Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 427 155 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Moc Jedności (83) Medytacja Miłości i Światła – (1) online 5.04.2020 godz. 11:00

Moc Jedności (83) Medytacja Miłości i Światła – (1) online
5.04. godz. 11:00

Kochani!

Gdy nas rozdzielają, tym bardziej trzeba się jednoczyć. Teraz doświadczamy mocnego ograniczenia wolności i dobrobytu pod pozorem epidemii. Większość tzw. cywilizowanego świata forsuje panikę, strach, ograniczanie spotkań, przemieszczań, zamykanie firm, a ostatnio to nawet wspólnego rodzinnego spacerowania nawet po pustych ulicach. Gdy pozwolimy się tej energii rozprzestrzeniać, zakotwiczyć w nas samych, to ulegniemy niskim wibracjom. A one jeszcze bardziej stymulują osłabienie duchowo-fizyczne. Mogą nas zniewolić. Kto? Wibracje? Rząd? Siły ciemności? My sami?

W rozwoju duchowym i osobistym zawsze zaczynamy od siebie. Czego i kogo się boimy? Jakie emocje, myśli, energię preferuję? Komu ufam? Kim jestem? Co zamierzam z tym zrobić?

Każdy wie, że w grupie raźniej. Nasza natura jest stadna, plemienna. Wtedy mamy moc. I jako jednostka i jako grupa. Wspieramy się. Stymulujemy się nawzajem. Łatwiej jest nam przetrwać i wzrastać. Dzielimy się doświadczeniami, uczymy się wzajemnie od siebie. Uczymy się, jak kochać bliźniego swego, jak siebie samego. Kochamy i wybaczamy. Czasami złościmy się, jesteśmy niezadowoleni, stłoczeni, ale jakoś się dogadujemy lub nie, ale współistniejemy.

Rodziny, społeczności, ludzkość ma się uczyć prawdziwej jedności, a nie rozdzielania pod nawet zdroworozsądkowym pretekstem. To iluzja. Prawdziwa moc, jedyna rzeczywista moc, to moc Źródła, moc Miłości, moc Jedności.

W duchu jedności organizujemy pierwszą naszą Medytację Miłości przez łącza Internetowe.

Medytacja rozpocznie się 5 kwietnia br o godz.11:00. Odbędą się dwie medytacje, z krótką przerwą pomiędzy nimi. Szacujemy, że całość zajmie około półtorej godziny.

Medytację będzie prowadzić na dwóch kanałach równocześnie:

  1. Poprzez grupę otwartą: Medytacje Miłości i Światła Fundacja „Świadomość Ziemi” na Facebooku.  
  2. Poprzez kanał webianrowy na Getresponce.   

Jeżeli posiadasz konto FB to zapisz się do w/w grupy na FB Fundacji „Świadomość Ziemi”, gdzie poprzez videostream na żywo będziesz miał dostęp do medytacji 

Zapisz się na medytację „Moc Jedności” 5.04. godz. 11:00 via Facebook

Jeżeli nie posiadasz konta na FB , to zapisz się na medytację via link webinarowy. Czasami potwierdzenie rejestracji trafia do spamu, więc gdybyście po rejestracji nie otrzymali wiadomości z linkiem do uczestniczenia, to sprawdźcie spam.

Zapisz się na medytację miłości 5.04. via webinar

Jeżeli nie możesz być z nami Internetowo, a chciałbyś aby twoja dusza, świadomość, wyższe Ja w niej uczestniczyło, to po prostu wyraź intencję przyłączenia się do tej medytacji. Warto poświęcić kilkanaście minut na świadomą medytację (najlepiej pomiędzy 11:15 a 12:30 5 kwietnia), w czasie której będziesz wspierał pole wykonywanych prac medytacyjnych.

Gdyby coś nie zadziałało, to spokojnie poczekaj i obserwuj komunikaty pisemne od nas. Mieliśmy w tą środę sytuację, że łącza Getresponce były przeciążone i nie szło uruchomić medytacji. Na szybko przerzuciliśmy medytację do FB, ale kilkanaście osób nie dało rady się tam zalogować. Dlatego zachęcamy abyście nie czekali na ostatnią minutę, a już teraz zapisali się i przetestowali czy wszystko działa.  

Do zobaczenia, pozdrawiamy z miłością,
Helena i Mariusz
Fundacja „Świadomość Ziemi”
Działamy od 2004 roku
www.swiadomosc-ziemi.org

O MEDYTACJACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ FUNDACJĘ „ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI”

Grupowe medytacje prowadzimy od 2004 roku.  Naszą intencją jest przyzwolenie na działanie w nas i poprzez nas tylko i wyłącznie DUCHA i ENERGII MIŁOŚCI. Medytujemy i pracujemy z poziomu  oddania, odczuwania i bycia obserwatorem bez konieczności wizualizacji, wchodzenia w stany transu, hipnozy, zażywania ziół itd.

Podstawowe intencje spotkań medytacyjnych to:

  • wspomożenia Matki Ziemi w procesie duchowego wzniesienia i biologicznej regeneracji;
  • rozprzestrzeniania się Ducha Miłości na Ziemi;
  • złagodzenia i zneutralizowania nieharmonijnych działań ludzkości;
  • zaktywizowania duchowego rozwoju ludzkości ponad religiami, tradycjami i podziałami;
  • nieformalna integracja osób, które łączy służenie Matce Ziemi w duch miłości i światła;

W trakcie Medytacji Miłości, prac medytacyjnych organizowanych przez Fundację „Świadomość Ziemi” osoby mające kontakt telepatyczny z Duchowymi Przewodnikami Miłości prowadzą na żywo, z przekazu duchowego „on line” medytacje na rzecz Matki Ziemi, ludzkości i Kosmosu.

Aby jak najefektywniej wykorzystać potencjał duszy, umysłu i wielowymiarowych ciał człowieka, w trakcie medytacji zawierzamy swoje jestestwo bezwarunkowej Miłości. Mistrzowie Duchowi przygotowują za każdym razem specjalne pole do pracy grupowej i indywidualnej, w związku z czym każda medytacja jest inna i niepowtarzalna. Każdorazowo tworzona jest odpowiednie pole energetyczne do potencjału danych osób, czasu, miejsca i rodzaju pracy.

Prace medytacyjne, Medytacje Miłości przyczyniają się do roznoszenia Światła Miłości, rozprzestrzeniania się Świadomości Chrystusowej dla nas wszystkich i tworzeniu wielu innych aspektów niezbędnych do przejścia w wyższe wymiary kosmicznej, bezwarunkowej Miłości. Uczą one nas też, jak można grupowo medytować, jak aktywnie współuczestniczyć w Boskiej Alchemii Tworzenia.

Dodatkowo znajdujemy się w polu grupy, co pozwala na intensywniejsze, głębsze i pełniejsze działanie Ducha i Energii Miłości. Wystarczy być i zawierzyć się Stwórcy Wszechistnienia.  Służąc Wszechduchowi i Matce Ziemi de facto służymy sobie samemu.

Jeżeli nie możesz być z nami, a chciałbyś aby twoja dusza, świadomość, wyższe Ja w niej uczestniczyło, to po prostu wyraź intencję przyłączenia się do niej. Warto poświęcić kilkanaście minut na świadomą medytację, w czasie której będziesz wspierał pole wykonywanych prac medytacyjnych.

Medytujemy siedząc na krzesłach. Strój swobodny, w trakcie medytacji bez butów, więc dla swojego komfortu weź ze sobą kapcie czy ciepłe skarpetki. Więcej na miejscu ... WSTĘP WOLNY

Jesteśmy jednością, jednym sercem, jednym umysłem. Pozdrawiamy i błogosławimy wszystkich. 

Z miłością,

Fundacja „Świadomość Ziemi”

PS. Działamy od 2004 roku.  Więcej informacji na temat Medytacji Miłości m.in. opisy i relacje z poprzednich medytacji, w jaki sposób medytować samodzielnie, znajduje się na stronie www.swiadomosc-ziemi.org w dziale – Medytacje Miłości.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate