Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 292 661 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
5 gość/-ci.

Moc Jedności (83) Medytacja Miłości i Światła – (1) online 5.04.2020 godz. 11:00

Moc Jedności (83) Medytacja Miłości i Światła – (1) online
5.04. godz. 11:00

Kochani!

Gdy nas rozdzielają, tym bardziej trzeba się jednoczyć. Teraz doświadczamy mocnego ograniczenia wolności i dobrobytu pod pozorem epidemii. Większość tzw. cywilizowanego świata forsuje panikę, strach, ograniczanie spotkań, przemieszczań, zamykanie firm, a ostatnio to nawet wspólnego rodzinnego spacerowania nawet po pustych ulicach. Gdy pozwolimy się tej energii rozprzestrzeniać, zakotwiczyć w nas samych, to ulegniemy niskim wibracjom. A one jeszcze bardziej stymulują osłabienie duchowo-fizyczne. Mogą nas zniewolić. Kto? Wibracje? Rząd? Siły ciemności? My sami?

W rozwoju duchowym i osobistym zawsze zaczynamy od siebie. Czego i kogo się boimy? Jakie emocje, myśli, energię preferuję? Komu ufam? Kim jestem? Co zamierzam z tym zrobić?

Każdy wie, że w grupie raźniej. Nasza natura jest stadna, plemienna. Wtedy mamy moc. I jako jednostka i jako grupa. Wspieramy się. Stymulujemy się nawzajem. Łatwiej jest nam przetrwać i wzrastać. Dzielimy się doświadczeniami, uczymy się wzajemnie od siebie. Uczymy się, jak kochać bliźniego swego, jak siebie samego. Kochamy i wybaczamy. Czasami złościmy się, jesteśmy niezadowoleni, stłoczeni, ale jakoś się dogadujemy lub nie, ale współistniejemy.

Rodziny, społeczności, ludzkość ma się uczyć prawdziwej jedności, a nie rozdzielania pod nawet zdroworozsądkowym pretekstem. To iluzja. Prawdziwa moc, jedyna rzeczywista moc, to moc Źródła, moc Miłości, moc Jedności.

W duchu jedności organizujemy pierwszą naszą Medytację Miłości przez łącza Internetowe.

Medytacja rozpocznie się 5 kwietnia br o godz.11:00. Odbędą się dwie medytacje, z krótką przerwą pomiędzy nimi. Szacujemy, że całość zajmie około półtorej godziny.

Medytację będzie prowadzić na dwóch kanałach równocześnie:

  1. Poprzez grupę otwartą: Medytacje Miłości i Światła Fundacja „Świadomość Ziemi” na Facebooku.  
  2. Poprzez kanał webianrowy na Getresponce.   

Jeżeli posiadasz konto FB to zapisz się do w/w grupy na FB Fundacji „Świadomość Ziemi”, gdzie poprzez videostream na żywo będziesz miał dostęp do medytacji 

Zapisz się na medytację „Moc Jedności” 5.04. godz. 11:00 via Facebook

Jeżeli nie posiadasz konta na FB , to zapisz się na medytację via link webinarowy. Czasami potwierdzenie rejestracji trafia do spamu, więc gdybyście po rejestracji nie otrzymali wiadomości z linkiem do uczestniczenia, to sprawdźcie spam.

Zapisz się na medytację miłości 5.04. via webinar

Jeżeli nie możesz być z nami Internetowo, a chciałbyś aby twoja dusza, świadomość, wyższe Ja w niej uczestniczyło, to po prostu wyraź intencję przyłączenia się do tej medytacji. Warto poświęcić kilkanaście minut na świadomą medytację (najlepiej pomiędzy 11:15 a 12:30 5 kwietnia), w czasie której będziesz wspierał pole wykonywanych prac medytacyjnych.

Gdyby coś nie zadziałało, to spokojnie poczekaj i obserwuj komunikaty pisemne od nas. Mieliśmy w tą środę sytuację, że łącza Getresponce były przeciążone i nie szło uruchomić medytacji. Na szybko przerzuciliśmy medytację do FB, ale kilkanaście osób nie dało rady się tam zalogować. Dlatego zachęcamy abyście nie czekali na ostatnią minutę, a już teraz zapisali się i przetestowali czy wszystko działa.  

Do zobaczenia, pozdrawiamy z miłością,
Helena i Mariusz
Fundacja „Świadomość Ziemi”
Działamy od 2004 roku
www.swiadomosc-ziemi.org

O MEDYTACJACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ FUNDACJĘ „ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI”

Grupowe medytacje prowadzimy od 2004 roku.  Naszą intencją jest przyzwolenie na działanie w nas i poprzez nas tylko i wyłącznie DUCHA i ENERGII MIŁOŚCI. Medytujemy i pracujemy z poziomu  oddania, odczuwania i bycia obserwatorem bez konieczności wizualizacji, wchodzenia w stany transu, hipnozy, zażywania ziół itd.

Podstawowe intencje spotkań medytacyjnych to:

  • wspomożenia Matki Ziemi w procesie duchowego wzniesienia i biologicznej regeneracji;
  • rozprzestrzeniania się Ducha Miłości na Ziemi;
  • złagodzenia i zneutralizowania nieharmonijnych działań ludzkości;
  • zaktywizowania duchowego rozwoju ludzkości ponad religiami, tradycjami i podziałami;
  • nieformalna integracja osób, które łączy służenie Matce Ziemi w duch miłości i światła;

W trakcie Medytacji Miłości, prac medytacyjnych organizowanych przez Fundację „Świadomość Ziemi” osoby mające kontakt telepatyczny z Duchowymi Przewodnikami Miłości prowadzą na żywo, z przekazu duchowego „on line” medytacje na rzecz Matki Ziemi, ludzkości i Kosmosu.

Aby jak najefektywniej wykorzystać potencjał duszy, umysłu i wielowymiarowych ciał człowieka, w trakcie medytacji zawierzamy swoje jestestwo bezwarunkowej Miłości. Mistrzowie Duchowi przygotowują za każdym razem specjalne pole do pracy grupowej i indywidualnej, w związku z czym każda medytacja jest inna i niepowtarzalna. Każdorazowo tworzona jest odpowiednie pole energetyczne do potencjału danych osób, czasu, miejsca i rodzaju pracy.

Prace medytacyjne, Medytacje Miłości przyczyniają się do roznoszenia Światła Miłości, rozprzestrzeniania się Świadomości Chrystusowej dla nas wszystkich i tworzeniu wielu innych aspektów niezbędnych do przejścia w wyższe wymiary kosmicznej, bezwarunkowej Miłości. Uczą one nas też, jak można grupowo medytować, jak aktywnie współuczestniczyć w Boskiej Alchemii Tworzenia.

Dodatkowo znajdujemy się w polu grupy, co pozwala na intensywniejsze, głębsze i pełniejsze działanie Ducha i Energii Miłości. Wystarczy być i zawierzyć się Stwórcy Wszechistnienia.  Służąc Wszechduchowi i Matce Ziemi de facto służymy sobie samemu.

Jeżeli nie możesz być z nami, a chciałbyś aby twoja dusza, świadomość, wyższe Ja w niej uczestniczyło, to po prostu wyraź intencję przyłączenia się do niej. Warto poświęcić kilkanaście minut na świadomą medytację, w czasie której będziesz wspierał pole wykonywanych prac medytacyjnych.

Medytujemy siedząc na krzesłach. Strój swobodny, w trakcie medytacji bez butów, więc dla swojego komfortu weź ze sobą kapcie czy ciepłe skarpetki. Więcej na miejscu ... WSTĘP WOLNY

Jesteśmy jednością, jednym sercem, jednym umysłem. Pozdrawiamy i błogosławimy wszystkich. 

Z miłością,

Fundacja „Świadomość Ziemi”

PS. Działamy od 2004 roku.  Więcej informacji na temat Medytacji Miłości m.in. opisy i relacje z poprzednich medytacji, w jaki sposób medytować samodzielnie, znajduje się na stronie www.swiadomosc-ziemi.org w dziale – Medytacje Miłości.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o przesłanie pozytywnej energii dla psa z chorobą pokleszczową, wabi się PAKO i bardzo...
Błagam o przesłanie dobrej energii dla mojego ukochanego psa Barego Błagam o modlitwę za niego...
Błagam o modlitwę o mojego ukochanego psa Barego jest starszy i ma problemy z chodzenie ból...
Tak.wyrażam zgodę.
Pomóż mi w nauce a właszcz z angielskim żeby na koniec miałam 2 bez poprawek. Pomóż mi aby...
Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich dzieci: Natalii, Piotra
Proszę o modlitwę o cud życia i zdrowia dla mojego męża Bogusława, o cud uzdrowienia jego...
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate