia świata pulsującego miliardami żywych, twórczych i kochających się istot, które wzajemnie się uzupełniają i dopełniają, tworząc nowe przestrzenie i wszechświaty.
 • Kocham siebie z całego serca i ze wszystkich sił, i z taką samą miłością kocham i obdarowuję Boga, całe Jego Stworzenie, wszelkie życie.
 • Oddalam strach i iluzję odrzucenia od Boga i całego jego Stworzenia, gdyż wybrałem miłość, przewodnictwo Boga, Jego prowadzenie i ochronę we wszystkich aspektach mojego życia.
 • Odrzucam wszystkie stereotypy, wszystkie ziemskie normy postrzegania i osądzania siebie i innych, a także pozbywam się wszystkich masek jakie przybierałem na tym ziemskim świecie, które przysłaniają naturę mojej Boskiej Istoty.
 • Jestem wolny i swobodny jak przysłowiowy ptak.
 • Wspinam się na kolejne szczeble ewolucji, a w szczególności kwantowej ewolucji Miłości, bo tylko Miłość skutecznie uzdrawia Ziemię, Ludzkość, Wszechświat.
 • Wybaczam wszystko wszystkim, także i sobie, i jednocześnie proszę o wybaczenie wszystkich nieprawości jakich się dopuściłem kiedykolwiek względem kogokolwiek.
 • Jestem rycerzem Boga i z miłością, ale i ze stanowczością, realizując Wolę Boga skutecznie przeciwstawiam się nieprawościom sił ciemności i ich popleczników.
 • Nieustannie oczyszczam swoje serce, umysł, ciało i pragnienia.

Jestem siewcą.

Jestem radosny.

Jestem wytrwały.

Jestem pokorny.

Jestem odważny.

Jestem zdecydowany.

Jestem uważny.

Jam jest Bogo-Człowiek, bo Bóg jest ze mną i we mnie.

Jam jest Boskim Przejawieniem na Ziemi i we Wszechświecie.

Jam Jest Boską Świadomością.

Jam jest Boską Miłością.

Jam Jest Boskim Ciałem.

Jam Jest Boskim Człowiekiem.

Jam Jest Regentem Ziemi i Wszechświata.

Jam Jest Lekiem i Przyczyną.

Jam Jest Boski Odnowiciel Wszechświata.

Jam Jest w Służbie Ojca-Matki.

Jam Jest Sługą Wszechświata.

*Byłoby dobrze, aby:

 • poprosić Boga o aktywną obecność przy odmawianiu afirmacji, a także pomoc w ich realizacji
 • przynajmniej w odniesieniu do niektórych afirmacji, w intencji ich realizacji, odmówić  modlitwę

****************

Zebrane przykłady dekretów i afirmacji Fioletowego Płomienia przez Stanisława G.:

 • JAM JEST Bytem Fioletowego Płomienia, JAM JEST czystością Boskiego marzenia. JAM JEST Fioletowym Ogniem, Który płonie, JAM JEST czystością jakiej pragnie Bóg.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, działasz we mnie i przeze mnie według Boskiej woli, dla mojego najwyższego dobra, dobra ludzkości, Ziemi, wszechświata oraz  Boskiej chwały.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, Miłością wypełniasz serce, mądrością napełniasz umysł.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, rozpuszczasz wszelkie bariery, które zbudował człowiek oddzielając się od Boga.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, z człowieka czynisz Bogo-Człowieka.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, zsyłasz Miłość, doskonałe zdrowie, harmonię, pokój, urzeczywistnienie dostatku.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, oczyszczasz i wznosisz Ziemię oraz życie na Niej w wyższe oktawy Światła.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, zaprowadzasz czystość na Ziemi i w życiu człowieka.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, wytyczasz proste i świetliste drogi do Boskości.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, zaprowadzasz czystość i doskonałość myśli.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, wyzwalasz doskonałość w działaniach człowieka.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, pogłębiasz wiarę i ufność w Miłość, mądrość i moc Boga przejawiającego się w człowieku i przez człowieka.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, rozbudzasz altruizm, empatię, hojność, wielkoduszność, wspaniałomyślność i inne wzniosłe uczucia.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, zaprowadzasz zgodność myśli i działań człowieka z Miłością i z Boskimi prawami.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, całościowo uzdrawiasz każde nadużycie, ograniczenie, zniewolenie lub w innej formie sprzeniewierzenie Boskiemu prawu dokonane gdziekolwiek, przez kogokolwiek.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, w czystości utrzymujesz ludzką świątynię.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, pogłębiasz Miłość i świadomość jedni człowieka z Bogiem, z wszelkim życiem, w którym Bóg się zawiera.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, każdego kto dekretuje Ciebie z czystego serca, czynisz pokornym i oddanym Bogu narzędziem Światła i Miłości w Jego rękach.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, neutralizujesz ludzkie ego i wszelkie ograniczenia, jakie ono zbudowało.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, utrzymujesz człowieka zakotwiczonego w sprawiedliwości Boskiego planu.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, płonąc w serca wnętrzu jesteś miłosierdziem wiecznie prawdziwym.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, rozbudzasz w człowieku przejawianie się charyzmatów Ducha Świętego.
 • Fioletowy Płomieniu, aspekcie Boga, rozpuszczasz karmę indywidualną i zbiorową.
 • JAM JEST Tym, Który wzywa Fioletowy Płomień, aby spalił, przemienił lub przetransmutował w Miłość wszelkie niezgodne z Boskim prawem pragnienia, emocje, dyskomforty oraz wszelką niedoskonałość, aby płonął wciąż w imię Miłości, aż JAM JEST Jedynym z Fioletowym Płomieniem. 
 • Bóg jest obrońcą, przewodnikiem, opiekunem. Będąc w świadomej jedności z Bogiem, z obecnością JAM JEST, z Fioletowym Płomieniem mam wszystko dla doskonałego życia i niczego mi nie brakuje.


****************

Przekaz otrzymał Karol Jełowicki dnia 27.02.2006r. godz.14.45

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele. O czym chcecie porozmawiać?

       Tu Jezus Chrystus Sananda, wasz Przyjaciel, Brat i Nauczyciel. Kochany Karolu, wiem, że pragniesz wiedzieć dlaczego 22.02.2006 roku, w czwartek wieczorem poprosiłem, abyście wystawiali podczas prac przygotowanych prac mój portret z Ziemią narysowany przez Ciebie. W tym czasie będę koordynował prace na wielu subtelnych poziomach. Te prace wykonujecie często w wielu miejscach i wymiarach naraz. Dla wielu z was schodzące pola, energie mogą powodować poczucie dyskomfortu. Dlatego powstały obraz, który jest naładowany pozytywnymi energiami, pozwoli na zejście KODóW i PóL ADAPTACYJNYCH. Pozwoli to na przyjmowanie energii i branie udziału w pracach w sposób bardziej harmonijny. Przygotowałem wraz z Lady Nadą, Archaniołami i Aniołami prace, którą zacznie Karol. Będzie ona miała miejsce w tym tygodniu. Kochani, jestem z was dumny i szczęśliwy, że tyle zaangażowania wkładacie we wszystkie prace transformacyjno-korygująco-przygotowawczych. Zrobiliście już bardzo wiele, ale dużo będzie jeszcze do wykonania, abyśmy mogli z „czystym sumieniem” powiedzieć, że jesteśmy gotowi do tak wspaniałej i fascynującej przygody jakim jest przejście na wyższe wymiary. Zapewniam was, że wszyscy Nauczyciele, cywilizacje i  inne Istoty Światła i Miłości wam żarliwie kibicują.          

Kochany Jezu, czy chcesz jeszcze coś dodać?

      Tak, moi najmilsi, w tym czasie kiedy mam zaszczyt przewodniczyć pracom, zapraszam was do przypomnienia sobie i intonowania matry Om Asatho Maa. Mogę was zapewnić, że jest to mantra transformująca i przygotowująca do wspomnianej cudownej przygody w 2012 roku. Aby was o tym przekonać przyjrzyjmy się tej mantrze i jej polskiemu tłumaczeniu. W sanskrycie ma ona następujące brzmienie:

Asatho maa sadgamaya
Thamaso maa jyothir gamaya
Mrityour maa amritham gamaya

Tłumaczenie na język polski wygląda następująco:

Od nierzeczywistego prowadź mnie do rzeczywistości,
Z ciemności prowadź mnie do światła,
Od śmierci prowadź mnie do nieśmiertelności.

Jeżeli dodamy do każdej linijki na początku OM, to otrzymamy afirmację ( mój Brat, Saint Germain w swojej złotej księdze napisał, że hinduistyczne OM = JAM JEST), o takim znaczeniu:

JAM JEST prowadzeniem (drogą) od nierzeczywistego do rzeczywistości,
JAM JEST prowadzeniem (drogą) z do światła,
JAM JEST prowadzeniem (drogą) od śmierci do nieśmiertelności.

Jeżeli jesteście ciekawi jak brzmi OM ASATHO MAA , to możecie znaleźć setki jej wariantów muzycznych w internecie w postaci mp3. To wszystko co chciałem wam przekazać. Miłujący was Braterską Miłością i Miłością Ojca Matki - Źródło,
Jezus Chrystus Sananda 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate