Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 738 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

VIP COIN - kryptowaltua zabezpieczona w 100% złotem

VIP COIN  
środek płatniczy nowej generacji

Kryptowaluta VIP COIN została stworzona w 2016 roku przy współudziale firmy Business Process Technologies, producenta urządzeń systemu WebWellness. Kryptowaluta VIP COIN to opatentowany system walutowy zabezpieczony w 100% złotem. W listopadzie 2019 roku VIP COIN wszedł na międzynarodowe giełdy walutowe. Teraz jest dobry czas, aby przemyśleć inwestycję i dokonać zakupu kryptowaluty VIP COIN w niewysokiej wartości wyjściowej.

Kryptowalutą VIP COIN zarządza międzynarodowa firma VIP Invest Ltd z siedzibą główną w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wszystkie transakcje są rejestrowane na dwudziestu serwerach firmy zlokalizowanych na całym świecie (Blockchain Graphene, Delegated Proof of Stake (DPoS)).

Za każdym razem, gdy kupowany jest VipCoin.gold, VIP Invest Ltd kupuje złoto według aktualnego kursu VipCoin.gold.

VIP Invest Ltd i jej podmioty stowarzyszone w pełni przestrzegają prawa ZEA i prawa UE.

Zgodnie z umową  zakupu VIP Invest Ltd zobowiązuje się do zakupu od Ciebie dowolnej kwoty VipCoin.gold według aktualnego kursu w dowolnym momencie (po roku od daty zakupu akcji).

Minimalna wartość zakupu to 150 Euro. Następne progi to 300, 500 i 1000 Euro. Inwestując 3.000 Euro zostajesz akcjonariuszem firmy tzw. „Inwestorem”. Dzięki temu korzystasz z dodatkowych zysków i dochodu pasywnego. 

ZYSKI Z BYCIA AKCJONARIUSZEM/INWESTOREM VIP COIN 

  • Inwestorzy mogą przyciągać kupców, zarabiając prowizje w systemie MLM oraz od transakcji każdego kupca.

  • 0,5% każdej transakcji na całym świecie jest rozdzielane między wszystkich Inwestorów w zależności od liczby posiadanych przez nich akcji.

  • Akcjonariusz posiadający pakiet biznesowy „Inwestor” może posiadać dostęp do serwera weryfikujący transakcje blockchain.

  • Inwestor jest uprawniony do wynagrodzenia. 5% rocznego wzrostu kryptowaluty przeznaczone będzie na wynagradzanie Inwestorów, jak również liczyć na premie. 5% miesięcznego wzrostu waluty jest przeznaczone na premie delegatów w sieci ((partnerzy, pośrednicy transakcje)

WIĘCEJ O KRYPTOWALUCIE VIP COIN

Środek płatniczy nowej generacji – kryptowalutę  VIP COIN, która jest w 100% zabezpieczona złotem.

Połącz kartę bankową z aplikacją i uzupełnij portfel VipCoin.gold za pomocą jednego kliknięcia.

Obserwuj wzrost VipCoin.gold. Przy każdej transakcji waluta staje się droższa.

Możesz przelać VipCoin.gold każdej osobie, niezależnie od tego, gdzie jest i czy posiada portfel VIP COIN.

Płać za pomocą VipCoin.gold. Płatności są dokonywany przez przelewy, system NFC (wystarczy przyłożyć telefon do terminalu, pokazując kod QR).

Oszczędzaj fundusze w VipCoin.gold.  Kryptowaluta VIP COIN jest w 100% zabezpieczone złotem i cały czas drożeje.

Dzięki firmie Business Process Technologies, możesz stać się posiadaczem udziałów i być u źródeł powstania wyjątkowej kryptowaluty.

Każdy inwestor, który bierze udział w projekcie VipCoin.gold z kapitałem własnym, ma możliwość regularnego obliczania zysków nawet w trybie pasywnym.

KRYPRTOWALUTA VIP COIN - KONTROLA I BEZPIECZEŃSTWO 

Żadna kryptowaluta nie jest wystarczająco bezpieczna. Firma VIP Invest Ltd. dokłada wszelkich starań, aby zapewnić stabilne funkcjonowanie VipCoin.gold.

Każdy akcjonariusz otrzymuje certyfikat akcji wydany przez VIP Invest Ltd.

Liczbę akcji i kwotę nagrody przyznanej z funduszu wynagrodzeń można śledzić za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

W razie potrzeby inwestor może w każdej chwili skontaktować się z zespołem wsparcia technicznego.

Całe złoto jest zabezpieczone przez międzynarodową firmę ubezpieczeniową i przechowywane w wiarygodnym banku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

VIP Invest Ltd i jej podmioty stowarzyszone w pełni przestrzegają prawa ZEA i prawa UE;

Akcjonariusz ma dostęp do raportów z audytu dla VIP Invest Ltd. Regularnie dostarczanych przez główne firmy audytorskie.

Ostatecznie akcje będą zbywalne na giełdzie w dobrej cenie.

Jesteś zainteresowany zakupem, prezentacją? 
Zadzwoń lub napisz sms, e-mail
tel. 503 169 030, 502 523 323, e-mail:webwellnesspolska@gmail.com

Masz grupę zainteresowanych?
Przyjedziemy i zorganizujemy prezentację :)

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha